• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    GEY_KO: no budou tmavsi tzn. slunecni, pak jsou svetlejsi a nebo do zluta/oranzova a ty jsou na spatne podminky, kdyz je mlha nebo snezi.. takze zalezi na co je spis potrebuje :o)
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    potřebuju radu? není tahle barva skel tmavá? chci je objednat ségře a vůbec si nedokážu představit, jak je skrz ně vidět? nemáte někdo zkušenost?
    KLX
    KLX --- ---
    KORA: hmhm..to jsem nechtěl slyšet :) myslim spíš něco hezkého za rozumné ceny ne přímo mega slevy..triko za litr..na to se můžu.....
    KORA
    KORA --- ---
    THERESA: ti by si to rozhodne nenechali libit! :)
    KORA
    KORA --- ---
    KLX: myslim, ze budes muset pockat, slevy budou imho az po vanocich
    KLX
    KLX --- ---
    lidičky prosím potřebuju pomoc...nevíte o nějakých slevičkách někde ve skateshopu nebo něco podobného? potřebuju jen nějaký to tričko, košili, kalhoty a botky a nechce se mi zas tak moc rozhazovat :) nevíte o něčem zajímavém?
    THERESA
    THERESA --- ---
    tak to je fakt zoufaly,,, co by na to rekli vietnamci?
    KORA
    KORA --- ---
    DEBBIE: prave, je to docela zoufaly.. stojany jsou poloprazdny a tretina veci jsou lonske a starsi kolekce
    KORA
    KORA --- ---
    DEBBIE: yop, je to Korabovo, ale prakticky zadny novy zbozi, vytahaly se jen stary zasoby..
    ELISCHA
    ELISCHA --- ---
    DEBBIE: včera jsem tam byla.. je to dole s El Ninem propojeny .. a je to prostě celý pro holky... :) radši jsem se vzhledem k my finančni situaci nerozhližela.. :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    debie zejtra to omrknu potrebuju papuce na snowbitch :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    SHARINKKA: to je nikita?
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    SHARINKKA: ta je skvela!odkud?
    THERESA
    THERESA --- ---
    pobehlice :D
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    THERESA: chtela si rict kosem:] to mi jde dobre:]]
    THERESA
    THERESA --- ---
    v tehle teniskach je hrich neumet dat kos :D
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    OT - Prodám zimní bundu DC,nošená, ale v dobrém stavu za 1500(PC 4000)
    http://makre.rajce.idnes.cz/bunda/#album
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    THERESA: me nezklamaly palcaky specialblend myslim ze mam:]
    hele a s tema sponkama zlatejma si to myslela jak?:]]..moje nove z patku;] http://www.zappos.com/images/z/9/5/1/951064-3-MULTIVIEW.jpg?20091118141053
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    SUPET: souhlas, od ty doby co sem si jedny vyssi tenisky poridil, pochybuju ze budu chtit neco jinyho, lepsi bacurky sem nemel =)
    SUPET
    SUPET --- ---
    THERESA: kdyz mas pres ne gate, tak to ani nejde poznat, ze jsou vysoky, navic je to pohodlny...a ve chvili, kdy odmitas nosit klasicky zimni kozacky je tohle vic nez solidni varianta...a když jsou ty boty nejakym zazrakem zatepleny, tak neni co resit...imho porad lepsi nez trackovky nebo klasicky tenisky, ve kterejch ti mrzne noha...pak ve meste nahodou nasnezi a ty si s tema nizkejma teniskama naberes snih do bot...bezva pocit .) ale to je ciste muj nazor teda...jinak s nima nemam problem ani v lete...proc ne mezi lidi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam