• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRAZY_IVANHumanART.cz - klub pro příznivce, členy i odpůrce tohoto uměleckého serveru

    Humanart.cz


    svět pro umělce v české republice
    fotografie, grafika, literatura, hudba


    rozbalit záhlaví
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    CRAZY_IVAN: ta stranka s diskuzi o registraci si neuklada SESSION? totiz kdyz se tam prihlasim, tak tam vidim, ovsem kdyz to chci refreshnout, tak to chce zase heslo.. je to tak mineno, nebo je to chyba?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VERLIBA: napíšu si do poznámek, ať přepíšeme textaci emailů, díky za hint :)
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    CRAZY_IVAN:
    No vidis, tak to jsem to tam zrejme spatne pochoil, kdyz se v tom emailu hned pod tim psalo, ze (Přihlášení bude funkční až po autorizaci), to me muselo zmast. Inu zkusim to znovu..
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VERLIBA:

    v emailu po registraci se to píše

    Vaše registrace proběhla úspěšně a čeká na schválení administrátory. Vyčkejte nyní na informační email, který Vaše přijetí potvrdí.
    Pokud byste rád/a znal/a názory ostatních uživatelů na Vaší žádost, pokračujte zde: http://www.humanart.cz/registrace-autorizace/


    Dále se to určitě píše i v průběhu registrace. Chce to číst a ne jen slepě klikat :)

    Teď už se tam mam pocit nelze přihlásit, když už byla žádost o registraci zamítnuta, ale neboj, do půl roku bude v registračním systému změna


    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    CRAZY_IVAN: statistika zajimava, ovsem to co pises driv me zajima vic, rikas tedy, ze ke kazdemu pokusu o registraci je nekde diskuze a ta se da precist? Jak ji najdu?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VERLIBA: v průběhu čekacího procesu je možné sledovat komentáře uživatelů k registraci, je to tam napsané :)

    a kdyby si četl při registraci, co se tam píše, tak ano - je to pochopitelné viz informace při registraci:

    "Z posledních 2034 odeslaných registrací jich bylo přijato 779."
    ARAON
    ARAON --- ---
    VERLIBA: Hehe. To je skoro jako to bývalo na Nyxu. ;-)
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    Mimochodem ten jejich system registrace mi prijde ponekud uchylnej, Clovej vyplni formular, pak tyden ceka, a jen pu prijde suchej mail, ze jako ne, a bez jakehokoliv dalsiho detailu, clovek aby si pak o sobe myslel kdovico spatneho..nebo radeji o nich..
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    zdravicko, nedavno jsem poprve videl humanart.cz no a pokusil jsem se zaregistrovat, a z naprosto nepochopitelnych duvodu mi zamitli registraci, stava se to casto? Da se to nejak vysvetlit? Kdo to vi? Dik
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Není a chyba je už opravena :)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    proc si me HA prestal pamatovat a musim se pri kazdy navsteve logovat. Je chyba u me? :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    CRAZY_IVAN: jj, uz jsem dal tri svy hlasy :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Ne fakt, už jste hlasovali? :)

    http://www.humanart.cz/vyberte-tricko
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    HOCH: opraveno, díky za informaci :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Předobjednejte si HumanART tričko, ať máte zaručenou svojí velikost a VIP členství jako bonus navíc.

    http://www.humanart.cz/predobjednavka/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    kouknu na to
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...ahoj ivane, mam mozna dalsi bug :) Kdyz se prehraje dilo novou verzi, a clovek nenacte zadny obrazek, necha vsechno prazdny, tak se provede aktualizace ale pritom se nic nenahraje a figuruje prazdny dilo jako aktualni. Prehrat znova to nejde, jelikoz to hodi i tak 48hodinovej zamek :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ARAON: taky to možná zavrhnem, ještě jsem o tom nemluvil s travoltou :))

    ale když to chce víc lidí .)
    ARAON
    ARAON --- ---
    CRAZY_IVAN: Diskriminace. To jsem neuspesne navrhoval na HA uz asi pred rokem! :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    CRAZY_IVAN: ok, diky :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    tak uvidíme, proberem to s travoltou, ale neměl by být zásadní problém
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam