• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    chjo chjo
    do tohohle auditka si chodim pro depresi...
    fakt mě to štve a fakt nevím co se s tím dá dělat

    ps. BÉM JE ČŮRÁK
    MISON
    MISON --- ---
    hmm tak me napadlo - Bem: O olympiade se s nikym bavit nebudu (jsme prece vsichni v narodnim tymu)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: není... jen prostě hlavou zeď neprorazíš a občanstvo s krumpáči se někde fláká a vybírá destinaci na letní dovolenou...
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    je mi z toho zle
    zacinam mit pocit, jestli za to nemuze i Jezek? neni neschopnej?
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    Ne. Posílal jsem tam Béma. Mikeš byl na Nově, na to jsem neměl sílu.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    S_M_LOMOZ: Nevím, jak ostatní, ale mě to nutí zhlédnout 4 reklamy, a i když mám vybraný jeden konkrétní příspěvek, stejně mě to veze úvozem černým kolem skal pěkně lineárně, jednu zprávu za druhou.
    Ale nech mě hádat: že to byl ten zmrd Hošek z ministerstva kultury? Hned se mi vybavil ten Jiránkův vtip o lidovcích....
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    Nestává se často, abych na televizní obrazovku křičel (s prominutím) "A TY JDI DO PRDELE!" a pak se omlouval svému okolí, ale tentokrát jsem musel. Zbabělý had, který nedokáže říct, že něco nechce, tváří se jak milius, vymlouvá se, že on nic a hází rozhodnutí na jiné... brrr. Upozorňujeme, že záběry, které uvidíte, mohou rozrušit slabší povahy.
    http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/19.05.2008/208411000100519-19:00-1-udalosti.html?index=127377
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    .DDD
    JORERU
    JORERU --- ---
    MISON: Ještě bych shrnul dění kolem knihovny do modifikovaného přísloví: ředitelovi psi štěkají, ale primátorova karavana jede dál...
    MISON
    MISON --- ---
    JORERU: amen
    JORERU
    JORERU --- ---
    VANEK: docela bych jim přál, aby si prožili podobnou mediální slávu, jako Kaplického Future Systems. A rovnou třikrát tolik, aby jim to nebylo líto.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    //jaj :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BETSABE: Jen jestli mu to tam neudělala korektorka Repektu: "vytypovat" bylo v tom čísle Respektu dokonce dvakrát :(
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    jeste tam ma MUDr. hrubku: "na vytypovaném pozemku"
    MISON
    MISON --- ---
    jo a Werich se nejspis otaci v hrobe pokud vidi jak ho citujou mamlasove jako je Bem, aby ukazali svoji radoby vzdelanost ..
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    haha, taky jsem to cetka a cerny na bilym papire je to fakt nater.
    dostalo me zvlaste toto:
    Svůj postoj jsem od té doby nezměnil ani o milimetr. Nic na tom nemohou změnit ani citace médií z brožury o Národní knihovně, ve které primátor vyjadřuje víru, že Národní knihovna bude za pár let sebevědomě, ale i citlivě dokreslovat pražské panoráma a stane se dalším obdivovaným skvostem pražské architektury. Tomu stále věřím, bohužel jsem přesvědčen, že to není případ blobu.

    pak me prijdou desny ty klise o pouziva, v kazdy vete nejakej otrepanej slovni osli mustek, plus ten jeho titul bych mu zakazala pouzivat, vsude s tim votravuje, titul ma iks lidi a nemusej s nim furt nekde smrdet (vcetne me)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    Dnes na Respektu online rozhovor s generálem (jak říkají vrátní v NK). Otázky můžete klást ještě nějakou tu chvilku

    http://www.respekt.cz/rozhovory-seznam.php?sel_rozhovor=83
    MISON
    MISON --- ---
    Tak me osobne nejvic dostalo tohle:

    1. „Kaplického chobotnice“ nebyla mým vítězným návrhem. Sdělil jsem to mezinárodní porotě v okamžiku, kdy jsem návrh poprvé viděl. A to především s ohledem na nevhodnost jejího umístění na vytypovaném pozemku.

    Ten pozemek byl prece (pro boha zivyho) vybranej pro tu knihovnu, at tu soutez vyhraje kdokoliv. Tak co to hergot keca? On si proste odjede pokorovat Everest a vysere se na svoje povinnosti a ted jeste bleje takovyhle nesmysly ... pesti by spis potreboval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam