• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KUA: Docela by me zajimalo jak to u Mistralu probiha kdyz neni poradnej kopec a jak si clovek zalita na navijaku apod... Das report?
    KUA
    KUA --- ---
    PAJAJA: na jejich strankach ani nepisou cenu zakladniho kurzu, to me odradilo.. uz sem prihlasenej u Mistralu, taky na Rany ;)
    PAJAJA
    PAJAJA --- ---
    zdárec, z vlastní zkušenosti můžu doporučit Pegas školu která vyučuje na Rané
    TOM
    TOM --- ---
    hello everybody
    nelítal jste někdo na Směďavě? (http://www.skyfly.cz/tereny/smedava.htm)
    zajímalo by mě při jakym větru se tam dá lítat, jak daleko je zhruba přistávačka a jak moc drsnej je ten start (jestli se třeba nevyplatí vzít si s sebou netkanou textilii na přikrytí keříků...)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Imho bych řekl, že jedna z těch lepších škol u nás. Bohužel, nevím jak to bude teď vzpadat bez jardy..Farár ale taky v pohodě. Výjezdy na kopec, no to se stává všude..
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: ty stromy me taky napadly ;)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: jo to asi jo, co se tyce dostupnosti. vyhodou pro zacatecniky je hlavne ten kopec kde se da litat temer do kazdeho smeru, nejsou tam zadne stromy a nebezpecne prekazky, jenom hodne sipku :-)
    KUA
    KUA --- ---
    no co se tyce vzdalenosti od prahy je ranna asi takovou nejblizsi paraglide-mekkou nebo se pletu?
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: fakt nic duleziteho. obcas me jen stvala lehce nezvladnuta organizace typu: "sejdem se v pul devate a vyrazime" pricemz to znamenalo: "snad se do deseti vykopeme", cimz jsme treba obcas prisli o jeden nebo dva lety, nez se zkazilo pocasi. ale samozrejme to nebylo pravidlem. v pohode to vyvazi fakt, ze instruktori vedi o cem mluvi, dokazou vam odpovedet na vsechno co chcete vedet a nauci letat i celkem slusna kopyta :-) je tam prijemne zazemi a pratelsti lide...
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: povidej o vyhradach, zajima me to, uvazuju o tom udelat si kurz tam totiz..
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: no za sebe muzu rict, ze jsem celkem spokojenej. mel bych par drobnych vyhrad, ale co se tyka obdrzenych informaci tak bez problemu...
    KUA
    KUA --- ---
    uz se to tu resilo. skola mistral, ma nekdo od te doby pozitivni referenci?
    nebo tu vsichni porad jen vychvalujete beskydskou ? ;)
    dik
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    tak kdybyste nekdo hodlal stravit vikend na Rane, tak se potkame a zachlastame :-)
    TOM
    TOM --- ---
    skynch http://www.skynch.com/the-skynch.html někdo znáte?
    má 11kg, to by asi bolelo taky:)
    škoda že ještě nesehnali (imho) sponzora, zajímavý projekt
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Ani nebolelo, tak nějak normálně.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    :) taky sem koukal.. bylo, akorát mi prasknul pytel na vodu, na potvoru. Termika byla pěkně svěží, zátěž to chtělo. Ale imho si myslím, že s vodou by to dopadlo stejně. Dá se tam nacpat 7-8kg plus přístroje, no.. Težko říct. Ale docela sme s Hájkem probírali a pomoct to tomu mohlo..
    TOM
    TOM --- ---
    KIKIMURA: píšou o Tobě v bulletinu...
    ...9,5 kg kamenů? Tak.. to muselo hodně bolet.
    Jsi.. měl záložák vespod, takže.. nebylo místo pro vodní zátěž?
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    vsak je taky na konci smajlik jako prase. je mi jasny ze tohle je utopie, neboj :-)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    WICKPICK: tyjo, to nevim, jestli pochodis. Myslim ze kazdej si ho hlida jako oko v hlave...
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    hlasim se do klubu coby cerstvy abslovent zakladniho vycviku. padakum zdar!
    takze prvni hloupa otakza, nechtel by mi nekdo pujcit padak? :-D
    QUIP
    QUIP --- ---
    EMDEE: mail dorazil, ale ja byl bez fotaku, takze ja nemam co uploadovat, kazdopadne jsem zvedav na vysledek - na fotky od ostatnich :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam