• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    4PTO
    4PTO --- ---
    kolik tak připlácíte za pg výbavu do letadla?
    ANA_KISS
    ANA_KISS --- ---
    KAPPI: jo myslim si že Miky do toho půjde...a je fakt že teď je pár ,,mlaďáků" co maj tandemový papíry a lítaj kolem Prahy.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    KAPPI: Určitě rád sveze. Kdyby náhodou ne, tak máme v zásobě určitě další typy na šikovný tandem piloty. Občas lítám i já.
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    TOM: Parada, dekuju, oslovim :)
    TOM
    TOM --- ---
    KAPPI: zkus Mikyho, vcera se mu narodil syn, treba ho to oslovi .)
    Tandem paragliding Praha - Vaše cesta vzduchem
    http://www.tandem-praha.cz
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    Ahoj pratele,
    predem se omlouvam za mozny spam, klidne me poslete rovnou do haje.
    Mel bych dotaz, jestli se mezi vami najde nejaky ochotny tandemista, ktery leta idealne kolem Prahy, ale to neni vubec podstatne.
    Proc ho shanim... Muj velmi dobry kamarad ma syna, ktery trpi vrozenou vadou jmene cysticka fibroza. Kvuli teto chorobe pred rokem prodelal oboustranou transplantaci plic, tenhle zakrok prodlouzi zivot pacienta cca o rok az pet let a pote musi podstoupit dalsi transplantaci a tak dal a pocita dny kdy je jeste na svete... Kazdopadne, jeho veliky sen je se proletet. Ja uz bohuzel vybavu nemam a sam bych si uz netroufl a jen tak do nejake paraskoly bych ho poslat taky nechtel.
    Proto bych rad nekoho z vas. Na odmene se urcite domluvime (rozhodne to nechci zadarmo!) a jako bonus ziskate dobry pocit z toho, ze jste pomohli.
    Predem dekuju za jakoukoliv odpoved!
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    Super Paragliding Testival Kössen
    http://www.fly-koessen.at/spt/index_en.html
    v pripade zajmu bych mel bych mozna v aute jedno misto...
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    OTOME: skoda ze nemam velikost XS :-)
    OTOME
    OTOME --- ---
    Prodám výbavu XS... Gradient Orbit 2 XS oranžovo šedý (porozita 183 - 227), sedačka KortelDesign Karma I - luxusni pohodlná sedačka, záložní padák Axis - přebalený a zkontrolovaný letos v zimě, pultík Mac Para, vario Flymaster B1, batoh Gradient...Výbava vhodná pro začínající menší pilotku.
    Cena kompletu 30 000,-
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    WICKPICK: nezname, ale uz se vic nez hodinu seznamujeme :-)... velmi pekne, diky za tip!
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    znate Doarama? doporucuju vyzkouset...


    Doarama
    4PTO
    4PTO --- ---
    Nevite o nekom kdo jede v brzke dobe do Bassana?
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    QUIP: Nene nepípá :), ale u woodyvaley je to tak že pultík i neopren (je to v jednom) si zapínáš právě přes tyhle karabinky, který sice nedrží sedačku zavřenou, ale kdybys zapomněl na nožní popruhy tak tě udrží. Impresska to má trochu jinak ale princip stejnej i když u WV mi to přijde lepší v tom, že pultík si zapneš vlastně vždycky takže i v případě "iluze" tě to udrží. Vzniklo to právě kvůli tomuhle..
    TOM
    TOM --- ---
    KIKIMURA: litas v kajaku? Souhlasim s vysetrovatelem, iluze je dokonala, pres zapnutej neopren a pultik fakt nic nevidis.
    Parkrat se mi to stalo i na otevrene sedacce. Nastesti mi bylo neco divneho pri rozebehu, takze jsem start vcas zrusil.
    Proto si ted kajak uz radsi vubec nerozepinam :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KIKIMURA: v tomhle asi zadny karabiny nepomuzou, kdyz si je proste nekdo nezapne, ne?
    Nebo je to nejaky system, co ti nedovoli odstartovat, dokud neni vsechno zapnuty a pipa to na tebe jak auto bez zapnutych pasu? :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Tak to je masakr.. Začínám se dívat na pojistný karabiny na nových sedačkách úplně jiným pohledem. Tohle sem nečekal..
    QUIP
    QUIP --- ---
    SKYE: hmm, tak tohle je vylozene spatna chyba, nezapnout si zadny popruhy :(
    SKYE
    SKYE --- ---
    QUIP: jojo mám stejně starou sedačku, takže mám na mysli ještě starší :) ale zřejmě to bylo jinak, teď čtu, že měla kajak :(
    Oficiální vyjádření zde: http://www.laacr.cz/Stranky/Aktuality/default.aspx?UID=175
    QUIP
    QUIP --- ---
    SKYE: i moje sedacka je "starsi" (rok vyroby 2007) ;) Ale chapu, ze nektera to mozna mit nemusi.
    A vi se teda, jak z toho vypadla? Nebo to vsichni jen tipujou, tak jako my tady?
    SKYE
    SKYE --- ---
    QUIP: starsi sedacky treba to spolu-upnutí k brisnimu popruhu nemely...holt kdyz uz to nekdo dela automaticky nekolik let, muze prijit totalni vypadek jak ted...:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam