• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    Vzpomeňte si před volbama a pomožte s kampaní někoho jiného, případně sami rozjeďte nějakou kampaň. Internet je mocný, v roce 2010 bude ještě mocnější a na rozdíl od billboardů na něj není třeba tolik peněz.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    začínaj se ve mě bouřit pocity občanský neposlušnosti. S timhle mě fakt jako nasrali. Mám úplně ty samý choutky jako LAVA:
    Nenapadá mě nic, čo by mohlo pomoct... Mak kompletne zkazenou naladu.
    Na novou knihovnu jsem se strasne tesil a ted tohle. Doufam, ze dostanou ti blbci z radnice u soudu pekne na prdel.
    sorry za hrubost, ale takhle to ze me proste leze kdyz sem rozcilenej.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ono by úplně stačilo volit kohokoliv jiného než ODS nebo ČSSD... Bohužel se teď nevolí na pražskou radnici, jinak by asi stálo za to trošku tam zamíchat kartami (to ale znamená, že se musí vykopat i socani, protože ti sice navenek vypadají jako nesmiřitelní odpůrci ODS, ale na radnici i v útulných malostranských hospůdkách v mém sousedství si báječně rozumějí...
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    tak to je v hajzlu.... oni me snad kvuli tomu donutej volit ČSSD... a to sem zasadni antisocial.
    MIKRON
    MIKRON --- ---
    achjo
    LAVA
    LAVA --- ---
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=611811
    sili ve me potreba neco udelat, ale nevim co:/
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    poprve si preji vitezstvi populistu, prestoze bych je takrka do jednoho strilel :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: ne, to je legrace... "celá veřejnost ví, celé veřejnosti je jasné..."

    Kaplický měl dnes sympaticky bojovnou náladu, Ježek je optimista (jako vždy), popojedem...
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    to je humus
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    video s Jehličkou si můžete prohlédnout zde
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    rip blobe :(
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    chjo...tak to mě mrzí
    posraný čecháčkovství, malost a zaprděnost
    MACHALPACHAL
    MACHALPACHAL --- ---
    A co ted?fakt se bude cekat za vyhrajou volby CSSD?To je peknej pruser,uz vidim jak se sem hrnou svetovy architekti.ale opravdu me sere jak sme Kaplickyho tady privitali,a ukazali mu jako hodne jinejm emigrantum:vrat te se odkud ste prisli my to umime nejlip.............
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    je vymalováno, vláda na brífinku po svém zasedání ústy ministra kultury oznámila, že stavba nové budovy není jedinou možností, jak řešit nedostatek a nevyhovující stav prostor Klementina a hodlá se soustředit na jeho revitalizaci, novostavba zamítnuta.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    jessie: to je super:)
    neco pres vikend vymyslim
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    Ač je to poněkud off-topic (netýká se Národní knihovny), mám následující nabídku:

    Znám člověka, který bude příští týden dělat v Americe interview s Oscarem Niemeyerem. Podařilo se mi přesvědčit dotyčného, aby část otázek, které Niemeyerovi položí, vybral z otázek lidí naší generace (20 a 30letých), kterým se již třeba nenaskytne možnost udělat s Oscarem "vlastní" interview.

    Vaše otázky můžete uveřejnit v tomto fóru, zde o nich můžete popřípadě i diskutovat.

    Uzávěrka příspěvků je pondělí večer.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    PARA_ZZ: těšíme se!!!


    PREVIT: lol, ihned posílám knihovníkům...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam