• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANKLARPejsci a pejskari - pohled z druhe strany

    Pořídili byste si psa kvůli testu rodičovství?

    48 hlasy od 48 respondentů

      Chapu, ze spousta lidi ma ke psum kladny vztah, nejakeho treba vlastni, povazuji ho za clena rodin za sveho pritele atd. Ne vsichni jsou ale takovi, a tak to, co muze pripadat pejskarum normalni (nebo je aspon tolik nehoporsi), muze jinemu cloveku vyslovene vadit, a nemusi jit jen o hromadky na chodniku. Tato diskuse se ma tykat toho, jak by se pejskari meli zaridit, aby svymi milacky neobtezovali ostatni. Flejm v rozumne mire povolen ;)
      Tato diskuze není určena pro pejskařské onanisty.

      ad pejskaři - už dlouho v tomhle klubu definujeme pejskaře jako pejorativní pojem, tzn. pejskař = špatný majitel
      rozbalit záhlaví
      YOT
      YOT --- ---
      PREVRACENY: No... ty jsi především retard ale to ví clej nyx:)))
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      YOT: My jsme ale pejskařohejtři, ty idiote.
      YOT
      YOT --- ---
      Všem čoklhejtrům přeju k dnešnímu dni, ať vám petardy řachnou do vočí a urvou vám aspoň tři prsty na každý ruce!!!
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      ID MISSDNB
      Já mám snad ještě veselejší historku.
      Byla jsem jednou na návštěvě u švagrové a jejího přítele (bezdětní). Vzala jsem s dceru, která měla tehdy dva roky. Jejich rozmazlený čokl má svůj zařízený pokoj, podotýkám.
      Malá přišla tomu příteli ukázat plyšáka, kterého našla v psím pokoji a on na ni:
      "To se může?! Okamžitě to Maxíčkovi vrať!" - a plyšáka jí vytrhl z ruky.
      Jakmile jsem zjistila, že se opravdu nejedná o žert, popadla jsem dítě a odešla.
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      Myslím, že to sem patří:
      ID POZITRON
      pejskari, kteri se chovaj jak kreteni.
      predevcirem ke mne v rokli pribehl cizi velky pes, zadelal mi kalhoty necim, co smrdelo jako hovno, takze hadam, ze to bylo hovno, ale panicce to prislo tuze roztomily a vtipny, ta se smala, ze se ho snazila zadrzet. haha, strasna prdel.
      ted zase ctu na fejsbuku, ze k tete na zahradu pribehl vcera souseduv pes a zakousl ji civavu. jakoze opravdu zakousl, je po ni.
      DIVA
      DIVA --- ---
      Obcas se podivuju, co si lidi dokazou sami pred sebou obhajit, ale tohle je teda fakt drasticke, nomen omen. Za tohleto by se patrilo bud mastna pokuta, rekneme v nasobcich mesicniho prijmu, nebo zabaveni psu a ban na dalsi chov, s podminkou stejne pokuty pri poruseni.
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      On vykazuje snad všechny znaky pejskaře.
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      ten kokukám chybu neuzná, psi mu běhají bez dozoru na volno a on se cítí ukřivděnej:( dík za příspěvek, ten sem padnul, jako prdel na hrnec
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      Ti dobráci z audítka právní poradna mi smazali můj příspěvek, ale ten pejskař mi napsal do pošty. Musím se o to podělit s vámi.
      On: Pravni poradna -ty si hrajes na soudce?

      Já: Mě sere to, že napíšeš, že se necítíš až tak hrozně vinen. To teda sakra seš a doufám, že budeš odstrašující případ všem tobě podobným nezodpovědným pejskařům.

      On: Tak za a) cokl kterej neposloucha na slovo zaslouží nůž do krku . . . . a neexistovat. To ze se coklove obcas postekaj, to se proste deje, mam psa porafanyho takrka celejch 10 let co ho mam. Je rozdil mit krysu a psa. Snazim se nebejt omrdanej hloupym systemem hloupejch lidi. Snazim se nebyt hlupak a byt chytrej.

      Ty tady jedes svoje emoce, aniz bys znal my psy, podklad, prubeh, poskozeny . . . . . . Rexem ze dam 5ku za ucty, napsal jim, ze nedam 20. Kdyby prisli s tim at dam 5, tezce bych horekoval nad svou hlouposti, protoze je 10ka 2/3 myho mesicniho rozpoctu, ale v ramci dobrych vztahu tak ucinil. Ted uz jsem nabonzovanej na fyzly, nedam ani korunu, dokud se to nedoresi a vztahy jsou v puče.

      Vim jak to bylo, kdyz pitbul na voditku pokousal a potrhal matce psa, fyzlove se na to uplne vysrali, nic neresili a typek nezaplatil matce ani šití, poslal ji doprdele a este na ni rval . . . . . . jsem nasranej uz jen za to, ze dala fyzlum moje cislo.

      Kdyby to bylo zly a psa jsem zakous/ roztrhal, nebranim se nijak a jsem absolutne pokornej. Takhle je to jak kdyby muj cokl pribeh, skocil a povesil se zensky na ruku a to se nestalo. Mam hodny pejsci . . . poslusny a gaucaky, zadny krvelacny bestie. Díkyčau


      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      PREVRACENY: přesně
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      DANKLAR: Je to kokot. Jen ať zaplatí tu 20 a ať je to branné jako trestný čin. Alespoň si ostatní špatní majitelé dají pozor.
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      [ DRASTICS @ Právní poradna na NYXu - aneb právnická první pomoc ]

      Nechá psy bez dozoru, pokoušou psa a člověka, ale necítí se být nijak extra vinnen... hnus.
      STRIX
      STRIX --- ---
      PREVRACENY: spolujezdec by zasloužil darwina :))) sednout do auta s někým, kdo se nalil a zfetoval... ale furt je tu varianta, že to nevěděl, takže...
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      STRIX: To je taky dobrý čůrák! A navíc fetka.
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      V77: Ten prostor je větranej a velkej jak běžná psí bouda.
      STRIX
      STRIX --- ---
      Spolujezdec umíral, on sháněl pomoc pro psa. Řidič dostal šest let vězení - iDNES.cz
      https://www.idnes.cz/...raj-plzen-policie-nehoda-alexandr-cerny-soud.A190819_100417_plzen-zpravy_lad
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      HOWKING: Až se tomu psovi něco stane, tak nám fotku neposílej. A Btw, pokud nemá pás, je nějak přichycen? My daváme psovi takoví kratký vodítko, který se dá přidělat na zavírání pásu.
      KRISKA
      KRISKA --- ---
      jde i o bezpecnost psa. takovych psu, co po lehkym tukanci a pootevreni kufru/odejiti clovekem a nechani otevrenejch dveri v panice zdrhli a pak se 14 dni hledali, v prostoru cizim, motali splasene po dalnici a tak...
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      DANKLAR: Řidič totiž podle zákona musí zajistit jak bezpečnost převáženého zvířete, tak i to, aby při jízdě neohrožovalo řidiče a další osoby.

      Zdroj: https://www.idnes.cz/...avodajstvi/pes-v-aute-patri-za-mriz-nebo-do-boxu.A070831_152314_automoto_fdv
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      PREVRACENY: nesmí
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam