• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    K_JA: Bych byl v soudech opatrnej..:)) imho

    Dneska sem si labužil.. Tak dvě hodky na raný bubliny..Paráda. Šlo lítat celej den..
    K_JA
    K_JA --- ---
    SKY paragliders RULES! kam se hrabe Gradient... vyjma tech vykonejsich kridel, ale SKY uz je dotahuje...
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    QUIP: Heh, dobrej napad :-)
    Koukam, ze IT tu ma taky celkem slusny zastoupeni - tipuju ze migrujes MS domenu :-)

    ZIGI: Odeslano na reklamaci, uvidime kdy dorazi nove, ale jednani bylo super, myslim, ze to bude v pohode...

    ARTANO: Mam Atis - je to po kurzicich od jednoho cloveka co to koupil kdyz to na kurzech jeste meli... vyroba 2005 (na kurzu me ta prohlidka te vyrobny dost presvedcila, maj to promakany)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ARTANO: Skolni Fides 2 Evo, s hodou okolnosti je to presne ten, na kterem jsem se ucil v kurzu (myslim tim primo ten konkretni kus, ne jen model :]) ElSpeedo je kazdy rok po skonceni kurzu vyprodava asi za polovicku. Takze komplet prisel na nejakych 35
    ARTANO
    ARTANO --- ---
    MIXXX: sak bych se nebal rict, ze u nas nema konkurenci .) byl jsem u nich dvakrat, podruhe jen zalitat jako pod kurzem... a lidi, co si dodelavali b-cko, my to jen potvrdili, ze jinde litali jen z kopecku.. zadny toceni v termice, usi, zklopeni nabezky, krizovy starty.. opravdu myslim dobra pruprava

    na cem litate? skyparagliders? :) pred dvema lety sem propocitaval komplet skoro na 60 :(
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: to uz je tenhle vikend, malem jsem na to zapomnel... to je hrozny, jak to leti.
    Tak to abych si i zaplatil to pojisteni.
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: pan je nejaky rozverny...uz si domigroval? :-)... btw v sobotu v 9 nastup na migraci smer Parasem, holomci (kdyz bude pocasi, berem i padaky)...

    MIXXX: co to vario? ok, nebo reklamace?
    QUIP
    QUIP --- ---
    MIXXX: nechame ti v Italii nekde schovany nejaky prekvapeni a tady dostanes instrukce, kde ho hledat! :o)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    ARTANO: Tyjo koukam, ze Elspeedo celkem jede, tenhle klub sleduje snad polovina glideru, co prosla Elspeedem ;) Pohoda...

    Ja byl naposledy v Jevinevsi a chystam se do Italie, uz aby to bylo tady, se tesim jak blecha ;)
    ARTANO
    ARTANO --- ---
    MIXXX: cauec, dik za pozvani.. ne ze bych lital nejako casto.. naposled pred rokem na zvycine, je to o vybave no :(

    jinak mam za sebou take kurz u elspeeda .) byla to parada.. zvlaste zaver na straniku
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Tak vario je na hovno - porad piska, na displeji nic :( Reklamace me asi nemine :(
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Tak jsem ted prevzal od PPL vario Digifly Flyer 2, tak uz se tesim az mi pri letu poradne zapipa ;)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: no ten vysek v krovi... v kurzu bych se nechtel ucit zrovna tady v tom vyseku, to je jak trefit se autem do vrat od stodoly - pro zkuseneho ridice banalka, ale pro zacatecnika nic moc radost :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Pěknej článek..:)) Díky..
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    KIKIMURA: presne tak, pro kurziky myslim slusne misto...dokonce k tomu i vyuzivane - viz. treba tenhle clanek http://www.flying.cz/index.php?id=read&idd=1112570226
    jen na odlepeni se je potreba startovat z vychodni casti louky (zbytek je vice pozvolny, idealni na zkouseni tahani padaku na hlavu) z mista, pod kterym je cesta castecne lemovana kriky...v nich je v te spravne casti prusek siroky max. na dva padaky...takze troska toho manevrovani je potreba...ale v sobotu se zadarilo vsem (krome nas 3 se tam jeste v prubehu dne vystridali dalsi tri letci)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: Oooo velky mozny Z, dekuji za zhotoveni galerie! (ja ted, v tuto dobu, prijel ze serverovny ;[)

    KIKIMURA: jo jo, byly jsme tam jak kurzici a hlavne to moje "prdelni pristani" ;o)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    To vypadá zajímavě, J, JV směr? Vypadá to dobře n akurzíky a trénovaní, je tak?
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: jiste nacelniku, tumas tu doplnujici informaci :-) - byli jsme se sklouznout v lokalite Hrobce - Špička.
    Tady je par fotek od pana Q.
    QUIP
    QUIP --- ---
    No my jsme vcera byli nekde... ani nevim kde. To vam povi ZIGI :o)
    Obeslo se to bez urazu, ale moje prvni pristani bylo katastrofalni, bez vysunuteho podvozku a p ovetru... takhle blbe jsem nepristaval ani v kurzu :o)
    Dalsi pristani uz byly ok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam