• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    WICKPICK: prece se musi dat nekde aspon soaring ? V dubnu uz budu doufam zase pryc :-)
    co takova rana nebo kozakov ?
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    MARNAL: v cechach koncem rijna? hele ozvi se zase koncem dubna :-)
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    Zdravim vsechny, jsem ted po dlouhy dobe v cesky rebublice a nikdy sem tady nelital ale moc rad bych se nekdy k nekomu pridal a jel si nekam zalitat. Uz jsem nebyl asi 14 dni ve vzduchu pripada mi to moc dlouho. Kdyby jste nekdo nahodou nekam jeli litat opravdu bych se rad pridal.
    MRA
    MRA --- ---
    pravda JV, zalozak je uz v kontejneru, diky.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    MRA:
    At koukam jak koukam, tak tam vidim JV, V podle modelu na kterej se koukam. Jinak kdybys nezvlad zalozak sam, tak se na to dopo muzem podivat. Revel 2 sem nevidel, ale nemelo by to byt nijak slozity. Asi pojedu dopo nekam na blizkej kopec. Takže rado, drivejsi dopoledne jsem k dispozici v centru prahy.
    MRA
    MRA --- ---
    Potřebuji do nové sedačky revel 2 dat založak, podle instrukcí v manualu si na to netroufam. Pomohl by mi s tim někdo v praze, prijedu kamkoli. Prosim dnes nebo zitra. Diky
    MRA
    MRA --- ---
    diky kouknu se tam.
    TOM
    TOM --- ---
    MRA: za deset minut z metra na čerňáku
    http://www.mapy.cz/s/djVa
    koleje se podlézají užším tunelem
    za nima se drž chvíli rovně (vyšlápni až na hranu srázu). kdybys to vzal rovnou doprava, tak přijdeš do bezďáckého stanového ležení
    MRA
    MRA --- ---
    Nejaky dobry misto se spoustou mista ground handling v praze, pobliz prahy, zitra ma foukat Z a JZ. Nebudu mit cas zajet si nekam litat ale alespon na hodinu bych rad vyndal padak z batohu. Diky!
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    jo a jeste dotaz. nemohl by mi nekdo v tom tydnu pujcit pultik (do karabin)? mam novou sedacku, ale pultik bude az za dlouho...
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    nemate nekdo chut vyrazit s Goparaglidingem na tyden do Francie? 13-21.9. Shanim jeste aktualne par lidi aby se naplnilo i druhe auto, tak pojedte, bude prdel :-)
    jako bonus se planuje i navsteva festivalu v St.Hillaire
    4PTO
    4PTO --- ---
    WICKPICK: V pici :( RIP
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    Basejumper se pokusil přeplachtit Sněžku, pád nepřežil – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/krimi/346192-basejumper-se-pokusil-preplachtit-snezku-pad-neprezil.html
    GWINN
    GWINN --- ---
    MRA: Můžeš to nějak konkretizovat? Jsem sice dost pilot amatér, ale pár výletů jak s ElSpeedem tak s Berrym jsem absolvoval a ten diametrální rozdíl tam nevidím. Ale zároveň to neslyším poprvé, tak mě zajímá, jestli jsem měl jenom štěstí, nebo to prostě ostatní hodnotí jinak.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    PARAGLIDING BAZAR - SKY Atis 3 M + Revel 2 (komplet) | paragliding-bazar.cz
    http://www.paragliding-bazar.cz/inzerat/2592-sky-atis-3-m/
    MRA
    MRA --- ---
    ODBORNIK: trochu s krizkem po funuse, ale prece. delal jsem si tam pilotak pred rokem. ted jezdim na vylety s berrym s barakou a kdyz porovnam pristup tech dvou dalibor vs berry, nelze srovnavat. i kdyz jsou na javorovem daleko lepsi podminky, tak berry vytezi na cele care - pristup, ochota, vse 100%. kdyby jste nekdo meli chut varazit si politat do zahranici, doporucuji baraku.
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    Velikost 26, zatím jsem nic nesehnal a stále si pujcuji
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    LIBENAK: a velikost?
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    LIBENAK: Tak už sis něco pořídil?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam