• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    ALESH
    ALESH --- ---
    JESSIEATREIDES: jasne to chapu. Ja z toho pochopil, ze ta kytice byla nejakym zpusobem nevhodna...a proto ji vsichni fotografovali.
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---


    ..at the day of its completion in 2011, the New National Library of the Czech Republic will be one of the most modern Libraries in the world. !!
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---

    " Há, teď jsem vás přechcal! "
    ALESH
    ALESH --- ---
    JESSIEATREIDES: proc ji vykazali?
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    to neni no..ale to je jasne, kruhy se uzaviraji, ze
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    GIO: podle mého on fakt čekal, že když se Vaškovi nacpe do zadku, podpoří ho jako budoucího předsedu (mimo jiné). horší už je, že lidem úplně nedochází, že mezi takovým Rathem a Bémem není (teď už snad ani v oblasti rétoriky) téměř žádný rozdíl.
    GIO
    GIO --- ---
    tyvole kolik tomu kdo dal. ze tak obratil...ten se fakt vybarvil...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    GIO: jo.
    GIO
    GIO --- ---
    JESSIEATREIDES: takže zase pavlík?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    škoda, že si všichni fotografové vyfotili tu kytku od Jehličky vykázanou mimo kostel, ale nemají už kule na to, aby tu fotografii zveřejnili.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    jinak jsme byli úspěšní. mám spoustu vizitek Angličanů, kteří se účastnili obřadu a kteří chtějí finančně přispět na Nadaci (kterou v tuto chvíli, i přesto, že byly splněny veškeré právní náležitosti, brzdí hádejte kdo?)



    odpověď: the very same bastard (Nadaci musí schválit Magistrát).
    JORERU
    JORERU --- ---
    GIO:
    JESSIEATREIDES: pardon, už mi hrabe. Prohodil jsem si Olgu a Dagmar. Kaji se kaji
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    tohle si přečtěte, drazí přátelé a snad pochopíte, co tvrdím už více než rok


    http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=628092

    "Jestli chcete chlapskou radu od relativně nezávislého pozorovatele celé situace: Chobotnice je mrtvá. Tu neprotlačíte ani párem koní. Tlaky, které teď vidím (i na sobě) naznačují, že klucí mají pořádně v kalhotech," napsal Pecina mimo jiné Ježkovi koncem loňského dubna.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    JORERU: jako myslíš, že jsem od ní stála asi ve vzdálenosti tři metry a spletla jsem si ji?
    GIO
    GIO --- ---
    JORERU: no shodou okolnosti to davali ted v televizi a byla to Dagmar.
    JORERU
    JORERU --- ---
    JESSIEATREIDES: Jseš si jistá tou Dagmar?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    rozlučka to byla hezká, potěšila mě i kytice růží z Ministerstva kultury položená před dveřmi kostela.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    S_M_LOMOZ: když to Dagmar Havlová četla, brečela jsem jako malé dítě...
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    Praha 27. ledna (ČTK) - Dopis Václava Havla Johance k dvanáctým narozeninám:

    Milá Johanko, jak víš, Tvůj tatínek odešel z tohoto světa v den, kdy Ty ses do něj vydala. Připomínám to dnes proto, že to byl shodou okolností den, kdy jsem stál před nebeskou branou i já. Nevím, proč dostal přednost on, ale vím, že odcházel šťasten s myšlenkami na Tebe a Tvou maminku. Od té doby se mi často vrací vzpomínka na to, jak jsme tam okamžik stáli vedle sebe a čekali na výrok osudu. Když jsem se dozvěděl, že dostávám ještě příležitost, bylo mi jasné, že jsem tím mimo jiné vyzván, abych se zasazoval i o respekt k jeho architektonickým vizím. Určitý úspěch - a tehdy, věř mi, to úspěch byl - jsem spolu s mnoha dalšími skutečně zaznamenal. Budova Národní knihovny, kterou při svých procházkách Prahou vídáš v místě někdejšího pomníku diktátora, je moderní odpovědí na historickou dominantu Pražského hradu, její vskutku demokratickou paralelou, je zosobněním tvořivého ducha, výrazem vzdělanosti, kulturnosti a humanity tradičně svázaných s Prahou a s jejím reliéfem, projevem pokorné úcty člověka k přírodě. Přeji Ti do dalších let všechno dobré a také abys nemusela v životě čelit lidské malosti víc, než je nezbytné.

    Tvůj Václav Havel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam