• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAHRQADobrá Trafika aneb ještě jeden Fernet prosím
    FIIK
    FIIK --- ---
    koukám..všichni jsme tam byli..přišli, odešli..Chuck ne a ne přidat.. :D.. a děti z francouzkého gymnázia si tam pořád objednávaj vodu s citrónem, ledem a brčkem..nebo se pletu? :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    MISHUGE: Co sem tak ruzne zaslech tak je to porad +- tech 50 korun. Kdyztak me nekdo povolanejsi opravte ;-)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    jeste jedna hodne interní otazecka..ale jsem jen zvedava..
    v dnesní dobe kolik dostava obsluha?..za mých casu to bylo padest;)) joo to byly časy
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    dneska na osmou jdu do trafiky pro nejake dobre víno..
    (ps taky jsme tam pracovala-cca 1,5-2roky zpět;)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    ZANKAZU: Tak to skutecne nebyl nas pripad, po stredni mame uz nejakej ten rok. A hubu sme tam rozhodne nesusily, spis naopak, myslim ze sme delali docela peknou utratu. ;-)
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    prominte, nevim sice z jaký grupy štamgastů jste, ale pokud patříte k některý z okolních škol, tak se spíš divim já, že vás ještě někdo personálu (ke kterému jsem taky patřila) nechyt za límec a nevykopal ven i s těma vašema knížkama, vlastním chlastem, vlastním jídlem, arogantním (často) chováním, a espressem, které dokážete pít i šest hodin a u toho se tvářit že tam nejste. pokud k této skupině nepatříte, tak se omlouvám. obsluha v trafice je taková, jaká je, což je mimo jiné způsobeno hodně chabou motivací..nene, nechci nás omlouvat, ale hodně často platí, že se určitým hostům dostává toho, co si zaslouží..
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    TAHRQA: uf, uf... tak to pak chápu, že člověku skoro nejde do hlavy, jak tam může být štamgastem...
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    JESTERKA_AIENE: V podstate nic, akorat slecny z obsluhy davaly svou touhu jit domu, pomerne neslusnym zpusobem a tak sme se k tomu odchodu moc nemeli. Vyvrcholilo to jejim absurdnim prohlasenim ze zavola policii(Trafika byla stale v podstate plna, to jenom tak pro obrazek) a nasi odpovedi at ji teda zavola :)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    Co se dělo?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    DRACONIK: Skdoa ze nedorazila ta policie, docela jsem se tesil :D
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    vcerejsi obsluha v trafice byl fakt des. nekdy se divim, proc tam vlastne chodim
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Chtělo by to trochu rozvahy při návštěvě záchoda, pánové. Nějaký energický dobrák mi narazil rameno.

    TAHRQA: Včera jsem tam slyšel Aznavoura :))
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    TAHRQA: NEEXISTUJE!!!
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    ONEHEART: Jestli zmenej repertoar, tak to bude hodno zapsani do kalendare jako hlavni svatek roku ;-)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    ONEHEART:nikdy jsem nic jinyho neslysel. a to uz jsme zkouseli nekolikrat aby zmenili repertoar:)
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    hrává tam někdy něco jiného než starej dobrej Louis a Edith? Matně hrabu v paměti, jestli jsem tam někdy něco jiného slyšel :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Tak co, dorazite nekdo vecer? :)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    V pondeli se trafiko tres.. :-) mame na Hellicharne absolutoria, to bude panaku.. :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    zdar, nechcete nekdo dneska zajit do trafiky?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    PERAAAK: Tak jaktoze jsme se nepotkali? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam