• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jasny, uvidime, jak to dopadne a co a kdo o tom zase napise :(
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    ZOLTAN: no je rozdil unik a medialni reklama,ze ;) .. ja sem taky informoval sve blizke..
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Ouk, zatim je vic lidi proti, dal jsem jim cas do zitra , tak uvidime, kolik pro a proti se sejde. Stejne asi uz v tomhle meritku k uniku nema sanci nedojit...
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    tak tak
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    no prijde mi,ze kdyz by se to vypustilo do medii,tak to ztrati onu podstatu toho, ze o te akci vi jen par "zasvecenych" lidi, nebude to toliko prekvapive,atd atd. na druhou stranu, kazda reklama dobra...o te akci bude vedet vic lidi, prijdou se podivat,pripadne se i zapoji...ale uz to nebude mit ten punc momentu prekvapeni...takze za sebe bych spis rekl nemedializovat.
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    ja bych nemedializoval,maximalne nejak siril po internetu (coz vlastne medializace je,ale vis jak to myslim ;)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    DOGGY: Az se pan KACZER uraci ;) Podklady ma v poste a domenu jsme koupili. Takze se ceka (jako obvykle) jen na nej :D
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Prisel navrh na medializaci. Vas nazor na to, jestli to uverejnit v mediich a at si kazdej prijede natocit co chce a udelat tomu reklamu?
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    a pozvanka uz bude? ;)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    DOufam ze ne. Vezmu sekeru a kterej blbec - ucastnik zatleska, ten o rucicku prijde. Snad se nam moc nerozmnozej pocetni stavy jednorukejch v Praze...
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    freeze - a nebudete si tleskat, ze ne?
    EZECHIELL
    EZECHIELL --- ---
    a improveverywhere znate?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    M_ARVIN: by šli po pevnym schodišti .)
    M_ARVIN
    M_ARVIN --- ---
    IJACZEK: Tak to chudáci ti co zamrznou na eskalátorech :D
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    FRANCIK: nejlepčí by bylo, kdyby se to rozlezlo až na perón metra a nahoru ke koni .)
    ale mam asi megalomanský představy .)
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Určitě dost. :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    snad dost .)
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    jsem zvedava kolik tam prijde lidi
    MOSQUITKA
    MOSQUITKA --- ---
    super nápad:o)) jsem moc zvedavá jak nato budou naši spoluobčané reagovat :o))
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    takze pod tihou argumentu,ktere jsme predhodili Zoltanovi, zamrzneme vsichni na 2 minuty!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam