• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    MYRDA: hele jak tam prodali ten skvelej karavan:)))
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    zhruba tady taky porad par lidi zije
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=29.261542,-10.285778&spn=0.071284,0.11673&z=13&om=1

    a vypada to tam
    TSOH
    TSOH --- ---
    KOMAS: kde je to misto s cikanama ? to zni zajimave... klidne prefot fota digitalem.. to staci ne ? docela bych se mrknul... jinak take zajimevej je Guadix /s tema jeskynema/ . Co do te komunity u Las Negras asi myslis San Pedro ne /s tou zriceninou hradu/ ? nebo tam je jeste neco jineho ?
    MYRDA
    MYRDA --- ---
    kusuj :)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    mas rad pesy?:)
    MYRDA
    MYRDA --- ---
    krasnej film :) brachove a coklove jak se vzdycky zvedli/zacali stekat - dyz se Turek nepekne zacal vyjadrovat o Mame :)
    SKIN
    SKIN --- ---
    btw co se tyka anglickejch traveller's sites doporucuji film snatch s bradem pittem, coby traveller gypsy v jedne z hlavnich roli....prdel jaxvin a docela vystihuje jak to na site chodi....
    SKIN
    SKIN --- ---
    ale jinak tu ziji i opravdu hodne v pohode lidi, kteri stoji za to poznat...holt pokud se chcete sjizdet ketakem, crakem bo herem taxi budte jisty ze potkate psychopaty vsude, v praze stejne jako v cigi
    SKIN
    SKIN --- ---
    hlavne...cigarrones je vesnice, ne traveller's site...kterej je pod vesnici a ted tu je docela klid, oproti casu kdy tu byl a5 a mnohem vetsi klid oproti casu pred cca 2 rokama kdyz tu psycho crack/smeg junkies ktery ti cucly naftu, ukradli solar a druhej den ti to prisli prodat zpatky, to leto tady horeli nakladaky a autobusy pro 30 euro co nekdo nekomu dluzil apod.
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    KOMAS: hele las negras to je ta plaz jak se tam nejde dostat autem?

    jinak super je castello de castellar nebo jak se to presne pise-stredovekej hrad nad gibraltarem,kterej v sedesatejch obsadili hipici,keri uz sou nska duchodci-vicemene ruzni umelci-maj tam vsude maly bytecky a zijou z prodeje obrazu,provozovani galerie a ruznejch hospudek...super misto,kdyz je pekne,de videt az do afriky
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    B_KOMPLEX: jasne ze misto poznas nejlip kdyz tam nejakej cas zijes, stejne jako lidi, vo tom zadna. Jenom mi prislo trochu "out ",tvrdit nekomu kdo byl na tom stejnym miste v jinou (a treba i kratsi) dobu, poznal jiny lidi, ma jinej pohled, jiny zazitky, ktery tady napise,ze to je blbost.

    btw. to ste kurva nikdo nebyl nikde jinde nez v Orgive?:) Co treba Las Negras,rezervace Gabo de gata, to mi prijde jako jedno z nejlepsich mist stredozemniho pobrezi Spa. (aspon co ja sem byl),mimochodem je tam moc zajimava cikanska osada, zijou tam takovy ty pravy nefalsovany, jak od Kusturici, dal bych fota, ale mam jen na papiru a scaner nejni.
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    KOMAS: myslim,ze se nikdo nenavazel....jen nam prisel usmevnej ten pohled pres ruzovy brejle....podle me je snad ale jasny,ze to misto poznas lip,kdyz tam ses delsi dobu,smrdis treba korunou,musis obejit sousedy,jestli nemaj chleba,naftu mas tak akorat max do granady,stanes se svedkem narozeni prcka v nakladaku,zucastnis se ruznejch vecernich ohnu a ja nevim co jeste,nez tam jet na dovcu
    TSOH
    TSOH --- ---
    narazil sem na docela v poho ,cestopis, ...

    http://bullshit.jinak.cz/cgi/travel.cgi

    je tam popisovana vetsina mist o kterejch se zde bavime....
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    díky =´))
    N_I
    N_I --- ---
    debata ale nebyla mozna ihned od zacatku, protoze cokoliv napisu zni jako raj hipiku a ja mam neustale ruzovy brejle.....a parta kluku co spala v dodavce par noci navic musi okamzite zjednat napravu svejma hardkor historkama..

    syndrom nekerych normalnich lidi co se vratej z punk cesty, poucovat vsechny o vsem je skoro na studii a jsem vazne rad ze to nekdo dokaze napsat,rict i verejne.

    ja psal o tom ze parta starousedliku je cajk,zbytku se rad vyhnu i hipizum z beneficia,uz me varovali...

    feex a vyborny stav psali o samejch hardkorech...takze realita bude nekde mezi....urcite se vsichni ale schodnem na tom, ze kdo pojede okolo ,mel by se tam zastavit...misto je to pekny...pro feexe prekladam do jeho jazyku..zadnej raj nebo ruzovej sad, proste pekny misto...snad to pochopi

    FEEX
    FEEX --- ---
    KOMAS: tak jestli si to i ty pochopil jako navazeni tak to bylo teda asi opravdu napsano spatne... jen sem ved polemiku s N_I o tom jaky to tam je , a ze na me pusobil dojmem ze to vidi moc ruzove...
    bohuzel mi prijde ze debata neni moc mozna...
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    Kazdopadne ty lidi ktery zijou dole v Cigarones sou casto fakt zver (netvrdim ze spatny), to co psal B_K, ze se tam buchta probudila a nevedela kde ma kocarek s deckem sem tam zazil 2krat, nadruhou stranu, je tam spoustu lidi, ktery sou tam uz dlouho, zacali si tam neco budovat, zakladaj rodiny, stavej domky a sou naprosto vyklidneny. Kdyz sem to tam videl poprve, stal tam jeden nemeckej autobus, francouzkej nakladak a tri opusteny dodavky, od ty doby sem tam byl poprvy az loni a fakt sem cumel jak se to tam zmenilo. Naprosto souhlasim s tim co ste psali o Beneficiu, moc pekny misto, ale podivat a pryc. Hipici sou fakt prehnany:) Jako nejvic pozitivni misto v Orgive na me jednoznacne pusobi El moreon!

    btw.navazet se do nekoho jen proto, ze nekde nebyl tak "dlouho"jako ja, nebo nezazil "tolik" jako ja mi pride jako pekna blbost.
    N_I
    N_I --- ---
    A5...diky, to jsem mel presne na jazyku, potkal jsem tam stary paprdy a za tema tam hodlam jezdit podle casu dale,,nepatrim mezi GOLDEN KIDS takze i podle toho jak dovolej prachy a cas..

    ,,ze tam je kupa lidi co jedou jinej level je mi jasny..ze to neni jenom ruzovy je mi jasny..nevyhnulo se to treba ani lyzarne...nevim kde feex bere raj a peace and love na kazdym rohu,ale vysvetlovat to panum z dodavek horem dolem nema cenu,jdu se zklamavat jinam...
    _A5_
    _A5_ --- ---
    N_I: Hlavne by jeste stalo za zminku, ze lidi, co se motaj okolo Carase nejsou typicky osadnici cigi, ale stary paprdove, ktery uz si toho dost prozili, maj svoje rodiny a na vsechno srovnany nazory...

    jinak vetsina cigi english junkies jsou podle me trochu mimo tvoje predstavy o tamnich obyvatelich :)

    btw, cca pred 2ma mesicema sem se dozvedel, ze umrel jeden kamos-anglan v cigarones[nebo nekde pobliz] .... predavkoval se herem. A nechal po sobe 3 deti a svoji alkohockou pritelkyni. Ten byl dost podobnej typickymu english junkie...
    rip Jim
    [ten co sedi a ma pivo v ruce]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam