• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    JESSIEATREIDES: nebo crystal MDMA :)... treba by to pak prijaly ty spicky... :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SANDIS: kdo by se s tím sral... stačí vyklopit před radnicí hovnocuc... ale na to je paragraf, bohužel...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    MISON: tady už bylo prasáren...
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    do tvaru vitezneho navrhu :)
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    MISON: demenci demenci... nezni spatne... jak jsem rikal, vyklopit tam pred radnici ten hovnocuc no... lepsiho nic nemam
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    je to na pytel... ale nic chytreho me nenapada... tak treba zitra :(
    MISON
    MISON --- ---
    Proste chci za to vsechnu prasarnu uz konecne neci hlavy !!!!!!!!#@!%^ ;) Co prijde priste? Zmanipulovany volby ? Tajemna ruka ovladajici nasi ekonomiku ? ;))

    Proste tady nekdo dohodne vystavbu novy knihovny, nekdo to vyhraje..pak nekdo prijde a cely to (s prominutim) sprca a posle do hajzlu.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    MISON: Ten oheň není špatný, ale blbě se to kontroluje... Kyselina to jistí... Pro začátek bude stačit pár kapiček do ranních káviček... Umíš si představit ty titulky:

    NA ŠPIČKY ODS SPÁCHÁN ATENTÁT LSD
    MISON
    MISON --- ---
    JESSIEATREIDES: jsem pro, ale nejdriv chci rajcata..proste to uz nevydrzim. proti ohni ohnem. proti demenci demencí ;)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    JESSIEATREIDES: ty ho znas? :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    (Popravdě to chce novou politickou stranu, jejímž maskotem by byl Viktor Čistič.)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    JORERU: A že názor úředníka jednoho z GŘ Evropské komise (který není ničím jiným, než odpapouškováním příslušné směrnice, bez zohlednění kontextu i skutečnosti, že soutěž zaštítila UIA, s kterou EK jinak vřele a čile spolupracuje, i velice nekvalitního, na architekturu nepamatujícího českého zákona o zadávání veř. zakázek) vydává za oficiální právní stanovisko EK. Překládám pro EK dokumenty podstatně oficiálnějšího rázu, než je ono slavné lejstro a formule: "tento dokument není oficiálním názorem EK" je téměř povinná - pokud se nejedná o cosi, na čem se EK oficiálně usnese.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    HARALD: já jsem to sem onehdá snad i odkazovala...

    podzemní garáže vyčuhující nad současnou úroveň terénu, parkoviště, ústí/vývod tunelu, nějaký ten kolektor (opět tunelu), monstr-stadion a tak... tak hlavně, že jsme zachránili pražská panorámata...
    HARALD
    HARALD --- ---
    JORERU: Obávám se, že hotelem.

    BTW, někde jsem zahlídl vizualizace jak bude letná vypadal po postavení garáží a byly tam nadzemní prostory. Jinými slovy, Letná už nebyla pláň, ale narušen prostor vyzývající k další výstavbě. Teď to nedokážu najít a nevím, jestli se týkalo o vizualizaci plánované skutečnosti, nebo nějaký soukromý výtvor ěnjakého agitátora. Nevíte někdo jak to bude?
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    co treba zalozit polovojenske jednotky??? :D
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    pojdme neco...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    JORERU: Jehla se provinil tím, že je naprosto bezpáteřný a bezpohlavní. Že si rozhodnutí "a just to nebude" alibisticky nechal na okurkovou sezonu. Že tak dlouho otálel. Že dodnes pindá o tom, jak se na novou knihovnu těšil. Ale je to zároveň tak bezvýznamné hovno, že to klidně nechám na těch Božích mlýnech, co o nich kamarádi věřící tak rádi vyprávějí...
    JORERU
    JORERU --- ---
    nešilte, jehla neni iniciátor. svůj díl na té špíně má, ale konfrontovat se šutry by se měli jiní. Jsem fakt zvědyvý, jakou prasárnou se nakonec bude Letná chlubit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam