• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    SILVAR
    SILVAR --- ---
    THERESA: jojo nugati jsou proste cool!!!!
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    THERESA: jj nektery mikiny vypadaj celkem pekne
    THERESA
    THERESA --- ---
    nugget ma novou kolekci a neni to spatny checkuj! www.nugger.cz
    KORA
    KORA --- ---
    FANTAIL: oujé, tyto máme doma a už je chci, kurňa, nosit! lééto come on!
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    no proste uz jsem to pochopila neb oni pisou miru zabky..takze kdyz do toho das nohu tak chces aby to melo vzadu i v predu tak pul cisla fora:] coz odpovida tomu tvymu rozmeru:]
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    WELITELKA: to divny je no..:)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    HANY_BANY: tak to jsem v klidu mam 23,5 :D alespon nebudu zakopavat o palce u nohy :DD
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    WELITELKA: coz je jasny blondyno protoze vlozka u boty by mela bejt asi o cm vetsi zejo..tele!
    ps: zalejzam:]
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    HANY_BANY: to je nejaky divny, ja mam nohu presne 24 cm a vsechny boty mam 38,5:]]
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    coz odpovidalo protoze vetsinu bot mam cca 23cm a bylo mi to tak o ten centak vetsi ...
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    WELITELKA: http://www.sunsurfshop.cz/index.php?p=velikosti treba tady:) a presne tak to bylo u Volcomu receno me v tom shopu 6=37=24cm
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    no podle myho je usa 6 spis 38,5
    to je jedno proste to objednam a pak vam je kdyztak strelim, mam 39, doma mrknu jeste na nejaky krusky jak to mam velky podle cisel..a uvidi se
    ..theresa: dam ti vedet, napul postovny je fer
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    FANTAIL: tydle botky sou nejlepsi na leto..co se tyce volcomu zkousela sem si minulej rok ty pantofle jak meli na Girlshopu a velikost uvedena jako 6=37..coz mi bylo velke a ty 5ky maj malo kde ani na pacsunu ne:(
    THERESA
    THERESA --- ---
    hele americky cislovani vetsinou sedi a navic sou to otevreny boty takze tam nakej malej rozdil fakt nevadi :)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    WELITELKA: asi to udelam stejně :D podle me je tady nesezeneme :(
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    to vy dejte vedet me:D ale fofrem!:]]
    prave premejslim ze bych je i za ty prachy koupila a kdyz mi nebudou tak bych je poslala dal:]
    ..co kdybyste mi do posty napsaly cislo vasich ctenych tlapek abych byla v obraze?:]
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    FANTAIL: ja taky ne, ale videla jsem je na nejaky nemce na noze a vypadali fakt kraaasne
    pro me to je jedina varianta co si obuju k satum v lete..kdyz chci mit "boty co drzej na pate"
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    WELITELKA: ja ta tyhle ťapky nikdy moc nebyla, ale i tyhle teda nejsou špatný...
    http://www.surffanatics.com/cat/pro/Volcom_Make_It_Work_Black_Juniors_Creedlers

    v te stribrne variante,lxs :))
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    THERESA: kdyz uz jsme u hroznyho youngstyle ... tak snad ti tu nebude vadit maly OT :)

    Letos jsme obnovili provoz youngstyle.cz (zatim spis zajmovej projekt par lidi z nyxu) a shanime autory do sekce Fashion, ktera by se mela zabejvat prevazne street fashion. Momentalne pise ID LANNA, ktera se snazi "vysoupnout" nase hrozny stary clanky z hlavni stranky. Tak me napadlo, jestli nekdo z mistnich nema obcas psavou naladu? :) Nemame v planu si hrat na nejakej ultrafashion mag, spis nam jde o zajimavy a novy veci takovou nenucenou formou ... takze pokud by mel nekdo zajem nebo dotazy, tak nezavazne u me v poste.
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    kdyby nekdo videl v shopu kamennym kde si muzu vyzkouset velikost a vubec jak sedi tydle volcomy..necht mi da vedet dekuju:]
    jsou ve variante cerna, hneda, bila, stribrna..
    http://www.surffanatics.com/cat/pro/Volcom_Knock_On_Wood_Black_Juniors_Creedlers
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam