• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    ARTANO
    ARTANO --- ---
    KIKIMURA: tak to me rozsekalo! umite nekdo italsky/spanelsky, zda se mi to jako fake.. ani se mi nepodarilo dohledat to jinde
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Jen tak ze zájimu nejedete někdo na kanáry?
    K_JA
    K_JA --- ---
    tak to vypada na posledni letovy tyden pred zimou, kdybyste nekdo vyrazeli do beskyd tak dejte vedet, ja si od ted beru v praci dovolenou, bo ten pohled z okna na Lysou nezvladam a jdu litat...
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: ses tu? je tu hrozna seslost modelaru.. brr..
    ale gabinka to vsechno zvlada obtocit ;) dneska se peklo i prase...
    sklenik rulez ;)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    tak jsem volal, Michal rikal ze ma byt nizka oblacnost a ze to nevypada moc nadejne, takze budu volat jeste v patek rano a uvidime podle aktualni situace. ale hernajs ja bych sel litat :-)
    tak snad tam spolu zachlastame :-)
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: pokud to jenom trochu pujde, tak ctvrtek, patek, sobota nedele budem dolitavat ten nas kurs, takze se podle me klidne muzes pridat.
    si tak treba v utery zavolej a imho dostanes odpoved ;)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: nerikal nahodou jestli maj v planu litat pristi tyden nebo jsou nekde v hajzlu? pry ma byt slusne pocasi, tak bych mozna dorazil na dolitani...
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    zas tak špatný křídla? :))
    KUA
    KUA --- ---
    tak reportek z mistralovskeho kurzu na Rany:
    je to v pohode. Rana je misto, ktere ma svou supr specifickou atmosferu. Michal Pospisil je svuj kluk, chvili sem si na jeho zpusoby zvykal, ale pak uz ok :) myslim, ze se docela vyzna. je teda silne zahackovanej v Gradientu, ale zas tak spatny kridla to asi nejsou...
    v pulce tydne prislo naprosto neletovy pocasi, vitr 20m/s konstantni...
    takze sme po vyzivny teorii prerusili kurs a dolitame dle pocasi do zacatku listopadu v nejhorsim mame moznost zvopaknout si zakladni kurz na jare.
    prijde mi to ferovej pristup.
    K_JA
    K_JA --- ---
    R.I.P. legendární Jarda Grulich
    KUA
    KUA --- ---
    Ou.. rip
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Tak pro doplnění, pokoušel se vylézt zpátky na jezdoucí člun (což teda byl nesmysl) a dostal šroubem do hlavy..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    KUA: Jak to bylo přesně jsem už nepátral, každopádně by to asi nebyl problém zjistit. Ve zkratce byl na člunu na jezeře v annecy. Byly celkem velký vlny. Čekal na to až vyjedou kurzíci na kopec. vypadl ze člunu a utopil se. Tělo se našlo snad až po cca 14 dnech. Právě po důvodu jsem nepátral, ale když si to nakous tak se asi zeptám.
    PAJAJA
    PAJAJA --- ---
    KIKIMURA: motyku neznám, na stránkách instruktory nemaj, ale co vím tak tam byl celý minulý rok Petr, tento rok nevim...
    KUA
    KUA --- ---
    jak to bylo s tim grulichem ? vi nekdo neco vic :-/
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Co se týče mystralu je teď těžko hodnotit. Uvidí se jak se s tím farár popere. Od smutnýho konce Jardy Grulicha těžko říct jak se to vyvine. Každopádně Farár je taky hodně schopnej..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    PAJAJA: jo jestli garbier tak v poho.. do pegasu moc nevidím, jen s motykou bych si moc nerozuměl.
    KUA
    KUA --- ---
    MIXXX: v pondeli na ranou ;)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Chystate se nekdo z Prahy o vikendu (ma byt celkem hezky) na nejakej kopec?
    PAJAJA
    PAJAJA --- ---
    KIKIMURA: Já jsem tam byla a instruktor byl Petr Garbier, je to pohodář. KUA je stejně už přhlášenej k mistralu nebo ne? Mně teda přišlo že v mistralu zbytečně prudili za nic, ale to je asi jen můj subjektivní pocit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam