• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANKLARPejsci a pejskari - pohled z druhe strany

    Pořídili byste si psa kvůli testu rodičovství?

    48 hlasy od 48 respondentů

      Chapu, ze spousta lidi ma ke psum kladny vztah, nejakeho treba vlastni, povazuji ho za clena rodin za sveho pritele atd. Ne vsichni jsou ale takovi, a tak to, co muze pripadat pejskarum normalni (nebo je aspon tolik nehoporsi), muze jinemu cloveku vyslovene vadit, a nemusi jit jen o hromadky na chodniku. Tato diskuse se ma tykat toho, jak by se pejskari meli zaridit, aby svymi milacky neobtezovali ostatni. Flejm v rozumne mire povolen ;)
      Tato diskuze není určena pro pejskařské onanisty.

      ad pejskaři - už dlouho v tomhle klubu definujeme pejskaře jako pejorativní pojem, tzn. pejskař = špatný majitel
      rozbalit záhlaví
      STRIX
      STRIX --- ---
      STRIX: Jestli va tak mě smažte, ale žádný blame plis :)
      STRIX
      STRIX --- ---
      Čau všem, tak už je to tady, sice teda na SL sme zjistili, že založit neziskovku je dost mission impossible, ale jsme pod křídly českýho útulku (akorát nevím jméno. řeší to ta moje kámoška).

      Chystáme se každopádně na další akci "kulkobraní" 😁 na Srí Lance a jsme stále celkem švorc.

      Tak kdyby někdo chtěl příspět, budem vděčný a jako suvenýr můžete dostat psí kulky, kdyby je někdo nechtěl, tak musíte poslat dvojnásobek 😅😅 (ne sranda, ty zbydou na ty, co nepošlou nic):

      Maya Rescue 01/2024 | Maya Rescue (Powered by Donorbox)
      https://donorbox.org/maya-rescue-2024?

      a vím vím, spíš je to tu o doghatrovství, ale vzpomeňte na moje promo - VY, CO NEMÁTE RÁDI PSY, SI MŮŽETE PAK V BUDOUCNU NA SMRTELNÝ POSTELI ŘÍCT "ANO, UDĚLAL/A JSEM NĚCO PRO TO, ABY BYLO NA SVĚTĚ MÍŇ PSŮ"

      Případně dík a naše práce zde: https://www.instagram.com/mayarescue_srilanka/
      😁 😁 😁
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Překladač inzerátu typu „Daruji psa typu bull“ :)

      Je velmi aktivní a veselý ~ poskáče a poškrábe vás, má ze všeho prdel, hyperaktivní bez sebekontroly a nesoustředěný

      K dětem není vhodný, mohl by je porazit ~ vůbec si neuvědomuje zranitelnost ostatních a bere je jako živou hračku.

      Je velmi silný a aktivní, potřebuje aktivní lidi ~ je tak rozjetý že se to nedá a šíleně tahá na vodítku.

      Je šikovný ~ nic neumí.

      Pejsky si vybírá/nemáme vyzkoušené jak se k nim chová ~ když si s někým nesedne, sestřelí ho, neřízená střela ke psům/hysterka. Neumí komunikovat se psy, nerespektuje je.

      Raději jako jedináček ~ nejspíše zabije vašeho druhého psa když to neukočírujete.

      Potřebuje zkušené vedení s přirozenou autoritou ~ je zkažený, rozmazlený a má poslušnost na háku, pokud si ho neumíte srovnat bude vás mít úplně na salámu.

      Má rád lidi ~ a to je asi jediné plus

      Darujeme z důvodu stěhování/alergie/nedostatku času ~ kecy, už se prostě nehodí, nebo omrzel, nebo jste prostě zjistli, že to fakt není plyšák.

      Chceme pro něj lepší domov ~ jste neschopní, líní a pohodlní a chcete přehodit zodpovědnost na někoho jiného.

      Je to jen puberťák, který zkouší a potřebuje vedení ~ začli jsme se ho bát a nevíme co s ním. Šéfuje nám.

      Nejraději by běhal a sportoval ~ několikrát zdrhnul za zvěří apod, nemá žádné přivolání.

      Bude skvělý na bull sporty ~ všechno rozcupuje, zběsile škube za vodítko, tahá jako vůl.

      Je to takový závisláček/potřebuje být se svými lidmi ~ separačka jako kráva, buď vyje, nebo demoluje
      STRIX
      STRIX --- ---
      čau všem, snad neva za trochu spamu...

      Moje psí dilema na sri lance se zas trochu posunulo :D Dojela mi sem kámoška, která chtěla rozjet projekt na starání se o zvířata na ulici, takhle někde v zahraničí. Tak už ho máme rozjetej :D

      Kdyby někdo chtěl mrknout a dát nám nějaký lajčíček na insta tak @mayarescue_srilanka

      Jinak peníze zatím nesomruju páč ještě není dokončen proces registrace non profit company, ale do budoucna vím, jak vás tu zaujmout všehny :D


      Takže pro psí milovníky zde:
      - Můžete tam již nyní vidět spoustu zachráněných, vykrmených chlupáčů

      A pro psí hatery:
      - Vzhledem k tomu, že jedna z hlavních věcí, co chceme dosáhnout je eliminace pouličních psů, můžete se pak potěšit tím, že díky vašemu příspěvku bude míň psů na světě :D :D :D, páč budeme pravidelně dělat akci kulkobraní :))

      ...měla sem jít cestou markeťáka :D


      btw. heleeee DANKLAR: už mám i kočkoparchanta :D
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      TYCZKA: Souhlasím, to je blbý, no. Na cizího psa se prostě bez dovolení vůbec nesahá.
      TYCZKA
      TYCZKA --- ---
      DANKLAR: Strasny, souhra dvou zasadnich chyb - majitel nechal psy zdrhnout, holka absolutne netusila, jak se chovat k cizim psum. Zaclo to tak, ze si k jednomu sedla, objala ho a chtela si s nim udelat selfie.

      Zodpovednost je samozrejme na majiteli, ale kdyz uz nekomu zdrhne nejakej mega pes, decka by mely vedet, jak se chovat, kdyz ho potkaj. Stejne jako maj vedet, ze se maji rozhlidnout na silnici nebo nechodit do lesa s cizim panem…
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      To je prostě strašný.
      „Nedali se odehnat.“ Rotvajleři potrhali desetiletou Sofinku. Zachránil ji muž, který jel kolem - Novinky
      https://www.novinky.cz/clanek/krimi-rotvajleri-potrhali-desetiletou-sofinku-zachranil-ji-muz-ktery-jel-kolem-40431872
      STRIX
      STRIX --- ---
      DANKLAR: Dík. A neboj kočičky jsou uz v očekávání. Až se vrátím měly by už být narozený 😁
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      STRIX: Pěknej čoklík:) blahopřeju! To je teda překvápko, STRIX má psa!

      No a ať se ti tam daří, držím palce.
      STRIX
      STRIX --- ---
      STRIX:.. Sem zapomněla okomentovat fotku: musím se přiznat, že mám psa (přítel ji vzal z ulice, baked sem se na to netvarila, ale ted je to ofcorse nejlepší a nejhezčí coklik na světě 🤣 a takhle ji sikanuju 😀
      STRIX
      STRIX --- ---
      DANKLAR:
      Pro mistni to tam je teď těžký, ale i přesto se usmivaji víc než Češi (dnes sem prvně v Praze vyšla do centra a po půl hodině sem se chtěla zabít 🤣 a nejen kvuli tem kyselejm xichtum)...
      Pro mě?
      - tady sem platila za byt 42m2 v Praze 21 tacu
      - tam mám barák s dvemi ložnicemi, velkou kuchyni, velkym obyvakem a jidelnou, 5 min chůze od moře za 7 tacu
      - navíc je tam mrte možnosti, co vybudovat a dát třeba pár místním lidem práci - za mě nejlepší způsob jak je podpořit...

      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      STRIX: no nevím, proto se ptám, tady se o tom dost psalo nedávno...
      STRIX
      STRIX --- ---
      DANKLAR: fakt jo? Aha. :))) sem se teda nevšimla...
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      STRIX: Vždyť tam jde všechno do kopru ještě víc, než tady, ne? To máš teda odvahu...
      STRIX
      STRIX --- ---
      Cau potřebuju pomoc.

      Má tu někdo zkušenost s fakt fungujícím antištěkačem?
      Myslím tím tu skříňku, ne obojek.
      Něco sem našla, ale recenze nejsou úplně okej.

      Přestěhovala sem se na Srí Lanku a jestli nemám jít do pekla, kde budou neustale štěkat čoklové, za psi genocidu, tak to fakt potřebuju.

      Dík
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      STRIX: taky jsem se jednou dozvěděl od pejskařky, když na mě nabíhal její čokl, že je to moje chyba, protože on pozná, že se ho bojím... jo kurva bojím se ho a teď už nosím pepřák a jsem připravenej ho i použít
      STRIX
      STRIX --- ---
      Měli by fakt sestavit nějaký psychotesty na to, jestli je člověk potentni mít psa. Znám spoustu lidí, kteří svy psy mají vychovane, pak sou takový psy super partaci a je s nimi sranda.
      Ale tohle... Nad tím zůstává rozum stát.
      STRIX
      STRIX --- ---
      DANKLAR: "Jeho obhájkyně argumentovala tím, že si chlapce měla lépe hlídat matka." Jak může žena tohle vůbec vypustit z huby? 🤦‍♀️🤦‍♀️

      Takže bysme měli asi vodit na vodítku svy děti aby nevychovani čoklove mohli být na volno. Made my day.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam