• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    LALINA
    LALINA --- ---
    NETTLE: kdyz recese, tak recese: udelala bych to trebas bud na jiný stanici nebo v jinou hodinu
    (ale to by se museli ti ucastnici nejak dozvedet, hmm)
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    No tak tohle je na zabiti..Tim to naprosto ztraci puvodni zamer protoze uplne vidim jak tam v 5 bude nastoupena banda cumilu a budou cekat co se bude dit...chjo...
    LALINA
    LALINA --- ---
    to video je naprosto božíííííí
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    já bych si to hrozně rád zahrál, ale nemám na to už vůbec čas:(
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    jako maly sme neco podobnyh hrali s kavovyma lzickama... porad jsme u sebe viditelne (nejcasteji v knoflikovy dirce) nosili kavovou lzicku... kdyz ve meste nekdo nekoho takovyho potkal, nenapadne se k nemu prikradl a lzicku mu sebral, cimz ho vyradil, pravidla byla podobna jako treba pri laser game - hlavne se nesmela schovavat vlastni lzicka

    potvrzuju, ze se tim da vybudovat slusna paranoia
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    Neco podobnyho jako je mafie jsem uz hrala...:) A je to dobry :) za par dni zacne bejt clovek paranoidni, furt kouka okolo sebe a ceka kdy ho kdo "zabije".
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    heej,to vypada taky hodne dobre :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    tak z jinýho soudku, znáte tuhle axičku?
    http://mafie.podsveti.cz/?page=uvod
    vypadá to zábavně
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    ZOLTAN: zablokovat pristup do metra :DD
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    ICELAND: Myslim ze spis shromazdime do obrovskyho chumlu ;)
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    ZOLTAN: hezkypekne :) no co co,se kdyztak rozprostreme :))
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Kamos mi tedka psal SMS: Jedu v buse a nejaky dve rostenky resej tu mrznouci akci. Tohle proste potesi a opet si pokladam otazku, jestli vbuec bude kde zmrznout, jestli na to vubec bude misto, tohle vypada na solidni demonstraci :)))
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    LALINA: ano ano, jsem vinen hříchem subjektivity, kolik si mám dát otčenášů? už pádím natrhat březových větévek a započnu s bičováním...
    musí se ke každýmu postu psát "toto je můj názor/pohled na věc"? měl jsem za to že je to samozřejmost...
    tak lyž svou řiď, už to taje a nový skluznice nerostou na stromech
    LALINA
    LALINA --- ---
    MIZUKI: opravme to, miláčku ;-))
    tys vyzdvihl aspekty, které TOBE pripadaji zapeklité.
    Ja te chápu, lásko, jsi jeden z mužů, pro které by slunce ztratilo svuj třpyt, kdyby svět postrádal zepeklitosti .-)))
    OK, ja ti to vyvracet nebudu .-)
    a nebud smutnej, že nejsi hurá exhib, každej bejt nemůže, pac a pusůůů :-)))*
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    LALINA: ja neřikam že mi to nesedí, jen jsem holt povaha rozebíravá a přišlo mi to docela obtížně proveditelné. v opilosti si většinou vystačim s indickou angličtinou (jés, ajem veri fejmas ček selebritý), do svahilštiny se neopíjím :)
    nevim jestli to tak vyznělo, ale svejma příspěvkama jsem nechtěl říct že je to píčovina, jen vypíchnout zapeklité aspekty tohohle divadýlka.
    no a akorát jsem byl zahrnut láskou že nejsem dost hurá exhib...
    LALINA
    LALINA --- ---
    vemte to proste tak, že tohle je napad, kterej chytne a oslovi jenom nekoho (pokud vubec)
    A ten nekdo bude asi dost rekneme extrovertne, exhibicionisticky a kreativne založenej (anebo to bude trebas skupinka lidi, co byli nekde zakalit a vzpomneli si na tenhle napad a zbaveni sešnerované krutoautocenzury si tu etudu strihnou jen tak od boku :-))

    to, že nesedl zrovna vam, prece nevadi - svet nespadne, ne? Zase trebas najdete neco jinyho, co se vam bude zamlouvat víc ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    BOAR: ale jen si posluž, me urazit nemuzes:-) koukam, ze ani nemusim utrácet za hulení, to je príma :-)))
    BOAR
    BOAR --- ---
    LALINA: abych rekl pravdu, tak mi to taky nejak nejde do hlavy ... jak by to melo fungovat ... jak se chces "nejakym huhlanim" domluvit. ale jen dostmozna nemam fantazii. a taky bych to rad videl, kdyby top bylo zdokumentovany. ale na prvni pohled mi to prijde jako nejakej vyplod zhuleny mysli ... teda bez urazky.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ucel je, aby to bylo svobodny, kreativni, zábavny, interaktivní jak uvnitř skupiny tak i vně.. aby se lidi pobavili, zasmali, aby byli vytrzeni (pokud mozno príjemne a nenásilně) z všednodennosti.. toť vše.
    Jak do toho vstoupi lidi typu vysokoskolskýho profesora ci vedce z akademie a zacnou z toho delat zbytecne organizovanou vědu, nemuže to podle mě získat, spíše naopak...to je muj osobní názor.

    ALE: ja jsem sem dala jenom nápad, jak si ho kdo vyloží, rozpracuje a uskuteční, to už není muj job, činte kdokoli cokoli jakkoli .... a pak pošlete fotky, hehe :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam