• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOLDRIK23Yettey a hulidi
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    ty to samy :o)))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    bun dem!
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    CYWILLY: a/ model byl gej b/nerozumis zenam c/koukam ani gejum
    zkratka a dobre zavidis mi muj sexappeal a snazis se to schovat za homofobni retoriku :oD
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    CYWILLY: :)) trochu sice přehrával, ale furt to mělo alespoň nápad...., i když ten nápad všichni už tak dobře známe :)
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: a/ model nebyl gej, ty jsi gej, b/albert ti v gejovství nesahal ani do půle lýtek, především díky choreografii, kterou jsi měl opravdu promakanou, c/ tvoje haxny nehodnoním, ale jako gej jsi z nás rozhodně nejvíc sexy, souhlasím, no a k d/ nemám co bych dodal, na své dlouho utajované a teď konečně na světlo se deroucí sexuální identitě pracuješ dobře sám. Takže jestli budeš chtít v budoucnu podat mejdlo, za mnou rozhodně nechoď...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Hele, takze za A prvne zautocim na nestranost D. D. ktera mi tento nejvic gej model vystrihla po mem investigativnim clanku na blogu o fungovani jetej o.s. Za B nejvic gej byl albert, to moje slo vic do emo. Za C mam z vas nejhezci nohy. Za D jujky
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    BOLDRIK23: tak na buznu století Vít evidentně trénoval dlouho. Ostatní modelové u toho myslím vypadali jako chlapi navlečený do komickejch igelitů...ne tak Vít...ten to pojal vysloveně jako vystoupení na nějakým gay pochodu...úplně si ho představuju na tom alegorickým voze v ulicích Berlína...prostě buzna století...v lehkém závěsu teda Albert, ale král je jasnej...teď se bude ještě bránit...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    jo:))))
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    to mi rika kral sultanu, hrisnik sarlatoveho podpasku, sehrezadin sen? :o))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    vitekk:buzna století!!! změň image! odvaž se
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    no to mi ho vomej jarem...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    a kua:))) tak jsem viděl můj zítřejší model...jmenuje se neználek na jamajce...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    :)))) to teda je:)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOLDRIK23: wow dychanek tak to je mazec. huge up
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Hulidi v květnu:
    Hu:
    Neočekávaný dýchánek
    li:
    Bohdan Bláhovec
    Filip Němeček
    Di:Antonín DS(ex Puchmajerovci)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    bybylon whitman je důle po nás hraje Yuki
    WERII
    WERII --- ---
    BOLDRIK23: Sakra... Jak tak koukám na line-up, popelky, co na ně čeká kočár, alias půlnoční poslední autobus domu, DDT zase nestíhaj - a Babylon Rockera už vůbec... :(. Pf, a zrovna tyhle dvě části programu mě zajímaly nejvíc! Do 16. května musim provést audit :-PP
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    andromeda:vyřídím fastům:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam