• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONY9Autodidakt - klub bytostných samouků
    TONY9
    TONY9 --- ---
    BINARSTORM: Housle hlavně , ale teď zkouším třeba cimbál, taky dám něco málo na klávesy, mno a sem tam něco napíšu. No a taky se tak trochu podílím na MIDI šílenství a vytvářím hudbu na compu.

    A co Ty , na co hraješ?
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    A co jedes? Housle?
    TONY9
    TONY9 --- ---
    XCHAOS: Mně to ukazuje vysledky v pohodě , tak nevím co s tím

    BINARSTORM: Já letím taky na muzice, zatím teda neučím , ale uvažoval jsem o tom.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Ahoj lidicky .. samouka, to je veda panecku :0) .. ja letim na muzice a po letech samouky uz uciim ostatni :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak jsem zahlasoval, ale neukázalo mi to výsledky...

    jinak myslím, že vážným kandidátem na obor, kde samouctví výrazně převyšuje jiné formy učení, je rozhodně programování...
    TONY9
    TONY9 --- ---
    PANENKA: Ahoj tak já bych 5hod. asi koukat do aglické knihy nevydržel. Tobě teda ta Andličtina půjde.
    PANENKA
    PANENKA --- ---
    ahojky lidicky samoukove.tak to ja vcera tony se koukala 5 hodin do anglicke knizky plus k tomu ucila slovicka,a jak nad tim ted premyslim,.,je to mazec zdravim
    STVN
    STVN --- ---
    Moc hezky akvarka:)
    TONY9
    TONY9 --- ---
    VIRUS31: Ty akvárka vypadají dobře.
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TONY9: sem zaklik ja to vytvarnictvi..snad se to da povazovat za vytvarno.. samostudiem, zkousenim, testovanim atd jsem pozvednul 'hodnotu' svych akvarii. vysledkem je mnou zalozena diskuze [ Nature aquarium gallery :: The International Aquaticplant Layout Contest 2007 // RESULTS!! ] a osobni blog, kde sirim 'spirit' prirodnich akvarii ;]
    TONY9
    TONY9 --- ---
    To jsem rád, že je v anketě první řemeslník a vytvarník.
    Jinak jsem myslel, že výtvarníků budou spousty.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    No, IMHO se současnm školním systémem je "samouk" prakticky jediný pořádný systém, jak se naučit něco praktického. Nemyslím tím VŠ, tam se praktické věci pochopitelně učí, ale během ZŠ a SŠ...
    TONY9
    TONY9 --- ---
    SUMAC: Humanitní vědy přidám.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    TONY9: absolutni samouk by mohl byt mozna poustevnik bez netu..
    to tam nedavej, ja jen jako perlicku; ale uvital bych tam treba humanitni vedy
    TONY9
    TONY9 --- ---
    STVN: Přidám literátství do ankety

    SUMAC: Fakt nevím jak metalurgii formulovat do nástěnky :-)

    CABOWITZ: No absolutní samouk se asi vyskytuje minimálně, tenhle klub bude mít asi o něco širší záběr.
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    ostatne, kdo muze rict, ze je v tom kterem oboru samouk? ja mel napr. v hrani na nastroje vzdy aspon nejakeho kratkodobeho pruvodce :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    jj, A. mi byl svym abecednim encyklopedickym zanicenim dost blizky, hehe

    ja nevim, jestli se to uplne pocita, ale svuj doktorat z metalurgie si delam vice mene jako samouk; i kdyz jsem oficialne vedeny student, delam to uplne mimo vedeckou cinnost nasi fakulty
    STVN
    STVN --- ---
    Autodidakt mi připomněl Sartrovu Nevolnost. Já bych byl asi samouk spisovatel, a ta možnost v anketě bohužel chybí.
    TONY9
    TONY9 --- ---
    Vytvořil jsem narychlo anketu , jestli vám chybí nějaká možnost určitě dejte vědět.
    TONY9
    TONY9 --- ---
    Tak já se představím , osobně jsem se sám naučil hrát na housle a zvládám i nějaké jiné nástroje , teď momentálně např. tluču denně čtvrthodinky do cimbálu. Velmi uklidňující nástroj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam