• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANKLARPejsci a pejskari - pohled z druhe strany

    Pořídili byste si psa kvůli testu rodičovství?

    48 hlasy od 48 respondentů

      Chapu, ze spousta lidi ma ke psum kladny vztah, nejakeho treba vlastni, povazuji ho za clena rodin za sveho pritele atd. Ne vsichni jsou ale takovi, a tak to, co muze pripadat pejskarum normalni (nebo je aspon tolik nehoporsi), muze jinemu cloveku vyslovene vadit, a nemusi jit jen o hromadky na chodniku. Tato diskuse se ma tykat toho, jak by se pejskari meli zaridit, aby svymi milacky neobtezovali ostatni. Flejm v rozumne mire povolen ;)
      Tato diskuze není určena pro pejskařské onanisty.

      ad pejskaři - už dlouho v tomhle klubu definujeme pejskaře jako pejorativní pojem, tzn. pejskař = špatný majitel
      rozbalit záhlaví
      STRIX
      STRIX --- ---
      DANKLAR: fakt jo? Aha. :))) sem se teda nevšimla...
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      STRIX: Vždyť tam jde všechno do kopru ještě víc, než tady, ne? To máš teda odvahu...
      STRIX
      STRIX --- ---
      Cau potřebuju pomoc.

      Má tu někdo zkušenost s fakt fungujícím antištěkačem?
      Myslím tím tu skříňku, ne obojek.
      Něco sem našla, ale recenze nejsou úplně okej.

      Přestěhovala sem se na Srí Lanku a jestli nemám jít do pekla, kde budou neustale štěkat čoklové, za psi genocidu, tak to fakt potřebuju.

      Dík
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      STRIX: taky jsem se jednou dozvěděl od pejskařky, když na mě nabíhal její čokl, že je to moje chyba, protože on pozná, že se ho bojím... jo kurva bojím se ho a teď už nosím pepřák a jsem připravenej ho i použít
      STRIX
      STRIX --- ---
      Měli by fakt sestavit nějaký psychotesty na to, jestli je člověk potentni mít psa. Znám spoustu lidí, kteří svy psy mají vychovane, pak sou takový psy super partaci a je s nimi sranda.
      Ale tohle... Nad tím zůstává rozum stát.
      STRIX
      STRIX --- ---
      DANKLAR: "Jeho obhájkyně argumentovala tím, že si chlapce měla lépe hlídat matka." Jak může žena tohle vůbec vypustit z huby? 🤦‍♀️🤦‍♀️

      Takže bysme měli asi vodit na vodítku svy děti aby nevychovani čoklove mohli být na volno. Made my day.
      HOWKING
      HOWKING --- ---
      HOWKING
      HOWKING --- ---
      STRIX: Slušný hysterák :)
      STRIX
      STRIX --- ---
      HOWKING: prej vím kdo si....

      Made my day.

      STRIX
      STRIX --- ---
      HOWKING: uklidni se :)
      Normálně slušně jsem se zeptala na názor. Tak se se mnou laskavě taky bav slušně.

      Navíc nejde o myho partnera (ani potenciálního partnera), jde o více lidí, protože se s tím setkávám stále častěji a častěji a přijde mi to jako bizar prostě.
      HOWKING
      HOWKING --- ---
      STRIX: Když si ho pořídili spolu a oběma chybí? Kdo jsi, že chceš soudit co je normální? (vím, kdo jsi - ta co ji ten pes nového partnera překáží - měl by tě poslat do prdele sobecká potvoro)
      STRIX
      STRIX --- ---
      Přijde vám normální mít se svým/svou ex střídavou péči o psa (případně i kočku - i když o týhle variente sem v životě neslyšela)??
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      DANKLAR: No, uvidíme. Pejskařka stoprocentně, ale pán asi taky.
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      PREVRACENY: taky bych ho střelil, i když radši toho Rusáka
      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      Ne šikovný zákrok "policiiČR"
      http://www.youtube.com/watch?v=x8xaeeP7lyc
      V77
      V77 --- ---
      Nehlaďte psy které vedou nezletilí
      Pes na vodítku pokousal v obličeji sedmiletou holčičku, policie v tom trestný čin nevidí - Novinky.cz
      https://www.novinky.cz/...vinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
      STRIX
      STRIX --- ---
      Pitbull se zakousl a nepustil. Dívence zlomil nohu - iDNES.tv
      https://tv.idnes.cz/...tbull-holcicka-divka-ulice-argentina-buenos-aires.V200930_202824_idnestv_pest

      Neříkají i techdlech plemenech že jsou mirumilovny a hodí se k dětem? Nanydog jasně. Chudák malá :(((
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam