• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONSCAIK KRU - Vykutálenej Drum & Bass
    rozbalit záhlaví
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    EELISHKA: Si ho klidně vemte...;) Já mam svoje..;)

    TONS: Hůlky..?:) Ty voe.. Koukam koukam a mám tu jenom jedny...

    Heleťte kluci, kdy bude zase nějaká pořádná párty což..????? Jsem si na vás nezapařil ani nepamatuju...:)
    TONS
    TONS --- ---
    EELISHKA: tak se pro nej stavte, ale hulky sem pucil matesovi...
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    JEHLAN: my chcem diabolo!! :-p
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: hele, kdysi sem ti pucoval hulky od diabola. nechces k nim i to diabolo? prekazi mi doma...
    TONS
    TONS --- ---
    EELISHKA: jo celkem v poho, az se divim. priste budu rozsvecet svicky nahatej, abych z toho mel taky neco zabavnejsiho nez ranni zehleni :)

    JEHLAN: jo to by slo
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    K0UMAK:Stavíte se s Verčou..?;)
    K0UMAK
    K0UMAK --- ---
    K0UMAK: tak nic, dobry, .. uz jsem si precetl i ty ostatni prispevky =)
    K0UMAK
    K0UMAK --- ---
    JEHLAN: kde to slavis?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS:Co by jsi chtel..?:) Máčka jako za samolepky..?:) Musi ale stat za to..:D
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    TONS: co kaťata? :) jsou funkční nebo je na nich ten voks vidět furt?? :)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: jasne, co das? :)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS:O tom žádná..:) Ale zase v patek jit na noční nic moc..Pak ráno na Labi potkáváš vožrali z Bažiny..:))) Hezkej pohled..:D Tonsi nechceš mi udělat nějakej hezkej letáček na toho 23..?:)Prosiiiim..:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: aspon posetris jatra ;)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: Ale prosim tě..;)Ja bohužel ksem vždycky 2 vikendy v práci vid..Tze odpocinek většinou dobrovolnej..Tedkon usinam v praci..:)Do 6 času dosti..:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: dobre dopadla, nikomu se nic nestalo, aspon co ja vim :D dal bych hned repete, ale radsi po tomhle vikendu necham trochu odpocinout jatra
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Kuciii tak jak dopadla grilovacka..?:) Ja byl vizralej jak pes..:D Kdy bude repete..?:)tyhle mnamky mi fakt delaj dobre..:)) Jinako 23.4. u vlku kalim narozky..:)Bude paaarty..?:)))
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: ja chci taky grillovat a popijet, ale sobota ma bejt fakt mizerna... :(
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Emčo jak vidis tu sobotu..?Pocasi nema byt moc dobry ale dal bych to grilovani a nejake pivsonse..:)Nalozime s Kackou nejake smaken masicko..:)Hmmm..?;)
    TONS
    TONS --- ---
    Po milostném aktu se ptá ona jeho: Miláčku, jaké dáme jméno našemu děťátku?
    On si stáhne prezervativ, udělá na něm uzel a pronese: Jestli se z toho dostane, tak David Copperfield.

    :)
    TONS
    TONS --- ---
    EMEKA: se neda nic delat, chvilku nam to holt nepobezi :)
    stastny a vysmaty :D
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    TONS: ja sem ve stejnym stadiu financi :(
    TONS
    TONS --- ---
    domena caik.cz expires: 12.04.2010, do ty doby by sme to meli zaplatit, jinak nam ji zase zablokujou - cekam na vejplatu, takze to nemuzu vyresit momentalne...

    btw mam napad na novej web, pokusim se to nakreslit az bude trochu casu, ted nic nestiham
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam