• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MENELAOSFestival umění, vědy a nových technologií ENTER 3
    EZOTEREZKA
    EZOTEREZKA --- ---
    ahoj, strasne moc potrebuju od nekoho koupit Bordwell, Thompson: Dějiny filmu...
    ...tak kdyz tuhle knizku nekdo dostal treba k Vanocum a nepotrebuje ji...popravde mu zabira akorat doma misto...nebo ji otevrel preste 2x, tak je mu na nic...
    ...no a prave mne by se hodila ke studiu...Diky moc za jakykoliv info. Cenu domluvou.
    ...muzete me kontaktovat bud na nyxu do posty prosim...nebo na e-mailu...ci na telefonu: 606724181
    mejte se!
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    MENELAOS: a došlo v nich i na nějaké hodnocení/kritiku?
    MENELAOS
    MENELAOS --- ---
    KHALAVERA: Atelier, Soft. noviny, LN... dalsi budu dohledavat - melo by toho byt vic :), taky zahranicni, ale musel jsem se zotavit :)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    MENELAOS: byly v tisku nějaké pofestivalové pokonferenční ohlasy?
    MAHISH
    MAHISH --- ---
    JTS
    JTS --- ---
    za predpokladu, ze na to budou penize.. a bude co vystavovat.. :-/
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    no tak ja jsem se dostala do phy pouze ve stredu :-) a tak jsem sla do akademie ved, kde jsem si to hezky vsecko prohlidla a nafotila a tak me mrzelo, ze toho neuvidim vic :-(, ze jsem si jeste zasla na vystavu street artu, ktera byla tak prtava, ze to ani moc nestalo za to ...tak snad pristi rok ...
    JTS
    JTS --- ---
    Jojo - vcera v FI bych rekl, ze by to MOHLO byt lepsi.. Treba to tancovani nemuselo byt ani na podiu. Trochu to matlo, ze "esteticky zazitek" je o kus vedle na platne. Vino JO :)
    Marianek etc. to mohli trochu vic rozjet. Na druhou stranu - nic proti nicemu (ale o tom art snad neni - ne? :-) )
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    škoda, že v AV je to jenom pět dní
    ALERT
    ALERT --- ---
    MAHISH: YES!
    MAHISH
    MAHISH --- ---
    Byl jsem se kouknout dneska do Francouzskýho institutu a to co tam je, mi moc nesedlo teda. Ale bylo super víno a pak ta moje slabost pro Francii;)

    V AV se mi líbila Linda Čihářová, Pavel Sterec, Gabriela Jurkovičová & Viktor Soukal a snad i ta Svobodová. Takže s touhle částí spokojenost:)

    Malina je fajn, určitě stojí za zkouknutí.

    Konference byla náročná a lidi nevracej sluchátka:(
    ALERT
    ALERT --- ---
    aha, tujeto vlastne na enter, sry... tak pridam svoje z enteru
    malina v kontextu doby super
    akademie ved, zajimave zjisteni lucky svobodove priusobeni na bunky....a pak mi prislo, ze ten napad ze selekci umeleckych del trochu nevysel, bo se pletu? kazdopadne mi to prislo skoda, protoze napad skvelej
    v kamennym zvonu toho dneska moc nefungovalo, ale hrali jsme dlouho na zlatou desticku :)
    takze vsechny tyhle 3mista stoji za to se tam juknout

    a byl nekdo na konferenci?
    JTS
    JTS --- ---
    zatim dobry imo - progrese ne-az-tak, ale zajimavy veci - zvlast malina na kampe!
    ALERT
    ALERT --- ---
    dojmy a komentare?
    ALERT
    ALERT --- ---
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    je to malý krok pro technologie, ale velký krok pro umění! :)
    MENELAOS
    MENELAOS --- ---
    Castecne vic k umeni :) Minimalne vystava Bod-Linie-Vesmir!
    JTS
    JTS --- ---
    jeeje - enterIII. Jsem docela zvedavy kam se to od prvniho enter multimediale posunulo ;-)
    MENELAOS
    MENELAOS --- ---
    MENELAOS
    MENELAOS --- ---
    F.J. Malina: 5 Stars Výstava Bod-Linie-Vesmír poběží v Muzeu Kampa od 7.1. 2007 do 8.1. 2008
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam