• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAHRQADobrá Trafika aneb ještě jeden Fernet prosím
    Pokuď jste stejně jako já znepokojeni tím že už nebude láhvová Plzeň, tak prosím podepište petici v návštěvní knize(Ta knížka vedle záchodků na Újezdě).
    rozbalit záhlaví
    OLIII
    OLIII --- ---
    Byla jsem v trafice před týdnem. Zima jak v márnici, slečna si mě všimla po nějakých 15-20 minutách a to nepřeháním. Pak mi přinesla lístek a něco nezřetelně kuňkla. Do trafiky už jedině z těžké nostalgie, maximálně jednou do roka.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    CLAIREW: Mama Coffee je fajn, akorat je nekuracky, takze tam dlouho nevydrzim.
    CLAIREW
    CLAIREW --- ---
    DRACONIK: musim se pripojit. Ze zacatku jsem vzdycky naraila na silenkyne jakozto obsluhujici.... slecny byly zvlastni, neprijemne... ale ted posledni dobou tam narazim na jednu hodne prijemnou... tak stale jeste me to tam tahne za tim skvelym kafem..:) uvidime jak dlouho mi to vydrzi...ted je dost konkuent mama coffee...
    NIKAO
    NIKAO --- ---
    nejlepší na začátku je návrh platu na 55kč/hod to vezmou jen blázni za tu dřinu a přece tam pracujou fajn lidi, člověk se může vypracovat tak na těch 6 pětiček max po roce:)) a děcka ty občas kalej i horký mlíko:)
    LEONTINA
    LEONTINA --- ---
    MISHUGE: strop je 60 na korunní a na újezdě o chlup víc,ale ten strop nikdy neni jistej.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MISHUGE: myslim ze 55 ;-))
    FIIK
    FIIK --- ---
    koukám..všichni jsme tam byli..přišli, odešli..Chuck ne a ne přidat.. :D.. a děti z francouzkého gymnázia si tam pořád objednávaj vodu s citrónem, ledem a brčkem..nebo se pletu? :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    MISHUGE: Co sem tak ruzne zaslech tak je to porad +- tech 50 korun. Kdyztak me nekdo povolanejsi opravte ;-)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    jeste jedna hodne interní otazecka..ale jsem jen zvedava..
    v dnesní dobe kolik dostava obsluha?..za mých casu to bylo padest;)) joo to byly časy
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    dneska na osmou jdu do trafiky pro nejake dobre víno..
    (ps taky jsme tam pracovala-cca 1,5-2roky zpět;)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    ZANKAZU: Tak to skutecne nebyl nas pripad, po stredni mame uz nejakej ten rok. A hubu sme tam rozhodne nesusily, spis naopak, myslim ze sme delali docela peknou utratu. ;-)
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    prominte, nevim sice z jaký grupy štamgastů jste, ale pokud patříte k některý z okolních škol, tak se spíš divim já, že vás ještě někdo personálu (ke kterému jsem taky patřila) nechyt za límec a nevykopal ven i s těma vašema knížkama, vlastním chlastem, vlastním jídlem, arogantním (často) chováním, a espressem, které dokážete pít i šest hodin a u toho se tvářit že tam nejste. pokud k této skupině nepatříte, tak se omlouvám. obsluha v trafice je taková, jaká je, což je mimo jiné způsobeno hodně chabou motivací..nene, nechci nás omlouvat, ale hodně často platí, že se určitým hostům dostává toho, co si zaslouží..
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    TAHRQA: uf, uf... tak to pak chápu, že člověku skoro nejde do hlavy, jak tam může být štamgastem...
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    JESTERKA_AIENE: V podstate nic, akorat slecny z obsluhy davaly svou touhu jit domu, pomerne neslusnym zpusobem a tak sme se k tomu odchodu moc nemeli. Vyvrcholilo to jejim absurdnim prohlasenim ze zavola policii(Trafika byla stale v podstate plna, to jenom tak pro obrazek) a nasi odpovedi at ji teda zavola :)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    Co se dělo?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    DRACONIK: Skdoa ze nedorazila ta policie, docela jsem se tesil :D
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    vcerejsi obsluha v trafice byl fakt des. nekdy se divim, proc tam vlastne chodim
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Chtělo by to trochu rozvahy při návštěvě záchoda, pánové. Nějaký energický dobrák mi narazil rameno.

    TAHRQA: Včera jsem tam slyšel Aznavoura :))
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    TAHRQA: NEEXISTUJE!!!
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    ONEHEART: Jestli zmenej repertoar, tak to bude hodno zapsani do kalendare jako hlavni svatek roku ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam