• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    JESSIEATREIDES: Takhle uz jsem volil dvakrat. Luxus...:o)
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    zalozme vlastni liberalni stranu (i ekonomicky)
    BUBALUS
    BUBALUS --- ---
    JESSIEATREIDES: též souhlasím...udělal jsem to takhle loni a udělám to i letos ;)
    MISON
    MISON --- ---
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SANDIS: paní Fuchsová-Kaplická, stejně jako rektor VŠUP a další na tom pracují, připravují rovněž trička Nadačního fondu, já teď ale nemám na nic takového ani pomyšlení. Do 19. potřebuji nasbírat ještě hoooooodně kreditů, abych prošla do druhého ročníku. ;o(
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    JESSIEATREIDES: byl bych radeji, kdyby to zustalo jen u Kasla... btw... jak je to s tim daleko? pani "Kaplicka" nejak nedava vedet....
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    CATT: holt, zdá se, že ustavení demokratického státu v roce 1918 bylo poněkud předčasné (a kdyby se tak nestalo, bylo by předčasné imho i dnes).
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    JORERU: já k volbám půjdu, protože to považuji za svou povinnost, nicméně budu volit už jen Balbínovu poetickou stranu - ne proto, abych je protlačila do Parlamentu, ale abych demonstrovala, co si o české politice myslím. (a je mi šum a fuk, že můj hlas bude nakonec přidělen vítězi, na naději, že v nejbližších dvaceti letech dojde k významnější změně statu quo už jsem zcela rezignovala.)
    CATT
    CATT --- ---
    JESSIEATREIDES: Národní divadlo také zaplatil z většiny císařpán :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ZUZKAOU: pokud je mi známo, Paroubková se nadále podílí na přípravě veřejné sbírky
    MISON
    MISON --- ---
    jeste muzeme volit komunisty :D:D
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JORERU: tak ještě můžeš ČSSD, paní Paroubkouvá si na knihovně svého času chtěla udělat image. (proč vlastně teď oranžoví obhájci kultury a moderní architektury mlčí.)
    JORERU
    JORERU --- ---
    toho bych se nenadál, že někdy v životě budu volit lidovce.
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    JESSIEATREIDES: tak snad...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    tak snad není všem dnům konec
    Pavel Hazuka: "Kaplického pojetí knihovny je unikátní a proto se i jí musím a budu zabývat."

    Dnes jsem byla na tiskovce V. Ježka k jeho odvolání (a zahájení jeho kampaně) - normálně bývá na takových akcích tak 8 - 12 novinářů (maximálně), dnes jich tam bylo minimálně 60. ;o))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=616117

    Kvůli volbám chtějí lidovci Ježka zpět.
    BUBALUS
    BUBALUS --- ---
    SANDIS: partu ninjů a usekat jim ruce nebo pokud možno hlavy, nebo by stačila jedna defenstrace a ostatní by si snad dali na chvilku pokoj a když ne, tak další!!! protože jak říká MISON: kam tohle povede dál? Už tak je to prohnilý až až, ale bohužel nejsme dost hrdý na to, aby jsme jako Bulhaři vlítli do ulic a ukázali nasouhlas... :(

    pardon všem, musel jsem si postěžovat, vždycky mě to hrozně naštve, když o tom čtu (slyšim)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    YELLO: nevím, myslím, že nový ředitel srazí podpatky a bude poslouchat Jehličku... Nevím, jestli Stoklasová nebo Vít Richter budou mít šanci něco dál řešit...
    YELLO
    YELLO --- ---
    Jessie, ty jsi (byla) tak trochu insider - máš představu, co to v praxi znamená? Mluvilo se mj. o soudním řešení toho nesplněného usnesení radnice o poskytnutí pozemků, Ježek se poslední dobou zmiňoval o náhradním pozemku od soukromníka atd. - jde to podle tebe s Ježkovým odvoláním všechno k ledu? Táhl to sám nebo bude v NK tendence pokračovat?

    Jinak - jde z toho děs.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam