• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Vypůjčil jsem si z jiného klubu :-)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    KUA: Myslím, že to budde formalita. Stavil bych se na LLA a tam ti to vytisknou na počkání myslím..Všechny údaje tam mají i nascknovanou fotku...
    KUA
    KUA --- ---
    ch jo, ukradli mi penezenku, takze krom vsech dalsich dokladu a voseru s tim spojenych sem v ni bohuzel mel i pilotak.
    mate nekdo zkusenost jak je to s vystavenim duplikatu? kolik to stoji, jak dlouho to trva a cojavim jestli nedejboze nepotrebuju potvrzeni od instruktora? bla bla nevim.
    nebo je to jen formalita...? ;)
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    QUIP: dobrej postreh ;]
    QUIP
    QUIP --- ---
    KUBIS_IN: jen skoda, ze "Základna stíhacích rogal u města Korči" je ve skutecnosti Bassano, Italie (a na fotce je i ta italska vlajka :])
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    KUA: jasny, to chce zkusit proletet a vodzkouset, bez toho padak nekupovat...
    KUA
    KUA --- ---
    bacha jen na tech ceskejch bazarech (skyfly specielne) je hodne svini. NIKDY nic nekupujte na dobirku..
    je to zbytecne draha zkusenost ;)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Prodám lehoučkou sedačku REVERSE (info), vynikající stav + záloží padák Sky Spare L (info) na váhu 75-95kg, nikdy nehozený, vynikající stav + vario Bräuniger IQ One (info) s popruhem na nohu, špičkový a v podstatě výrobní stav.

    Vše od Sky Paragliders s náletem max 30 hodin. Cena Reverse(7.000,-), Spare L(4.500,-), vario(4.500,-). Dohoda možná (hlavně při odběru všeho). Reverse a záložka má záruku do 10/2009
    Tel.: 737244316 e-mail: mixxx@email.cz

    Kdybyste znali někoho, koho by mohla tahle nabídka zajímat, budu rád, pokud o tom řeknete dál. Díky moc.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUBIS_IN: mam Sko a koupil jsem komplet vybaveni vcetne varia za 29k
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    KUBIS_IN: Imho bych osobně křídlo moc neřešil, jestli úplně začínáš, tak budeš stejně křídlo tahat po zemi.. Takže bych koukal hlavně po lepším vybavení - to ti zůstane.. Křídlo bych měnil nejdřív tak po půl roce a to hoodně aktivního létání, teda spíš pozemního tréningu - ve vzduchu se neošoupe :)
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    WICKPICK: jakej padacek si poridil a za kolik?
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUBIS_IN: taky myslim, ted neni kam spechat, budou se objevovat inzeraty celou zimu...
    jinak ja taky kupoval ted z druhy ruky, rocnik 2004 a jsem spokojenej...
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    ILUZE: ok dik, ja chtel taky spise koupit naky Sko nebo Gradienta 2007 a vys, uvidim kolik za to teda bude chtit. Ale nejspis pockam na zacatek pristiho roku, prisetrim nakou kacku a koupim neco vykonejsiho, stejne by mi to ted lezelo pres zimu doma ;]
    ILUZE
    ILUZE --- ---
    KUBIS_IN: Sorry, az ted ctu ze pises ze to je komplet, tak to je pomerne ok cena, ale zase - zalezi MOC na stavu v jakem to je. Nechal bych si to primo od Axisu proklepnout.
    ILUZE
    ILUZE --- ---
    KUBIS_IN:
    Ahoj, Pluto z roku 2004 je za 15k dost drahe. Navic uz je to pomerne stare a pokud bych opravdu nemel jistotu co se s nim vsechno delo, tak bych do toho nesel. Navic bude liny, bude se ti s nim hur startovat nez s novejsim padakem a pokud jsi zacinajici pilot - a vzhledem k tomu ze kupujes stareho plutaka tak asi jsi - tak bych si nekupoval starsi jak 2 roky. Ale je to jen muj nazor.
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    TOM: ja rikal tak max 15, vic bych za to nedal spis min a je to znamej takze by mi nekecal, moc nelital, nema na to cas. Kazdopadne padak byl 5 let zabalenej v baglu, takze nevim mno.
    TOM
    TOM --- ---
    je to dost. 4 roky. já bych řekl patnáct tisíc. imho tak dva roky s tím ještě slušně polítáš. určitě bych dal na osobní dojem - jak moc šustí (už asi vůbec - spíš jestli to není extra hadr na podlahu) a i jak je čistej/špinavej... jestli se tomu čtyřicet hodin dá věřit
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    ja nevim jestli prave tak starej padak vubec vzit
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    TOM: no to se prave ptam :o) rek mi, kolik bych za to tak dal a pak se rozmysli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam