• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONY9Autodidakt - klub bytostných samouků
    Vážení tohle je klub, kde by se měli scházet lidé , kteří se něco naučili sami a to v různých oborech. Například hudba, jazyky, literatura, programování, ale třeba i řemeslo. Moc se na Vás všechny těším.
    Pokud víte o nějakém známém samoukovi , tak mně prosím dejte vědět do pošty. Využil bych tyto údaje na rodící se nástěnku.
    Vážení návštěvníci můžete hlasovat v anketě.
    rozbalit záhlaví
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Ahoj, nevím, jestli to sem úplně patří, ale nenašla jsem vhodnější auditko :-( Chci se sama naučit (na rekvalifikační kurz nemám čas a peněz je taky málo) podvojné účetnictví. Ve škole jsem neměli bohužel ani základy, takže jsem více-méně jako tabula rasa, a ráda bych se s vámi poradila o knížkách, které použít - vysvětlení principů, účetních standardů a zákony co jsou tomu třeba - když poradíte, budu vám vděčná ;-)
    TONY9
    TONY9 --- ---
    Já bych se chtěl zase naučit Španělsky , ale to už asi neztihnu.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    PANENKA: mně čtení anglických knížek určitě pomohlo. četla jsem dětský knížky, to neni složitá angličtina a když si vybereš dobru, tak tě to i baví. a hlavně tomu celkem rozumíš to je motivace.
    první jsem četla Who killed Welington nebo tak nějak se jmenovala .. wellington byl pes kterýho někdo snad zabil nebo zmizel a malej kluk po tom v ulici pátrá snad navzdory rodičům docela mě to chytlo i když jsem zdaleka nerozumněla všemu ..
    pak jsem třeba četla Witch lion ant the wardrobe to je taky jednoduchý, i když mam nějakou kratší verzi
    TONY9
    TONY9 --- ---
    Vážení hodně pohody a úspěchů se samoučením v roce 2008.
    TONY9
    TONY9 --- ---
    BINARSTORM: Jedině by jsme si ho museli sami vymyslet :-)
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Skoda, ze za samouku nedostas zadnej certifikat :-)
    TONY9
    TONY9 --- ---
    Vážení anketu jsem uzavřel. Kdyby byl nějaký nápad na novou, tak dejte prosím vědět.
    STVN
    STVN --- ---
    Stranky hlavne nejedou v opere:)
    Ten speed je dobrej.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Stranky uz jedou...
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    TONY9: Ja mam odkaz, spravne, ale samo to tam cpe www.nyx.cz a pak to nemete...
    TONY9
    TONY9 --- ---
    STVN: Tak já myslím že zrnko talentu musí být aby bylo co rozvíjet. Na druhou stranu myslím, že se dost lidí podceňuje.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    STVN: Hudba je strasne komplexni obor .. muzes v sobe nejaky talent objevit, nebo i vypestovat, jestli se to tak da rict :-), ale nejdriv clovek musi znat zaklady...
    TONY9
    TONY9 --- ---
    BINARSTORM: V jakém softu jedeš? Máš chybu v odkaze na tvé stránky.
    STVN
    STVN --- ---
    Ty stranky moc nejedou....jinak ja bych rad delal do hudby, ale jsem na to hluchej. neudrzim ani melodii z reklamy nez si obuju boty. To me privadi k otazce, jestli tu je nekdo, kdo se naucil neco pres to, ze na to nema talent, kdyz to reknu takhle neohrabane.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Ja hraju primarne na nervy vsem okolo .. ale ja si ulitavam na kompozici, noty a pocitace .. obcas (a rad) zaspolupracuju s nekym, kdo nejaky ten nastroj ovlada .. A co se tyce stylu, tak to je hlavne podle nalady .. nekdy udelam dub, nekdy takovej electro-pop a nekdy aj nejaky Tekk-y .. :-) Na strankach mam par veci na stahnuti dyztak.
    TONY9
    TONY9 --- ---
    BINARSTORM: Housle hlavně , ale teď zkouším třeba cimbál, taky dám něco málo na klávesy, mno a sem tam něco napíšu. No a taky se tak trochu podílím na MIDI šílenství a vytvářím hudbu na compu.

    A co Ty , na co hraješ?
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    A co jedes? Housle?
    TONY9
    TONY9 --- ---
    XCHAOS: Mně to ukazuje vysledky v pohodě , tak nevím co s tím

    BINARSTORM: Já letím taky na muzice, zatím teda neučím , ale uvažoval jsem o tom.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Ahoj lidicky .. samouka, to je veda panecku :0) .. ja letim na muzice a po letech samouky uz uciim ostatni :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak jsem zahlasoval, ale neukázalo mi to výsledky...

    jinak myslím, že vážným kandidátem na obor, kde samouctví výrazně převyšuje jiné formy učení, je rozhodně programování...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam