• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    Zombie walk na to se tesim :)
    INSECTTRIBE
    INSECTTRIBE --- ---
    z toho videa na novinkach se mi udelalo fakt nevolno, ty pubertaci to strasne zazdili :(

    ale na tom druhym youtube videu je videt , ez par lidi si to opravdu vychutnalo, takze aspon to.

    A to tleskani ??? chjo, me se strasne libilo na tom videu z toho nadrazi , jak tam ten typek cucel vubec nevedel co se deje a pak jako z udivu zacal tleskat, to bylo prirozeny a melo to stavu. V praze akorat potlesk , hustyyyyy bylo ticho a jsme husty ze jsme prisli , skoda skoda skoda, ale i tak big up organizatorum, jen tak dal, ale at uz to hlavne nema kazdej na tom svym "blogisku" :)
    FIALII
    FIALII --- ---
    Doufám, že na zombie walk se sejdou podobná masa. To by byl efekt.....:)
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    Byla jsem nahore a nakonec jsem rada...nahore se aspon dalo hejbat....jinak...dost desny...priste lip zorganizovat. No jo ale kdo mohl cekat ze o to bude takovej zajem no..
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    tak jak to tu tak čtu a koukam na vysledek na youtub tak nemusim litovat ze sem tam nebyl.. uf

    dik za report.. nicmene myslenka je to perfektni a chce to spis delat s mensi partou lidi.
    SYKES
    SYKES --- ---
    "bombový, najednou ticho, hustýýýý" [z videa na novinky.cz] .. hmmm, podle videí to bylo opravdu trochu smutný ... moc lidí, žádná zásadní pointa z toho nebyla (všichni přítomní věděli co se děje, jediný zajímavý efekt bylo zmíněné ticho rázem) ... achjo, škoda. Jo a ten potlesk, aneb zatleskejme si sami sobě, jak jsme *hustýýýý*, jo to fakt nebylo úplně ono :)

    Hrozně moc tomu chyběla ta pointa co byla vidět na Grand Central - někdo zmrzne, lidi netuší co se děje, pak dotyční jakoby nic pokračují, ani neslyší celý potlesk co se jim ozývá za zády...

    škoda, jsem zvědav na případné další, snad lépe zorganizované akce ... aneb ať žije zombie walk, ale ten obávám se dopadne obdobně (pro samý čumily zombie vidět nebude)
    _FIDO_
    _FIDO_ --- ---
    _FIDO_: ale to video z youtube zespoda z ty casti, kde neni tolik lidi, vypada docela fajn :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    nej byl typek s mobilem a hodinkama :-)
    BOAR
    BOAR --- ---
    ja chci videt nejaky videa zezhora :-) teda jestli sou ... a nebo alespon fotky...
    _FIDO_
    _FIDO_ --- ---
    ja byl nahore a libilo se mi to, ted jsem videl video na novinkach z toho jak to vypadalo dole (odkud jsem se po prichodu zdekoval nahoru, pac se tam fakt nedalo hejbat) a jako fakt spatny no :/
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Ten potlesk pokazil cely efekt :( Snad to nabuduce vyjde lepsie a pridu trosku uvedomelejsi ludia :)
    KEKEL
    KEKEL --- ---
    MAD_: nakonec jsem rád, že jsem se z časových důvodů nemohl zúčastnit...

    Nápad - super
    Výsledek - dost nešťastný...

    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: ne nerikal jsem ze jdu spat

    3L1NK4: no tak ted uz je to snad vsem jasny, i Lalince ze se skutecne neda mluvit o "ne uplne propadaku" ;-)
    MAD_
    MAD_ --- ---
    CORE_IN
    CORE_IN --- ---
    Podle toho co jsem cetl, tak to byl naprostej propadak a vubec to nemelo nic spolecnyho s puvodni myslenkou.
    Snad priste neco novyho a poradne zorganizovanyho. Tim nemyslim, ze o tom bude vedet co nejvic lidi ;o)
    LALINA
    LALINA --- ---
    DANNIEL: nerikals, ze jdes spat? ;-)
    my uz jsme si svoje nazory rekli, ne? v poradku...ani ja jsem nerekla, že se akce povedla, bud prosim všímavější, ty jemny nuance a rozdíly mezi "nebyl uplnej propadak" a "akce se povedla" jsou dosti podstatny
    a krome toho : uz nemluvim s tebou, ty spíš.....ale jsou tu kolem tebe dokonce i jiny lidi, vis? ;-))
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: jezis, proste si jen predstav jak tam ty lidi delaj jako ze nic a pritom porad cumej na hodinky, proste nee. a uz fakt dost

    LALINA: ale jo, byl to propadak... to ze tam bylo hodne lidi a zmrzli jeste neznamena ze se akce povedla (viz tady DANNIEL) zatim si stojim
    LALINA
    LALINA --- ---
    ale Daniel ma pravdu, řešit tu tenhle detail...akce, ktera uz byla..je trochu na nic.. snad jenom pamatovat a priste bejt o zkusenost bohatsi ..
    podle toho, co slysim, to napoprvy asi nebyl az tak uplne propadak... pokud nejsem uplny maximalisti.

    a jinak? co rikate tomu mrznutí on line? jako "nakaza"... jen tak kdekoli kdykoli... takovy spiklenectví innerů :-)) vidim nekoho, jak zamrznul, zamrznu na chvili taky..jen tak:-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam