• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    TLUSTEC: tak to ja neresim, mam obytnaka :)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    no, na lijaku nam vychazela cenove velmi prijemne jedna z tech 2 chaticek, nacpe se tam v pohode i 10 lidi...
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    plus vlastně na kobalu jsou vývozy..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    A imho doporučuju, kestli bude počasí spíš koballu. Je to daleko krásnější terén. A pod lijakem ten mamlas zdražil kemp, nesmyslně a prej chce ještě víc... Pod kobalou je levnější.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Já spíš na sellu.. někdy tak kolem toho termínu.
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    nechysta se nekdo 6-9.10 na Lijak?
    DARGO
    DARGO --- ---
    sqely dokument ewa rulezz :)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    QUIP: mluvim o tom hornim
    QUIP
    QUIP --- ---
    WICKPICK: ja to naprosto chapu a urcite netvrdim, ze bych se v te situaci zachoval lip, nebo ze bych tu zalozku dokazal hodit lip. Ja kdyz ji hazel prvne nanecisto, tak mi taky spis upadla z ruky. A kdyz jsem to letos zkousel znovu, tak uz jsem ji hodil dobre, ale to bylo v klidnu "na houpacce"... v tehle situaci by mi nejspis taky upadla z ruky, jestli bych ji vubec stihnul hodit :) Jen jsem konstatoval, ze by mela byt hozena "lip".

    TLUSTEC: na tohle jsi prisel sam, nebo ti to nekdo poradil? V tehle vysce a s chlapem v plachte to rozhodne neni na zkoumani, jestli to jeste opada rozumne, nebo nerozumne. Proste beres za kliku a odhazujes. V tom zas toho chlapika musim pochvalit, ze ji hodil fakt rychle.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    QUIP: imho pokud to stale nejak leti a opada rozumne, neni duvod vyhazovat zalozku. nic tim nezlepsi, ale muze zkazit.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    QUIP: no oni hlavne nemeli vejsku, bylo to tak v padesati metrech, takze na nejaky razantni odhazovani nemel cas a navic to byli borci cerstve po kurzu :-) jo a ten druhej nic hazet nemohl, byl celej smotanej v padaku a mel kliku ze mu snury neurizly hlavu, celou dobu padal po slepu, psycho.....
    QUIP
    QUIP --- ---
    WICKPICK: nebudu do toho moc rejpat, je jedine dobre, ze se jim nic nestalo, ale to odhozeni zalozky bylo spis jak kdyby se ji chtel zbavit, nez ze mu ma zachranit zivot (chapu, ze to v takovy situaci neni jednoduchy, jako kdyz to clovek trenuje nanecisto) ... a to, ze ten druhej ji nehodil vubec (pokud jsem to spravne pochopil), asi taky neni uplne OK... ale hlavne ze to dobre dopadlo.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    WICKPICK: to sis zrovna vybral vylet :))).
    TOM
    TOM --- ---
    jj, Věra prej taky - přímý výhled .)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TOM: jo jo, asi ze sta metru jsem na ne cumel a krve by se ve me v tu chvili nedorezal....
    TOM
    TOM --- ---
    tys tam byl taky? :)
    já to znám odsud http://www.goparagliding.cz/srpnove-alpago mnohokrát diskutovaný miracle .o)))
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    ja bych mel taky jeden paragliding miracle - ze srpnoveho alpaga s liberecakama. podotykam ze na nasledujicich zaberech neni pritomna moje osoba :-)
    Pokrevni bratri
    TOM
    TOM --- ---
    mně se ani trochu nelíbí. Evička není ošklivá holka... ale to, že je blbka... mi asi nic nevyvrátí .)
    navíc mě dost zaráží, že se v tom "dokumentíku" ani na chvilku neobjevil 3D záznam "osudného" tracklogu...
    a vůbec, kdybych věděl, jaké to bude, tak se na to nepodívám - imho ztráta času
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    KIKIMURA: pekne udelanej dokumentik
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam