• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: jezis, proste si jen predstav jak tam ty lidi delaj jako ze nic a pritom porad cumej na hodinky, proste nee. a uz fakt dost

    LALINA: ale jo, byl to propadak... to ze tam bylo hodne lidi a zmrzli jeste neznamena ze se akce povedla (viz tady DANNIEL) zatim si stojim
    LALINA
    LALINA --- ---
    ale Daniel ma pravdu, řešit tu tenhle detail...akce, ktera uz byla..je trochu na nic.. snad jenom pamatovat a priste bejt o zkusenost bohatsi ..
    podle toho, co slysim, to napoprvy asi nebyl az tak uplne propadak... pokud nejsem uplny maximalisti.

    a jinak? co rikate tomu mrznutí on line? jako "nakaza"... jen tak kdekoli kdykoli... takovy spiklenectví innerů :-)) vidim nekoho, jak zamrznul, zamrznu na chvili taky..jen tak:-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    lidi, vy me bavite...se me snad pokousite namluvit, že v dnesní vysoce civilizované době není možné zjistit si čas?? snad né...
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    LALINA: no to bylo na tom videu z NY - tam se evidentně řídili podle těch velkejch hodin uprostřed haly. Jenže tady nic takovýho nebylo...
    LALINA
    LALINA --- ---
    tak dobrou, ja jeste chvili budu vzhuru, spala jsem odpoledne;-))
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: rekneme proste ze kazda akce si zada jinej zpusob organizace. ne vzdy je kazdej vhodnej.. .a protoze tady sem byl, tak vim, ze by to proste neslo... no ono to ani tak moc neslo... a uz bych to nechal spat ju?
    nicmene organizatorum samozrejme fandim, aby bylo jasno
    LALINA
    LALINA --- ---
    DANNIEL: hele, nechci se hadat, jen to tvoje kategoricky "proste ne" me nuti zareagovat..pokud jsem se dobre divala, tak na tom videu odnekud to meli podle casu....a nepripadlo mi, ze by tim neco utrpelo...naopak mi to prislo takovy fakt fantasy, ze normalne jak jde život a najednou, bez jakékoli viditelné priciny... se zastaví cas....takže neže by to neslo...naopak by mi to mozna prislo mnohem přízračnějsí, než ta lavina, protože ta vyvolava takovou představu, že se lidi proste opičej...je tam videt ten impuls, ta pricina...ma to centrum...mozna to rozptýlení v prostoru a jen vnitrní impuls "stat" je jeste vyssi level... mozna..

    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    No, popravde, me docela prekvapilo, ze tam bylo tolik lidi. Myslim si, ze se to docela povedlo, ano, az na to, ze se neztuhlo "jak melo"... Take sem zkousela ztuhnout, pro vyvolani nejake reakce, ale nikdo si nevsiml. A jeste co me rozcilovalo byl onen smejici se clovek, ktery rozesmival ostatni. Jinak sem byla celkem spokojena :)
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: nevim, me obvykle staci 2x ;-) jde o to, ze kdyz se kazdej bude fakt nenapadne divat na hodinky, ktery stejne nikdo nema presne a zvlast u tech damskych to ani poradne nepoznas, bude se tuhnout tak nejak napreskacku, nekdo pokusne zkameni, pak si vsimne ze ostatni ne, tak toho zas necha.. no des... zmizi ta lavinovita reakce, ktera to dela zajimavym

    proste ne, vizualni kontakt je uplne v poradku a pouzitelnej... slo to i tady a slo by to lip, nebejt zevlaru nakterych to ztuhnuti fakt nepoznas, kdyz tam stejne tvrdnou uz pred akci... ja treba pozna ze se to blizi podle vlny ticha ;-)
    _AT
    _AT --- ---
    NORDSSON: Jo jo, něco hlásili.. ale co, to jsem už nepostřehnul.. faktem je, že pro lidi vystupující z metra to muselo být docela překvapení..
    LALINA
    LALINA --- ---
    IJACZEK: ja po davu nechci nic:-)) ja se davu děsím :-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    DANNIEL: viz BOAR:
    praveze jsem si to zkusila predstavit... kdyz selze nebo nejde moc dobre jeden způsob, pouziju jinej neasi...neni to pochopitelne nutnost, ale moznost

    btw: precetla jsem si to po sobe 3x, staci?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    LALINA: přesně tak .) ale chtěj po davu, aby improvizoval .)
    LALINA
    LALINA --- ---
    jo...to se mi na tom dost libi: nutnost improvizace i pro účastníky... aby byli v recesi i oni, ghehe
    to jsou potom teprve vsichni uspokojeni :-)))
    BOAR
    BOAR --- ---
    NORDSSON: jo, melo jit o lavinovej efekt, ale to v tom davu nejde poznat :-( kor kdyz vsichni stojej, a koukaj ... to se blbe rozeznava, zda uz mrznou, nebo ne.
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: snad enni problem zmrznout kdyz vidim ze mrznou lidi bliz k centru... tak primitivni a pritom tak ucine, jak rika klasik
    podle hodinek je to nesmysl... zkus si to prosim aspon predem predstavit nez to napises
    BOAR
    BOAR --- ---
    ja jsem si vsiml, ze se zmrzlo, podle chlapka co byl na kraji silnice. jinak oranzovyho jsem videl az po akci, stal tam s nejakyma lidma a kecali, jestli pujdou na pivko :-)
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    (já se s váma nechci hádat - jen tak pro info:)
    LALINA: no, v tý "zprávě" bylo, že se to má řídit lavinově a když jsem tohle v 17:09 zkusil s kámoškou, tak jsme stáli jediný... :o/
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: ja jo, prosel kolem me, vesel totiz taky tim vlezem u lekarny, ale byl jsem spis v pruchodu nez v hale, takze jeho primou rekaci na ten dav jem bohuzel nevidel
    Jogi Moksanand to samozrejme nebyl (boze)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    NORDSSON: taky sem si nebyl jistej, holt člověk musel dávat pozor

    .... dobře sem zamrznul 50 metrů po koněm a pozoroval hlouček 6 lidí 15metrů od koně, kerejm trvalo asi 15-20vteřin než si všimli, že okolních 100 lidí se nehejbe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam