• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAHRQADobrá Trafika aneb ještě jeden Fernet prosím
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    JADER_NOMAK: myslim ze ne...
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    už frčí wifi v Trafice ? se o tom mluvilo a nevim jak to dopadlo . .
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    LEONTINA: ho budu muset obhlídnout, až půjdu ze školy :-)
    LEONTINA
    LEONTINA --- ---
    KAROLINA182: :)jak se to vezme..:)
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    LEONTINA: stál by za hřích? :))
    LEONTINA
    LEONTINA --- ---
    Ahoj,neznáte někdo toho dlouhovlasýho hubenýho kluka co pracuje v mini galerii(prodejní) vedle trafiky?Teda ne úplně vedle,ale kousek dál směr Újezd,po pravý straně,myslim že spíš vedle čoko bombonů..
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Vzpomnel sem si na nocni muru v elm street. Ale pockejte az dorazim domu.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    rajt. aneb naposled co jsem byl v trafice...
    Image Hosted by ImageShack.us

    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Co rikate na napad tu udelat galerii xichtu? Bylo by docela fajn vedet koho clovek potkava. ;)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    KAROLINA182: na hellu heslo je, aspon co se pamatuju. Akorat kompy ktery se tam pripojovaly, byly uz naheslovany od prihlaseni.
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    TAHRQA: tyjo, na Hellichárně nemáme heslo...teda pokud nemáš na mysli gympl, to nevim...a pokud mi neunikly zase nějaké informace, to je taky možný...
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Vcera jsem byl v trafice tak na hodku cca. Uplne jsem si tam krasne odpocinul, dal si pivo, pitu a podivil se, ze tam dela dost hezka slecna:)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    V Trafice, pokud se teda nepletu, se da chytit nejaka wifi sit z Hellichovky ale je na heslo. Nechce ho sem nejaky student hodit? ;-)
    WOAM
    WOAM --- ---
    JADER_NOMAK: A ještě taky my z Gymnázia Jana Nerudy. Máme to taky přes ulici, jen nemáme moc co dočinění s čirým uměním.
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    JADER_NOMAK: škola je Hellichovka a chodím tam třeba já a do trafiky taktéž :-)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    vcera to bylo opravdu moc pekne
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    VECTOR: nemas sanci
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Hele ja byl nejak ve stavu, kdy jsem si nechtel nikam chodit, sedic rozvaleny na gauci, trochu zadumane civel do telefonu jsem cekal na kamaradku. V sunkovy pite sice houby jsou, ale taky tam ma byt sunka. Aspon mam ten trapny dojem:) A co je ve Vektorove pite? Jestli bude dobra, pripojim se k boji:)
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    DRACONIK: Já už si na to radši zvykl. Aspoň že to přinesou s úsměvem a né jak jinde. Jsou podniky kde mívám pocit, že bych se měl omluvit za to, že obsluhu obtěžuji objednávkou :P
    (ale pravda, že včera jsem si taky počkal déle :))
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    DRACONIK: v sunkovy pite preci jsou houby. Jinak doporucuju "vektorovu pitu". Bojuju za to, aby se oficialne dostala na listek!
    Kazdopadne, ja myslel, ze stamgasti se uz naucili pro vsechno si chodit na bar, pripadne ve vecernich hodinach pred zavirackou obslouzit se sam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam