• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    QUIP: imho pokud to stale nejak leti a opada rozumne, neni duvod vyhazovat zalozku. nic tim nezlepsi, ale muze zkazit.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    QUIP: no oni hlavne nemeli vejsku, bylo to tak v padesati metrech, takze na nejaky razantni odhazovani nemel cas a navic to byli borci cerstve po kurzu :-) jo a ten druhej nic hazet nemohl, byl celej smotanej v padaku a mel kliku ze mu snury neurizly hlavu, celou dobu padal po slepu, psycho.....
    QUIP
    QUIP --- ---
    WICKPICK: nebudu do toho moc rejpat, je jedine dobre, ze se jim nic nestalo, ale to odhozeni zalozky bylo spis jak kdyby se ji chtel zbavit, nez ze mu ma zachranit zivot (chapu, ze to v takovy situaci neni jednoduchy, jako kdyz to clovek trenuje nanecisto) ... a to, ze ten druhej ji nehodil vubec (pokud jsem to spravne pochopil), asi taky neni uplne OK... ale hlavne ze to dobre dopadlo.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    WICKPICK: to sis zrovna vybral vylet :))).
    TOM
    TOM --- ---
    jj, Věra prej taky - přímý výhled .)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TOM: jo jo, asi ze sta metru jsem na ne cumel a krve by se ve me v tu chvili nedorezal....
    TOM
    TOM --- ---
    tys tam byl taky? :)
    já to znám odsud http://www.goparagliding.cz/srpnove-alpago mnohokrát diskutovaný miracle .o)))
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    ja bych mel taky jeden paragliding miracle - ze srpnoveho alpaga s liberecakama. podotykam ze na nasledujicich zaberech neni pritomna moje osoba :-)
    Pokrevni bratri
    TOM
    TOM --- ---
    mně se ani trochu nelíbí. Evička není ošklivá holka... ale to, že je blbka... mi asi nic nevyvrátí .)
    navíc mě dost zaráží, že se v tom "dokumentíku" ani na chvilku neobjevil 3D záznam "osudného" tracklogu...
    a vůbec, kdybych věděl, jaké to bude, tak se na to nepodívám - imho ztráta času
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    KIKIMURA: pekne udelanej dokumentik
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    TOM
    TOM --- ---
    viděl jsem ho vozit "normálnější" lidi (o dvě hlavy vyšší) - a naprosto v pohodě :)
    nikdy jsem ho neviděl pokazit jediný start. a ani v tom nenechává pasažéry moc dlouho stát

    prostě vřele doporučuju .)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    radar je sice sikovny, ale vetsinou vozi nejake 40kilove nactky, tak by to asi bylo divoke :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Hele 100kg není problém. Kčídlo má vzletovou max 220, takže se tam v poho vejdeš. A třeba s radarem by to mohla být sranda ne? :) toho by nesl táta asi na zádech ne? :-D
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    kikimura: ja shanim nejaky klidny tandem pro otce, z kozakova (= zadne groundspiraly:). ale ma 100kg :).
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Kolik platíš je skoro namístě :-D..
    Všecko je v přípravě. Jsem z prahy a papíry jsem si dělal primárně proto, abych mohl létat se ženou.
    A lítám kde je počasí. Nejvíc asi Krupka, Černá, Koza, už sem dorazil i na ten všechov. Svezu kohokoliv rád, když bude zájem, ale nechci to hnát nějak do komerce moc. Nebo, alespoň né zatím. Nerad bych se stal otrokem.. :)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    kikimura: kolik platis? :)
    FINITE
    FINITE --- ---
    KIKIMURA: Kde nejčastěji lítáš? Za kolik?
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Tož tandeeem je už chvilku doma a líta jako divej :) kdo chce svéézt? :D
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    WICKPICK: hrana je v pohode, jde se chytit, a kdyz vyhnijes, do 3 minut jsi zase nahore. ale ver nebo ne, takova blba stran uz ma i svou cernou kronique :(
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TLUSTEC: kdyby bylo o vikendu prihodno, rad bych se tam zajel podivat....
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    FINITE: hodkovice jsou parada. tam lital tata na vetronich (pionyr :). tahal nas tam uz od tri let :). mam to tam rad, spravna sudetonemecka dira (liebenau:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam