• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    no to je vychytane :). ale jak na tom vypada fullstall?
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: ja to nestudoval az tak do hloubky, ale prislo mi spis, ze ty vyztuhy jsou resenim toho, ze bez nich by jim to klapalo porad - vlivem dalsich konstrukcnich "vylepseni" :o)
    TOM
    TOM --- ---
    imHo je to i krok k vyšší bezpečnosti. oni to tam i nějak říkají
    ta náběžka je podle mě míň náchylná na zaklapnutí
    nevím jak u vás, ale moje výztuhy žeber v náběžce už jsou dost pomuchlané
    QUIP
    QUIP --- ---
    hele a to vsichni tady litate tak hodne a tak dobre, ze tyhle veci se dotykaji vasi kategorie litani? Ja mam pocit, ze neco takoveho je zcela mimo moje pole pusobnosti a potreb :)
    DARGO
    DARGO --- ---
    snad jo, uvidime jetli se to projevi i v tridach DHV 1 a 2 nebo to zustane u zavodnich padaku ale si myslim ze budocnost v tom je :),sice jak budou mit na to monopol tak to nebude ok, ale aspon ostatni taky neco vymysli,,
    TOM
    TOM --- ---
    já v to doufám!
    taky by mě zajímalo jak moc to mají patentované .) vůůůůbec by nebylo špatné kdyby se tímto směrem mohli vrhnout i ostatní výrobci
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    DARGO: jsem zvedav jestli se to nekdy cenove dostane na uroven, aby to mohlo konkurovat tradicnim padakum...
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Je dost děsnej, no :D
    KUA
    KUA --- ---
    KIKIMURA: to je hroznej clanek ;)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Nejvyšší paragliding se létá nad bolivijskými Andami – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/cestovani/182366-nejvyssi-paragliding-se-leta-nad-bolivijskymi-andami.html
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Hooodně pěkný...
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    WICKPICK: ne :(
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    super, nemas to v hi-resu?
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Vypůjčil jsem si z jiného klubu :-)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    KUA: Myslím, že to budde formalita. Stavil bych se na LLA a tam ti to vytisknou na počkání myslím..Všechny údaje tam mají i nascknovanou fotku...
    KUA
    KUA --- ---
    ch jo, ukradli mi penezenku, takze krom vsech dalsich dokladu a voseru s tim spojenych sem v ni bohuzel mel i pilotak.
    mate nekdo zkusenost jak je to s vystavenim duplikatu? kolik to stoji, jak dlouho to trva a cojavim jestli nedejboze nepotrebuju potvrzeni od instruktora? bla bla nevim.
    nebo je to jen formalita...? ;)
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    QUIP: dobrej postreh ;]
    QUIP
    QUIP --- ---
    KUBIS_IN: jen skoda, ze "Základna stíhacích rogal u města Korči" je ve skutecnosti Bassano, Italie (a na fotce je i ta italska vlajka :])
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam