• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    přišlo na info@narodni-knihovna.cz; napsal člověk dělnického povolání (jeřábník)

    Od roku 1988 pracuji na stavebním jeřábu a pohybuji se hlavně v Praze, takže mám perfektní rozhled, který se naskytne málo komu.
    Roku 1992 byla zastavena panelová výstavba, ale není to pravda. Ta pokračuje stále dál. Oprášily se staré projekty, trochu pozměnily a výstavba pokračuje, ne panelová, ale monolitická. Ráz Prahy se mění tím, že přibývá paneláků. Když jsem viděl návrh pana Kaplického, úplně mě nadchnul, nádhera, žádný hrany, jednotvárná okna, prostě paráda. Takových to projektů tu chybí více. Plně souhlasím s výstavbou tohoto projektu a pohled z výšky, to bude skvostný...
    Petr Švec
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    zkuste řešit preference jednotlivých stran někde jinde a držte se tématu knihovny.
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    VANEK: Pravdu díš, pražák nedokáže oddělit své volební preference ve velkých volbách od těch komunálních, tudíž bude ODS v komunálkách volit i kdyby Bém na václaváku pod ocasem himalájský ovce do prdele šukal.
    HARALD
    HARALD --- ---
    VANEK: Proto píšu že doufám a ne, že jsem o tom přesvědčen. Tvoje analýza je přesná, což kvituji se smutnou grimasou ve tváři.

    No, Rudý Ken taky prohrál, tak třeba se dožijeme překvapení.
    VANEK
    VANEK --- ---
    HARALD: To jo, ale je to nerealistické. Brno je na Moravě, ergo silní lidovci a víc socdem, plus na lokální kauze vyrostlý Zlatuška (pravda, zhruba v roli ED), a stejně poskládali většinu taktak. V Praze by vyhrál i Klausův kůň: průměrný podnikatel, Project Account v nadnárodce nebo mladý konzervativec to hodí vždycky; těch 23 tisíc Za Prahu kulturní sice už překročilo 5% práh z posledních voleb, ale taky jsou to povětšinou s odpuštěním kavárenští intelektuálové, kteří ODS nikdy moc neradi.

    /OT
    HARALD
    HARALD --- ---
    VANEK: Tajně doufám, že v tomto případě bude Praha následovat Brno. Velmi by to městu prospělo.
    VANEK
    VANEK --- ---
    HARALD: Tj. vyhraje s méně než absolutní většinou :-((
    HARALD
    HARALD --- ---
    Paroubek využívá toho, že Bém a kolektiv už mlaská moc nahlas. Škoda, že mu Kaplický na to skočil, zřejmě hodně stojí o to, aby knihovna v Praze stála. Fakt, doufám, že za 2 roky dostane Bém ve volbách přes držku.
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    CUG: trochu jo :( má na víc než dělat paroubkovi poradce.
    CUG
    CUG --- ---
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    HARALD: Ve srovnání s většinou současných politiků určitě.
    HARALD
    HARALD --- ---
    PREVIT: Hutka a Jirous jsou normání?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    ...se nesmějte, já už ji volil dvakrát. Protože jsou normální...:o)
    JORERU
    JORERU --- ---
    MISON: já ji snad budu volit :o)
    MISON
    MISON --- ---
    Jo takhleee oni si z ty knihovny udelaj volebni program, aby si nabrali volice ! Nasrat. Viva Balbinova poeticka strana ..ta bejt ve vlade, kaplickeho knihovna davno stoji..
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    já na tom Bémovi žeru, jak vždy předstírá ledový klid, zatímco se mu třesou ruce, nohy, všecko...
    VINNEE
    VINNEE --- ---
    Za Prahu kulturní...umělci vtrhli na magistrát a proměnili jednání ve frašku
    http://webtv.idnes.cz/?relation=V080529_132119_tv_zpravy_zkl
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    JORERU: netusite nekdo, co je to za dohodu?
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    Kaplického knihovna je u ledu, rozmrazí ji až volby
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=606653
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam