• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    WICKPICK: zvíča mi přijde jako trochu zvláštní volba :) Jinak bych řekl, že to pěkné bylo dneska. Kdo zvolil černou udělal asi nejlépe. Mi na Krupce taky pěkně polítali..
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    WICKPICK: koukal jsem na kozakovskou webku, a take nic extra... aspon mne to nemusi mrzet.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    dneska na Zvicine smutek nejvetsi. nebe se na me smalo, ale ten hajzlik vitr sel z druhy strany :-(
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TLUSTEC: prijed na Zvicinu, at mam duvod vozit sebou padak domu na vikend :-).
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    ja asi pujdu v sobotu odpoledne na kozakov, esi tam zas nebude hlava na hlave :). ale melo byto termicky chodit vsude, tenhle vikend :).
    TOM
    TOM --- ---
    TLUSTEC: někdo z Ústí TOM .) neznám je. tahají i rogalisty. imho relativně vysoko - klasických 600 - 800m?
    šnajby jede zítra s talentama do Pieve

    do mimoně se dá dostat vlakem. kempovat se dá pohodlně buď u rybníka http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@ax=133788640@ay=137828824@at=taboriste@ad=u%20rybnika@x=133788608@y=137828344@z=17 nebo kdekoli u Ploučnice
    já tam budu celý víkend (anebo poblíž se známýma v Hamru na jezeře - možnost vodního lyžování v případě..nelétání .)


    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    bohuzel mimon se jmenuje mimon proto, ze je uplne mimo (je to tam daleko odevsad) :(.
    ale vlekani v hoskovicich by nemuselo byt marne :).
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    tom: to vleka snajby, nebo nekdo mistni? kolik chteji za vlek a do jake vysky to tahnou?
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TOM: super, to bych mozna zajem mel. kde se daj zjistit tyhle informace kde se vleka? ja koukam jen na skyfly.cz. nevleka nekdo treba v Milovicich? (ja vim.... TMA)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    O víkendu tam vidím variably. Pátek bude pofrontě, takže ještě bude funět..
    TOM
    TOM --- ---
    jen v pátek ale .) a navíc to medard imho vždycky tak o 2m/s přehání

    kdyby měl někdo zájem, bude se vlekat na hradčanském letišti u Mimoně. podrobnosti kdyžtak upřesním
    několikrát jsem tam byl - ze vzduchu je to nádhera. mezi Bezdězem a Ralskem s výhledem na Lužické hory, Mácháč...
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    litaci i termicky bude, ale ne na kozakove - silny sever :)
    TOM
    TOM --- ---
    tak co myslíte, bude víkend lítací? .o)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Ale vlastně co tak pátrám v paměti tak to tam asi vidět je no :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Když já počasí v televizi neviděl ani nepamatuju :)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    meteopress zajistuje podklady pro vysilani predpovedi pro TV N@VA a TV PRIMA, cesky hydrometeorologicky pro CT.
    a myslim, ze to je celkem i videt na stylu a kvalite i tam :>
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    TLUSTEC: Slušná práce.. nevím, že meteopress vůbec takový věci dělá, předpověď si víceméně dělám sám z dostupných dat, ale u tohohle jsem se fakt pobavil..tornádo, počet blesků..hm dobrá práce :DD
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    Hura, nad Meteopress se stahuji mraky:
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AiMau-jZdfKoJ%3Awww.chmi.cz%2FMeteopress.pdf+meteopress+chmi&hl=en

    tak snad to bude zase ve zpravach o pocasi, a ne o nejake barbine a bulvarizovanem straseni...
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Pokud budete znát někoho, kdo by tu sedačku využil, budu vám vděčný, pokud se poptáte. Díky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam