• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    HAKNA
    HAKNA --- ---
    HAKNA
    HAKNA --- ---
    Hola, máte prosím někdo zkušenosti s dogfunk.com? Díky
    WISULKA
    WISULKA --- ---
    nevíte někdo kde sehnat tyhle sandálky???
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    schánim ho ve vel.L nebo M nikde ho nemůžu sehnat nevíte někdo? nejlepší nějakej kamennej shop ale i eshop by bodnul všude je maj malý. I jiný barvy klíďo :)

    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Dovolte mi představit pár nových kousků značky Tilteed - další autorský projekt z USA. Každý motiv na trikách Tilteed má svého originálního autora. Motivy autorů nejprve "soutěží" o své místo na triku formou hlasování a do tisku jdou jen ty nejlepší. Unikátní motivy jsou tištěny na kvalitních trikách American Apparel ze 100% bavlny.




    Pokud vám nějaké padne do oka, navštivte online shop WearHouse.cz, kde jsou trika k dostání nebo mi napište do pošty a domluvíme případně nějakou slevičku.

    PATT82
    PATT82 --- ---
    Ahoj:) máme pro vás nový oboustranný mikiny, téměř zadarmo :))) mrkněte
    Photobucket
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    PSICHE23: nj asi tak :/
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    LINOLEUMKA: tak to je mi na prt.))
    THERESA
    THERESA --- ---
    btw jsou zavazovaci v pase, proste jak zupan :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    HOLKY, prodávám vintage šatičky TOPSHOP, nejsou z čr, jsou jak nový, typickej cute styl anglanů,

    já mam bohuzel po zime postavu jak fotbalistka a tyhle šaty by nemeli lezet ve skrini
    - v pripade zajmu nafotim znova, tadyty fotky nejsou nic moc

    šaty jsou černý a modrejma a bílo kremovejma teckama a sou perfektni!!

    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    PSICHE23: basmatee ale pro zensky skoro nic nemaj
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    nevíte kde bych mohla sehnat v kam.obchodě značku Wesc?
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    WELITELKA: ja se s timhle setkavam nejen u ,,me hodnych" znacek .. :) timpadem to obcas resim nakupem chlapsky veci ;)
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    DUKED: :D touz by byla drzost za $449.95 ..

    ono je to vubec ulet jak funkcnost holcicich a chlapskych veci je rozdilna..
    holky vic dizajn, kluci vic ucelnost..skoda:[
    mame s panem oba jako nejteplejsi bundy 686 rada smarty a u moji je vlozka takova obyc mikina a pan v ni ma "bombra",..daleko lip reseny zapinani vnejsich kapes, vnitrni kapsy lip reseny, poutka na rukavice na ty moji vubec nejsou..vseobecne je to oholeny:]
    s cimz se setkavam uz u nekolikaty znacky kterou povazuju jako "mě hodnou":]
    THERESA
    THERESA --- ---
    WELITELKA: jj odjizdim ve stredu se slzou v oku, hory prkno mejdany kluci,, bude se mi styskat :D
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    THERESA: jo ty jeste si "tam" :]
    to je jasny ze nestoji litr;]..vubec tydle oneily a quicksilvery jsou za prvy predrazeny a za druhy jeste ty zimni veci uplne k nicemu..jasne
    THERESA
    THERESA --- ---
    ma ji tady jedna nemka a pochybuju ze by stala litr a na jarni mokry jezdeni to taky nebude.. oneill by mel zustat u letnich hadru pac na zimnim matrosi se setrit nema..
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    THERESA: :] me bylo jasny ze by to nebylo na nejaky kruty zimy spis jarnacka;]
    kdes videla? pokud je za litr tak ji koupim;]
    THERESA
    THERESA --- ---
    WELITELKA: tak sem ji videla na zivo :)) btw ta bunda rozhodne neni extra tepla, jednou ji vyperes a je to v p... potisk vypada kvalitne ale je to proste oneill , nic moc vaha materialu a ten fleece uvnitr je jakoze nic .,, stop ..dobrou noc .))

    nekupovat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam