• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TLUSTEC: jak je to mrnavy, tak je to tezsi na zachyceni no. taky jsem nechapal, vcera skakaly kumulky vsude okolo, jen nad zvicinou ani mracek
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    tam se chystam, ac zpod kozakova - stoji to za to?
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    ja si konecne ozkousel zvicinu :-)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    RAGULAJA: congrats. bassano je dobre, ale precpane nemeckymi kurziky, az se jezi vlasy...
    QUIP
    QUIP --- ---
    RAGULAJA: Jo, v Bassanu se da vzdycky dobre politat, jen tech lidi (padaku) je tam vetsinou nejak moc :)
    A gratuluju k PL-A.
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Tak jsem se vratil z Bassano del Grappa a perfektni politani, udelal jsem si tam PL-A
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    TLUSTEC: slusna prace ;]
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    dobre ty!
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    neco pro inspiraci - handsfree za 50,- Kc. inspiroval jsem se benyho prilbami, a rozhodl se, ze si ozvucim helmu taky, ale tak, aby to bylo odmontovatelne, a ta laminatova konstrukce se nemusela nikde narusovat nebo vrtat. z tenkeho kuprextitu jsem si vyrizl nausni sablonky, tak, aby mely podobny tvar, jako popruhy helmy, a vyvrtal je. na to blemtalepilem prilepil 8ohmove mylarove minireproduktorky (2x 8,- Kc), naplasti osetril rohy, navlekl, obalil z plsti vystrizenymi preklady a omotal sesivaci niti.

    pak jsem to prosil jako v prvni tride pri vysivani bavlnkou, zapojil spinaci ptt cudlik a vyvedl kapacitni mikrofonek (3,- Kc) pred helmu. pospojoval dvoulinkou, pripajel jacky (2x 7,50- Kc) a je to. Kdyz vytocim vysilacku trosku vic, uz to rve jako prase. toz se muzete inspirovat :).

    http://i50.tinypic.com/fc8b5h.jpg
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    podle chmi by zitra okolo poledne mohl chodit kozakov..
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    tenhle vikend nekdo nekam? premyslim ze bych zavolal na Ranou jestli nebudou vlekat v Tynci....
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Esli ona to není rozpuštěná odbarvená rosnička :)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    ALADINu vylepsili konstanty, takze je moc velky pesimista. Co s tim? Poridte si bourkovou sklenicku:
    http://www.aliexpress.com/product-gs/265661124-Admiral-Fitzroy-Storm-Glass-wholesalers.html

    dodnes neni presne vysvetleno, jak to funguje (je to hermeticky zatavene do skla, takze na tlak to nereaguje),
    a prodava se to jako kuriozita za 150$. Tohle je za hubicku. :)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    dam to i sem - moc hezke povidani o atmosferickych jevech, adiabatach, zvrstvenich, oblacich a tak:
    http://www.uwsp.edu/geO/faculty/ritter/geog101/textbook/atmospheric_moisture/outline.html

    .. a pochlubte se, jak jste nastrileli test na konci :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    jen v rychlosti:
    Pro zraněnou paraglidistku přiletěl do Beskyd vrtulník
    http://aktualne.centrum.cz/zpravy/nehody/clanek.phtml?id=670108

    No a v Rumunsku kus od Sibiu se o vikendu taky dalo politat, kdyz mel clovek stesti na termiku ;o)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Je tam nějaká vysoká oblačnost, otázka jak moc se tam nasune. Lepší by bylo asi cokoliv jižněji. Předpověď ještě neaktualizovali, ale hlásí labilitu. vítr slabších jižních směrů. Bezoblačka bude stejně, možná se něco málo na kopcích ukáže. Dostupy hlásí zatím lepší než dneska o dost.. Na ty jsem celkem zvědav..
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KIKIMURA: to je jednoduchy, mam to nejbliz. a jelikoz jsem tu jen na vikend a mel jsem jeste dalsi praci, tak jsem tam zkusil zajet jen tak na nahodu. Ale zitra premyslim o te Cerne hore. rekl bych ze podminky budou podobne tomu dnesku, co myslite?
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    WICKPICK: zvíča mi přijde jako trochu zvláštní volba :) Jinak bych řekl, že to pěkné bylo dneska. Kdo zvolil černou udělal asi nejlépe. Mi na Krupce taky pěkně polítali..
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    WICKPICK: koukal jsem na kozakovskou webku, a take nic extra... aspon mne to nemusi mrzet.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    dneska na Zvicine smutek nejvetsi. nebe se na me smalo, ale ten hajzlik vitr sel z druhy strany :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam