• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    BASTOCH: a nezdokumentoval to niekto? :)
    _FIDO_
    _FIDO_ --- ---
    LALINA: jj, na zacatku toho NY videa je i videt, ze typek vysvetluje jen urcitymu okruhu lidi, o co presne jde, takze fakt vsichni maj uplne jasnou predstavu o tom, co vlastne delaj, tady to vetsina lidi proste netusila
    tim teda nechci organizatory nejak hanit, fajn imo bylo, ze to vubec bylo, ikdyz se to trochu vymklo kontrole asi :)

    i v ostatnich bodech s tebou souhlasim
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    uznavam, ze to nevyslo uplne tak, jak bylo planovano
    rozhodne nebylo stastne shromazdovat se primo na miste
    ale po bitve kazdy generalem, ze ano

    nicmene tam, kde nebyla hlava na hlave, se nejaky efekt dostavil
    LALINA
    LALINA --- ---
    DRRAK: proc min? staci neohranicena plocha..
    LALINA
    LALINA --- ---
    DANNIEL: no tak jsem to videla...no.... NY to neni, fakt... ale jelikož malokdy mam nejaky presny predstavy o tom, co jak ma bejt, tak jsem malokdy uplne zklamana... (doporucuju, je to fakt dost dobry na pleť;-)

    Potlesk hroznej, to je jasny, ale ty lidi proste byli uneseny z toho, ze se sesli a tak dale...socialni záležitost, težko to odsoudit.....
    zamer byl jinej, ok... pokud nekdo ma nejakej presnej zamer, musi holt poradne rezirovat:-)

    Pobavit... zaujmout, znechutit, nadchnout nekolik stovek lidi rozhodne nepovazuju za propadak.. propadak podle Lalíny by to byl, kdyby nikdo neprisel a vsichni se na to vyprdli...to by byl propadak..
    DRRAK
    DRRAK --- ---
    myslím, že hodně to podělalo to, že to hlásili i v rádiu :o/

    jinak já stál nahoře, kde to zmrznutí bylo vidět celkem dobře, hlavně proto, že celý Váckavák stichl ... auta s náma na ulici měla fakt jen malý problém ... jen u jednoho jsem se bál, že mi ujede špičky :o)

    .. příště by to chtělo fakt tak stokrát míň lidí
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    jinak asi dobry pro zlodeje :))
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    trapny to bylo rikam ja... u kone lepsi ale dole fakt traparnaa to sem se tak tesila
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    Zombie walk na to se tesim :)
    INSECTTRIBE
    INSECTTRIBE --- ---
    z toho videa na novinkach se mi udelalo fakt nevolno, ty pubertaci to strasne zazdili :(

    ale na tom druhym youtube videu je videt , ez par lidi si to opravdu vychutnalo, takze aspon to.

    A to tleskani ??? chjo, me se strasne libilo na tom videu z toho nadrazi , jak tam ten typek cucel vubec nevedel co se deje a pak jako z udivu zacal tleskat, to bylo prirozeny a melo to stavu. V praze akorat potlesk , hustyyyyy bylo ticho a jsme husty ze jsme prisli , skoda skoda skoda, ale i tak big up organizatorum, jen tak dal, ale at uz to hlavne nema kazdej na tom svym "blogisku" :)
    FIALII
    FIALII --- ---
    Doufám, že na zombie walk se sejdou podobná masa. To by byl efekt.....:)
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    Byla jsem nahore a nakonec jsem rada...nahore se aspon dalo hejbat....jinak...dost desny...priste lip zorganizovat. No jo ale kdo mohl cekat ze o to bude takovej zajem no..
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    tak jak to tu tak čtu a koukam na vysledek na youtub tak nemusim litovat ze sem tam nebyl.. uf

    dik za report.. nicmene myslenka je to perfektni a chce to spis delat s mensi partou lidi.
    SYKES
    SYKES --- ---
    "bombový, najednou ticho, hustýýýý" [z videa na novinky.cz] .. hmmm, podle videí to bylo opravdu trochu smutný ... moc lidí, žádná zásadní pointa z toho nebyla (všichni přítomní věděli co se děje, jediný zajímavý efekt bylo zmíněné ticho rázem) ... achjo, škoda. Jo a ten potlesk, aneb zatleskejme si sami sobě, jak jsme *hustýýýý*, jo to fakt nebylo úplně ono :)

    Hrozně moc tomu chyběla ta pointa co byla vidět na Grand Central - někdo zmrzne, lidi netuší co se děje, pak dotyční jakoby nic pokračují, ani neslyší celý potlesk co se jim ozývá za zády...

    škoda, jsem zvědav na případné další, snad lépe zorganizované akce ... aneb ať žije zombie walk, ale ten obávám se dopadne obdobně (pro samý čumily zombie vidět nebude)
    _FIDO_
    _FIDO_ --- ---
    _FIDO_: ale to video z youtube zespoda z ty casti, kde neni tolik lidi, vypada docela fajn :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    nej byl typek s mobilem a hodinkama :-)
    BOAR
    BOAR --- ---
    ja chci videt nejaky videa zezhora :-) teda jestli sou ... a nebo alespon fotky...
    _FIDO_
    _FIDO_ --- ---
    ja byl nahore a libilo se mi to, ted jsem videl video na novinkach z toho jak to vypadalo dole (odkud jsem se po prichodu zdekoval nahoru, pac se tam fakt nedalo hejbat) a jako fakt spatny no :/
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Ten potlesk pokazil cely efekt :( Snad to nabuduce vyjde lepsie a pridu trosku uvedomelejsi ludia :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam