• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICEKDostojevskij (život, literatuura, díla převedená na jeviště...)
    MICEK
    MICEK --- ---
    SPHEX : ale mozna bych se bala, ze po precteni vsech dostojevskeho dilek do 25let uz pak nebudes schopnej nic delat ponevac tva psychika bude znacne nahlodana:)
    MICEK
    MICEK --- ---
    a jakej??
    MICEK
    MICEK --- ---
    a jakej byl??
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    hurá hurá, dostojevskij! book :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MICEK: ja byla vcera na idiotovi :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SPHEX: Napadá mě kacířská myšlenka, že po 25 už na dostojevského není čas.
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    Moje učitelka z Ruska nám kdysi říkala, že Dostojevskij se musí přečíst celý do 25ti, později už to nemá cenu .. slyšeli jste někdy něco takového? :)
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    .. Běsi v podání Divadla v Dlouhé stojí také za shlédnutí (nevím jestli je ještě hrají, v programu na říjen nejsou).
    MICEK
    MICEK --- ---
    ty sem zatim nevidela, ale chystam se jeste na svlekani z kuze, pry je to skvely...
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    Na Běsi se do Husy chystam uz asi rok. Doufam ze se na ne dostanu nez je prestanou hrat. Pry stoji za to:)
    MICEK
    MICEK --- ---
    ja jsem se zase musela smat v huse, teda aspon na okamzik, kdyz se z viry v Boha zacalo mluvit o vire ve vyssi plat:)
    OMIKRONN
    OMIKRONN --- ---
    V nedeli jsem byl na Bratrech Karamazovych v podani Dejvickeho divadla - a libilo se, musim pochvalit! Trochu me sice prekvapilo, ze jsem se na nekolika mistech i smal (predevsim proto, ze stareho Karamazova hral Trojan), ale nemam pocit, ze by to hre ubralo na udernosti.
    MICEK
    MICEK --- ---
    zdravim.kdyby se nekdo chtel podelit o zazitky s dostojevskim, popripade o zpracovani v huse...tak budu jen rada.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam