• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    LALINA
    LALINA --- ---
    MIZUKI:
    ano, milacku
    ano, pane generále
    napis si me do intimního seznamu, drahousku
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    LALINA: neser bohy, nebo budou muset být šílení

    ale stejně mi porád nejde do hlavy, že to těm lidem nedošlo - jestli viděli to video z NYGC... to jim opravdu tak moc chybí soudnost? člověk by řek že je napadne se trochu rozprostřít (nezastírám, jsem naivní)
    že někdo plánuje Freezing Brno 2008 snad ani nebudu řikat, musel bych se propadnout (doufám, že se aspoň poučí z FP a realizují to aspoň trochu šťastněji)

    preventivně asi svoje happeningy uskutečníme v intimním kruhu přátel v roli účinkujících a podělíme se až jen v případě úspěchu
    LALINA
    LALINA --- ---
    MIZUKI: jo, to jsem rikala taky.. a drív, heč .-) broucku :-)
    ale organizatori rikali, že to nejde...no...
    ono to fakt nejde, ty lidi by stejne zmrzli...
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    ZOLTAN: Podle me dobry - rad jsem zasel na akci, od ktere se dalo cekat vsechno a zaroven taky nic. Cesi opet prokazali, ze kdyz se deje neco opravdu zajimaveho, tak i kdyz je to cipovina non plus ultra, zvednou zadek a prijdou. Ovsem s invenci a vkladem kazdeho ucastnika je to uz tradicne horsi...a pak uz jen remcaj, co kde jak bylo vlastne blbe a ze se to vlastne melo vymyslet uplne jinak :)
    Ze se seslo tolik lidi je super, ze jde o nejakou kopirku, no...tuhle hru jsme prece hravali kdysi v pionyru/skautu, akorat ze to vedeli jen clenove oddilu, takze to nemelo tu silu velkeho davu; londynani taky jen oprasili starou zalezitost.
    Zabavne a vtipne zpestreni takhle ke konci zimy, diky! :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MIZUKI: ja jsem prave premyslel, ze bud se Oranzovy muz vubec nedostavi a dav vyhnije, pripadne prijde oranzovych vic a na miste se do krve pohadaji, ktery z nich je ten jediny pravy :D
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    DRIZDIK: řikal jsem si že nejlepší recese po tom co se zpráva o FP2008 dostala na bleskove.cz by bylo, kdyby původní skupina organizátorů vůbec nepřišla a jen čekovala co tam ten dav podnikne.
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    ZOLTAN: zasluznou praci? To je kdyby to delal zadarmo spis ne :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ZOLTAN: hehe.... to je zabavny:-)) beres ten zivot ale sakra vazne, co?
    kdyby to nekdo (nebo vsichni) delali porad, tak jiste, ale jako vyjimku, recesi..snad to neni až tak uplnej hřích zralej na odpustky, ne? ;-))
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    pomalu to láká vypustit takovouhle zprávu ještě jednu .. schválně kolik lidí přijde znova s foťákama .. a místo nějakýho freezingu se vožrat při pohledu na dychtivě čekající dav :-)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    POLARKA: Pripada mi to zly k ostatnim lidem. ala ten hambac musi nekdo zaplatit. Proc popelarovi rozsypat odpad, kdyz prece dela zasluznou praci a odvazi ten bordel po nas... Spis to skodi, nez sokuje. Muj nazor.
    BOAR
    BOAR --- ---
    nejsou nekde FOTKY z freez ? nenarazili ste nekdo na fotky ktery byly venku z metra ?
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    IVANHOE: Krom finálního boxu s klokanem
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    IVANHOE: no je to trochu drsnejsi priznavam :) ale trapny mi to neprijde
    IVANHOE
    IVANHOE --- ---
    POLARKA: toto je imho dost trapne.
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    POLARKA:
    SYKES:
    SINHIRIELL: Tak to je fakt mazec bych se klidne ucastnila :D
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    SYKES: .DDD
    SYKES
    SYKES --- ---
    tyjo, dobrej performer :)))
    ale něco jako tohle: http://www.youtube.com/watch?v=_b3XxWYBxGo by se dalo spáchat ... ideálně ve spolupráci s nějakou půjčovnou kostýmů výměnou za reklamu :)
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    NETTLE: No, občas to pro mě překračuje hranici vkusu a únosnosti, když zahazuje rybářům pruty a tak.

    Ale ty neškodné kousky mě fakt berou. Například ten hokejista to je pro mě vrchol. Něco naprosto bezúčelného a divného. Ideální.
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    SINHIRIELL: jop tohle je super ale obcas bych se bala ze dostanu do drzky :) Treba kdyz delal rockyho :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam