• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    SKYE
    SKYE --- ---
    MARNAL: flymet si nekdy vymysli, dobrou alternativou je i http://gfs.meteoweb.cz/ kdyz se v tom ale orientujes :P
    4PTO
    4PTO --- ---
    Jsem docela spokojenej s www.windguru.cz
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    4PTO: viz posta

    DOCENT: Na jested bych rad jel ale bohuzel zitra fakt nemuzu . Co treba Sobota ?

    btw Jaky pouzivate stranky na predpoved pocasi ? ja sem ted pouzival vsude v evrope Meteoblue a to docela fungovalo . Tak by me zajmalo jestli se tomu da verit i cr ?
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    MARNAL: Jsem z Liberce, tak se pohybuju tady v okolí. Zítra možná Ještěd, dopoledne než se to otočí ze severu na jih, ale je to zrovna kopec co má vlastní hlavu, tak se špatně odhaduje
    4PTO
    4PTO --- ---
    MARNAL: Mozna bych jel v pondeli na Stranik.. Mohli bysme politat a pokecat co?
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    4PTO: 2015 No to uz tam snad zase budu zpatky. Kdy se tam chystas ? Nejlepsi termika je tam asi listopad/prosinec. Litani celkem dobry neni teda takovy jako Evropa ale je to fakt pekny. Rogala litaj hlavne tandemy moc solo pilotu teda aspon v Queenstownu nebylo myslim ze v dunedinu je vetsi komunita HG. Urcite muzu dat par kontaktu na lidi jesti budes chtit.
    4PTO
    4PTO --- ---
    MARNAL: Na Zeland jedu 2015. Co litani tam? Beru si ero sebou. Potkavals tam i rogala?
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    DOCENT: Prave proto bych se nejradci k nekomu pridal abych byl na pravym miste v pravy cas :-)
    SKYE: No ja v tom v cestine trochu bordel :-) Sem se ucil litat na NZ - Se podivam poradne na tu mapu co sem daval TOM ktery misto je nejbliz praze a budu doufat ze se pocasi snad nekdy trosku zlepsi.

    4PTO: To vypada moc hezky - bleda zavist :-) Termika teda jeste obcas funguje ale predpokladam ze uz to je asi fakt u konce a raci spolehat jen na vitr a svahovani ?

    diky vsem za info!
    4PTO
    4PTO --- ---
    MARNAL: Stranik u Ziliny jeste minuly tyden slapal pekne :) Cerna byla sice na pohled krasne zalita mrakama ale vydrzelo to tak bohuzel cely den.

    SKYE
    SKYE --- ---
    MARNAL: sorovat :)) česky se říká svahovat ;) někde to půjde, sleduj Všetaty, Suchomasty, Staňkovku, Jeviněves a samosebou i Ranou...záleží kam to máš nejblíž ;)
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    MARNAL: Sleduj http://www.pgweb.cz/ lítá se pořád a všude, jen to chce být v levý čas na levém místě :)
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    WICKPICK: Cau ja sem tam prave na rany nikdy nebyl tak vubec netusim jak to tam chodi/funguje.. Prece musi byt nekdy dostatecny vitr aby se dal kozakov nebo rana sorovat ? Nevis o nejakych dalsich mistech kde by se dalo litat ? Ja vim ze uz je pozde na termiku ale aspon sorovani by me stacilo .
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    MARNAL: no psal jsi, ze si chces zalitat, ne se tlacit na Rany. na sletik to bude, ale na litani uz jen s velkym stestim....
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    WICKPICK: prece se musi dat nekde aspon soaring ? V dubnu uz budu doufam zase pryc :-)
    co takova rana nebo kozakov ?
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    MARNAL: v cechach koncem rijna? hele ozvi se zase koncem dubna :-)
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    Zdravim vsechny, jsem ted po dlouhy dobe v cesky rebublice a nikdy sem tady nelital ale moc rad bych se nekdy k nekomu pridal a jel si nekam zalitat. Uz jsem nebyl asi 14 dni ve vzduchu pripada mi to moc dlouho. Kdyby jste nekdo nahodou nekam jeli litat opravdu bych se rad pridal.
    MRA
    MRA --- ---
    pravda JV, zalozak je uz v kontejneru, diky.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    MRA:
    At koukam jak koukam, tak tam vidim JV, V podle modelu na kterej se koukam. Jinak kdybys nezvlad zalozak sam, tak se na to dopo muzem podivat. Revel 2 sem nevidel, ale nemelo by to byt nijak slozity. Asi pojedu dopo nekam na blizkej kopec. Takže rado, drivejsi dopoledne jsem k dispozici v centru prahy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam