• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    KLX
    KLX --- ---
    zdravím, pěkně prosím, nevíte náhodou někdo, kde teď mají nějaké slevy na kalhoty(jeany)? potřeboval bych nějaký větší výběr..chtěl bych se zhruba vejít do 1500,- za dva kousky..
    THERESA
    THERESA --- ---
    THERESA
    THERESA --- ---
    WISULKA: pravy tlacitko na mysi a vlastnosti, adresa
    WISULKA
    WISULKA --- ---
    THERESA: pěkná odkud?
    THERESA
    THERESA --- ---
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    TABO: jj, to bude asi tim, ja ji nosim denne)
    TABO
    TABO --- ---
    WOSHIII: Mam takovehle tasky asi tri, kdybych ji nosila dennodenne, mozna by se osoupala drive... :)
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    TABO: po roce?? me se osoupala max.po pul roce:((
    Myslite, ze se s ni nic nestane, kdyz ji vyperu? Samozdrejme naruby, ale stejne se bojim, ze ji znicim uplne:(
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    DEBBIE: ne
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    DEBBIE: pokud vim, tak naprimo ne... jedine vyuzit nejake te "virtualni" schranky v USA odkud ti to preposlou do CR...
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    FANTAIL: urco vejde je dost velka me osobne by na ni vadilo ze je jen do ruky a ne pres rameno..
    GIOVANA
    GIOVANA --- ---
    HANY_BANY: už jsem jí našla dík ;)...já bych jí právě radši chtěla vidět naživo :)))
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    GIOVANA: me prijde,ze se do ni notebook nevejde teda.. ale mozna mi to jen zkresluje ten obrazek :O
    TABO
    TABO --- ---
    BECKO: Mam presne tu samou zkusenost jako Becko s touhle (jen tmavou a s jinym vrozem) http://dakine.com/girls/bags/totes-amp-shoulder-bags/paige/ Drzi perfektne, NTB v ni taham bezne, jen desne vybledla a osoupala se cca po roce noseni...
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    GIOVANA: kdyz budes chtit napis poslu ti odkaz:)kde sem ji nasla ju:)
    GIOVANA
    GIOVANA --- ---
    HANY_BANY: no ta je úžasná,sháním ted nákou velkou adidasku na motebook a věci do školy a tahle je parádní :))),ale zatím jsem jí teda nikde neviděla :/ uvidíme...
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    LINOLEUMKA: prvni vec kterou bych si koupila s timdle vzorem, tasku jsem jeste nevidela a je fakt krasna!O_o

    ad kabelky: meuz desi jen to slovo, s malou pici tastickou do ruky-ktera neni hodna snury pres rameno si prijdu vazne velmi nedustojne, vubec nevim proc:] pro me to jsou vuhozeny penize, iphone cigara a zipo se mi vleze do kapes tak naco tadle obstrukce?:]
    tak:]]]
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    DEBBIE: mela jsem taky dakine do skoly, tahala jsem v ni notebooka, vsechny ucebnice atp.. a krom osoupání ze strany, ktera neni videt, se s ni nic nestalo... Taham v ni ted i nakupy a drzi porad skvele... mam ji uz pres dva roky...(bohuzel nemuzu najit ten typ)
    HANELLE
    HANELLE --- ---
    BECKO: Jo, tak na tohle nejsou moc dobrý reference....ty kabelky jsou hezký, ale ten matroš moc nevydrží. Zvlášť ta černá vybledne celkem rychle....
    BECKO
    BECKO --- ---
    HANELLE: Mám všechny tmavý, na tý světlý látce to možná není tolik vidět. http://cn1.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/8c/6/AAAAAkHTxusAAAAAAIxuyw.jpg a ještě mám černou rivieru
    Jo však jo ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam