• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: povidej o vyhradach, zajima me to, uvazuju o tom udelat si kurz tam totiz..
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: no za sebe muzu rict, ze jsem celkem spokojenej. mel bych par drobnych vyhrad, ale co se tyka obdrzenych informaci tak bez problemu...
    KUA
    KUA --- ---
    uz se to tu resilo. skola mistral, ma nekdo od te doby pozitivni referenci?
    nebo tu vsichni porad jen vychvalujete beskydskou ? ;)
    dik
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    tak kdybyste nekdo hodlal stravit vikend na Rane, tak se potkame a zachlastame :-)
    TOM
    TOM --- ---
    skynch http://www.skynch.com/the-skynch.html někdo znáte?
    má 11kg, to by asi bolelo taky:)
    škoda že ještě nesehnali (imho) sponzora, zajímavý projekt
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Ani nebolelo, tak nějak normálně.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    :) taky sem koukal.. bylo, akorát mi prasknul pytel na vodu, na potvoru. Termika byla pěkně svěží, zátěž to chtělo. Ale imho si myslím, že s vodou by to dopadlo stejně. Dá se tam nacpat 7-8kg plus přístroje, no.. Težko říct. Ale docela sme s Hájkem probírali a pomoct to tomu mohlo..
    TOM
    TOM --- ---
    KIKIMURA: píšou o Tobě v bulletinu...
    ...9,5 kg kamenů? Tak.. to muselo hodně bolet.
    Jsi.. měl záložák vespod, takže.. nebylo místo pro vodní zátěž?
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    vsak je taky na konci smajlik jako prase. je mi jasny ze tohle je utopie, neboj :-)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    WICKPICK: tyjo, to nevim, jestli pochodis. Myslim ze kazdej si ho hlida jako oko v hlave...
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    hlasim se do klubu coby cerstvy abslovent zakladniho vycviku. padakum zdar!
    takze prvni hloupa otakza, nechtel by mi nekdo pujcit padak? :-D
    QUIP
    QUIP --- ---
    EMDEE: mail dorazil, ale ja byl bez fotaku, takze ja nemam co uploadovat, kazdopadne jsem zvedav na vysledek - na fotky od ostatnich :)
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    ZIGI:
    QUIP:

    Zdar lidi, tohle dobou by vám měl dorazit mail z elspeeda. Plán byl sghromáždit všechny fotky/filmy na eftýpku, protáhnout to jalbumem a poslat link všem tak, aby si v klidu mohli prohlídnout fotky v menšim rozlišení a případně stáhnout v originálním.
    Takže pokud máte originálky a chcete se o ně podělit, pošlete mi mejla a já obratem zašlu login/ps pro upload.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    O víkendu sem se byl podívat v Greifenburgu. Pěknej terén, čitelnej, stabilní klima. Pěknej kemp plnej lítačů, příjemný lidi. para taxi za pět euro. Nějakejch 530km, takže za bukem. Můžu jen doporučit.
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: Dalsi varka fotek uz je na ElSpeedu Výlet za termikou na Lijak II.
    Doufam, ze se nekde vyskytnou i odkazy na fotky od chozeho a dalsich lidi, co fotili.

    Pocasi bylo paradni, termika fungovala naprosto spolehlive a nejvic si to uzili hlavne ti, co se rozhodli rozvesit svuj padak po stromech ;o) Z toho pak vznikne treba i takova dira v padaku, ze skrz ni prostrci clovek hlavu:
    dira v padaku

    Pokud by nekdo chtel identifikovat par zdejsich pachatelu, tak takhle se prepravuje ZIGI v obytne casti tranzita s damskym doprovodem na startovacku:
    zigi

    A takhle vypada banzai QUIP pred startem:
    quip
    ZIGI
    ZIGI --- ---


    Takze par prvnich fotek z vyletu na Lijak - http://zigi.aluminium.cz/pg/08_2008_Lijak/ - (moc jsem nefotil... navic ta parodie na fotak, co jsem mel, nijak k fotodokumentaci nelakala) spousty dalsich urcite budou nasledovat ... jinak teda musim konstatovat ze politani to bylo neuveritelne luxusni... moc jsem si to uzil :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: To jsem prave chtel vedet :)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: s nama :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    EMDEE: Kdy jedes?
    http://elspeedo.cz/?page=4010&lang=cze
    Účastník musí mít:
    - platnou pilotní licenci (odpovídající kategorii padáku),
    - pojištění léčebných výloh v zahraničí platné i na paragliding,
    - pojištění odpovědnosti za škody vůči třetím osobám platné pro paragliding v dané zemi,
    - chuť létat a dobrou náladu.
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    EMDEE: IPPI kartu....
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Povinný ručení bys měl mít taky pro evropu. Kontrolu sem tam nepotkal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam