• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    SYKES
    SYKES --- ---
    tyjo, dobrej performer :)))
    ale něco jako tohle: http://www.youtube.com/watch?v=_b3XxWYBxGo by se dalo spáchat ... ideálně ve spolupráci s nějakou půjčovnou kostýmů výměnou za reklamu :)
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    NETTLE: No, občas to pro mě překračuje hranici vkusu a únosnosti, když zahazuje rybářům pruty a tak.

    Ale ty neškodné kousky mě fakt berou. Například ten hokejista to je pro mě vrchol. Něco naprosto bezúčelného a divného. Ideální.
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    SINHIRIELL: jop tohle je super ale obcas bych se bala ze dostanu do drzky :) Treba kdyz delal rockyho :)
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    LALINA: No, matně si vybavuji.

    Jinak já mám v oblibě i jednomužná představení, například mé oblíbené:

    http://www.youtube.com/watch?v=Q26aEDvJPb4&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=piR_fHf8nS4&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=gZWMwupUhpM&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=UkSPUDpe0U8&NR=1

    Naproti tomu některé takovéto věci ve více lidech, to by bylo něco.
    DRRAK
    DRRAK --- ---
    no my jsme potom procházeli v dlouhatánském hadovi po okolí a lidi v Mekáči a v Albertovi koukali celkem pobaveně :o) a to nás tou dobou bylo tak padesát :o)
    LALINA
    LALINA --- ---
    SINHIRIELL: to me pripomnělo klasiku v pohadce Ať žiji duchové, pamatujete ? Zdraví z posázaví :-))))
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    YARIN: Ten žebrák vede.

    Je zajímavé že co se nápadů týče, tak mě napadlo akorát tak všechny hrozne nas*at, kdyby si šlo 200 lidí koupit do obchoďáku 1 rohlík. Třeba třikrát čtyřikrát dokola. Nic to nestojí - teda krom nebohého obchoďáku.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    YARIN: Mazec :D ten bezdak to hral s vami aleo zostal taky vyhukany? :)
    YARIN
    YARIN --- ---
    MYJKA: cca minuta tricet ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=gtefPTCM3-8

    skvelej napad a takovych tam bylo vic
    BOAR
    BOAR --- ---
    EZECHIELL: ad kosicky zajim avej napad ... vzit mnoho lidi, sebrat v obchodaku kosicky, a udlat hada a treba 2x projet obchodak sem a tam :-)
    AGR
    AGR --- ---
    EZECHIELL: Souhlas. Informovat, ale nanapsat datum a cas, kterej by pak dostali na mail. Tim se i bude koordinovat pocet lidi... (popr. udelat nejakej prihl. formular - to uz je jedno).
    LALINA
    LALINA --- ---
    EZECHIELL: hehe..jakože posadka letounu, jo? vážení cestující, pilot devatenáctky vás nechá pozdravovat a přeje vám příjemnou jízdu, pohybujeme se rychlosti 40 km v hodine a nyní vám tramvušky rozdají jisté potřeby, kdyby se vam nahodou udelalo nevolno z rychle jízdy, smrdících bezdomovců nebo slintajících psů. Používají se tak, že ....... :-)))

    a do Porší by se fasovaly špunty do uší .-)))
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    ZOLTAN: a kolik si za to teda vopravdu dostal? ( ;)))) )
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    ZOLTAN: tady je videt ta ceska mentalita
    EZECHIELL
    EZECHIELL --- ---
    ZOLTAN: taky strasne neradi rikate, "ja sem to rikal", ale znate to...

    Kazdopadne sis ZOTLANe overil, ze takhle to proste fungovat recese nemuze, at uz jako flashmob ci jiny koncept. Reseni je nasnade, kdyz uz kopirovat napady, proc nevyuzit i jejich zkusenosti?
    Mit seznam dobrovolniku, ktery budou o akci informovani treba mailem. Neuvadet zadne detaily o akci - pravoverny recesista prijde z podstaty a ne protoze to bude cool akce, o ktery kazdej mluvi. Kdyz uz informovat i o ucelu a prubehu akce verejne, tak rozsirit informaci maximalne dva dny predem. Idealni je vsak informovat lidi tesne pred akci.

    Podle me je ucel recese sokovat verejnost (nebo individuum), vyvest ji z miry, pobavit, uvest v rozpaky. Na tve akci bylo videt, ze "recesistu" bylo stokrat vice nez sokovane verejnosti, pricemz duvody vetsiny z nich se s puvodnim konceptem IE absolutne vylucuji.

    Dalsi vec, ktera to podle mne zabila, je uz pouzity napad (v kombinaci s uverejnenim). Z informaci o akci na strankach plyne, ze je cilem napodobit video z New Yorku, coz je opravdu ohromna legrace :o/

    Abych nebyl jenom jizlivej, myslim si, ze by se s vasim entusiasmem dalo udelat spousta peknych akci. Prijde mi zajimavy urcitym zpusobem "exploitovat" nejakou trendy instituci ci obligatni procedury, tim, ze je zahlti neuveritelne mnozstvi lidi, popripade lidi se specifickymi atributy ci pozadavky. Popripade hromadne porusit nejaky ne prilis dulezity, ale otravny zakaz nejakeho podniku ci uradu. Bohuzel se v nevyznam v Praze, takze nemuzu rict, co by stalo za flash mob nejak lokalne zajimavej. Jak by se treba tvarila obsluha nejake prazske turisticke restaurace, kdyby cely den od rana chodily desitky lidi a objednavali si napriklad sklenici teplyho mlika se slehackou a skorici nebo se je snazili ukecat o sekeru? Nebo dav stovky fotografu fotografujici si fotografujici turisty? Vzit krumpace a jit pomoct nic netusici particce kopacu? Koupit vsechny voziky ze supermarketu? Naucit lidi "veprove kure" vietnamsky a nechat je si to objednavat v bistru? Rozdavat po tramvaji pyliky na zvraceni? Kdyz je vule da se toho udelat mnohem vic, zatim sem o tom nepremyslel. Kazdopadne verejny diskutovani a rozebirani jakoukoliv akci pravdepodobne zabije. Anebo se to prehoupne do hoaxu. I kdyz napriklad Vasek Linkov pravidelne temer zvitezi v jakekoliv kandidature, treba na rektora MUNI, prave diky masivnimu recesistickymu natlaku.
    ROLLO
    ROLLO --- ---
    dost blby no, rekneme pruser:)
    proti ty grand central station nesrovnatelny,
    skoda!!!
    BOAR
    BOAR --- ---
    DIM_: jojo presne tak.
    taky me napadlo, udelat zamrz nekde na namesti, a zamrzat se 2hym uderem hodin ... (druhej uder, aby kazdej mel cas udelat pozu.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ZEPHRAM: Jako pro tech 500 lidi?:))
    To kdyz uz, tak jako v NY - info na Muzeu a pak smer Staromak... tam zamrz v 17:55, pac Orloj vidi kazdej. Nebo tak neco, kdyz teda se ma zacit podle casu.

    Vymysleny to bylo pekne. Akorat ty lidi nepremejsleli:)
    BOAR
    BOAR --- ---
    ZEPHRAM: uf, 500 lidi ? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam