• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Tak jsem ted prevzal od PPL vario Digifly Flyer 2, tak uz se tesim az mi pri letu poradne zapipa ;)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: no ten vysek v krovi... v kurzu bych se nechtel ucit zrovna tady v tom vyseku, to je jak trefit se autem do vrat od stodoly - pro zkuseneho ridice banalka, ale pro zacatecnika nic moc radost :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Pěknej článek..:)) Díky..
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    KIKIMURA: presne tak, pro kurziky myslim slusne misto...dokonce k tomu i vyuzivane - viz. treba tenhle clanek http://www.flying.cz/index.php?id=read&idd=1112570226
    jen na odlepeni se je potreba startovat z vychodni casti louky (zbytek je vice pozvolny, idealni na zkouseni tahani padaku na hlavu) z mista, pod kterym je cesta castecne lemovana kriky...v nich je v te spravne casti prusek siroky max. na dva padaky...takze troska toho manevrovani je potreba...ale v sobotu se zadarilo vsem (krome nas 3 se tam jeste v prubehu dne vystridali dalsi tri letci)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: Oooo velky mozny Z, dekuji za zhotoveni galerie! (ja ted, v tuto dobu, prijel ze serverovny ;[)

    KIKIMURA: jo jo, byly jsme tam jak kurzici a hlavne to moje "prdelni pristani" ;o)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    To vypadá zajímavě, J, JV směr? Vypadá to dobře n akurzíky a trénovaní, je tak?
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: jiste nacelniku, tumas tu doplnujici informaci :-) - byli jsme se sklouznout v lokalite Hrobce - Špička.
    Tady je par fotek od pana Q.
    QUIP
    QUIP --- ---
    No my jsme vcera byli nekde... ani nevim kde. To vam povi ZIGI :o)
    Obeslo se to bez urazu, ale moje prvni pristani bylo katastrofalni, bez vysunuteho podvozku a p ovetru... takhle blbe jsem nepristaval ani v kurzu :o)
    Dalsi pristani uz byly ok.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    V So na koze a dneska na Zlatníku. Bylo slabý, ale dobrý. Nad kozou byl nějakej šikula tak cca 200 nad snad hodinu.. :-)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KIKIMURA: Kdes lital? Ja se tesim na utery kdy mi ma dorazit vario :-) Potom to bude hned veselejsi.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    vcera termika, dneska termika,,, začíná to bejt veselejší, už se těšim na jaro..:)
    K_JA
    K_JA --- ---
    tak nástěnka doplněna o školy v Krkonoších

    DON't WALK/FLY HIGH
    K_JA
    K_JA --- ---
    jj, LEGENDÁRNÍ Jarouš Grulichů :D doporučuji, super týpec :D
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    MIRIAMKA: Jestli seš někde st. čechy. Tak je myslím trochu zbytečený jezdit do beskyd. Můžu doporučit jak krkonoše (dovzduchu.cz), kde dělá kurzy mireček fejt. Bývalý komisař. Anebo na rané mistral paragliding. Kde dělá kurzy Jarda Grulich. Což byl svého času jeden z nejlepších u nás. A ve škole má už dlouhé zkušenosti.
    V krkonoších je to jeden z nejlepších terénů u nás. A na raný to berou dost zodpovědně..
    To jen abych doplnil nástěnku..:)
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    QUIP: díky
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    QUIP: stejna zkusenost...
    Kdyz do toho pujdes na vlastni pest s nekym znamym, tak budes porusovat pravidla - musis mit pilotni prukaz, pojisteni, technicak na kridlo a proste bez tohodle by clovek nemel do vzduchu - nejde totiz jen o jeho zivot ale i tech okolo, a to neni legrace...

    Treba nevedet v nedeli jaky jsou pravidla vyhybani, tak me tam ukrizujou.
    QUIP
    QUIP --- ---
    MIRIAMKA: urcite nehledej "nekoho", ale sver svuj zivot a sve zdravi do rukou odborniku - skoly.
    Osobne mam jen ty nejlepsi vzpominky na lonsky kurz v Beskydech od El Speedo (Beskydska škola létání).
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    no jo
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    MIRIAMKA:Idealne nejaka skole paraglidingu - koukni na nastenku...
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    nevíte někdo o někom, kdo by mě to mohl naučit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam