• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    AUSSIE: tak ja sem tam byl,zejo. jinak bych se k tomu samozrejme nevyjadroval :o
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    podle me proste nejvic turisticky mesto....je to tam pekny,ale jeden den a noc nam tam bohate stacilo a trada pryc
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    CHESUS: Zajeď si tam a uvidíš..
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    nechapu co mate s tim marakesem. imo normalni marocky mesto. s namestim pro turisty
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    SKIN: jj souhlas marrakesh (jedno z královských měst) je pro silné žaludky nebo spíše nosy ... v 92 sem byla jelimanní tele takže mě to tak nedostávalo =´)

    ale probudit se po 3 denní komatu a otevřít oči a vidět ten bordel co mají před těmi městskými branami ... to bylo docela veselé

    docela by mne zaujímalo kam se to posunulo po těch letech =´))
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    Jo zrovna od nas odjel Romano, neco povidal. Btw pozval jsem ho sem - aka bussman. Jsem zvedav jak se to Emanovo monstrum osvedci na zimnich horskejch silnicich!
    SKIN
    SKIN --- ---
    TSOH: protoze jsme jeli trajektem do Tangeru, taxikem na nadrazi a po 10 hodinach ve vlaku jsme se rano probudili v marakechi....a bylo to prvni setkani s Marockym mestem...kor to hlavni namesti byl fakt docela sok
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    ORLIK: btw oba vyrazili minulej tejden emanovou508 do bulharska na hory
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    My to mame stejne, kdyz neprudi, muze tu byt kdokoli. Jak uz jsem tu ale pred casem psal, jednu dobu jsme byli v nejakym netovym adresari zdarma noclehu pro trevelujici mladez a to byla hruza, vsem se na mlejne hrozne libilo, misto tri dnu se zdrzeli tri tydny a vyjidali lednicky... takze ted od kazdyho kdo se zdrzi dyl vybirame prispevek na elektrinu, hlidame reciprocitu a ponoukame lidi do nejakejch pomocnejch praci
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    nikdy jsme na zadny doporuceni nehrali, za tri roky uz tam stalo par desitek traku a jiste hodne pres sto lidi, nektery sme nezbnali, nektery byli znamy, nektery se to dozvedeli treba na naky party czechteku a tak nebo od lidi, ktery u nas uz stali..je to otevreny a dycky bylo(to ale neznamena, ze kdyz nekdo sere, ze neni vyhozen;)
    N_I
    N_I --- ---
    orlik...zajimavy,asi by se naslo podobnych statku vice.koukam...fer,,,,nejsou to tak znamy mista ale fajn ze jich par je...

    jakejkoliv clovek,sound co jede okolo se muze zastavit?orliku?fideli?
    nebo musis mit aspon nejaky doporuceni..?
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    Siremi
    snazim se abysme byli tez slunickovsti, nektere veci me zacinaj ukrutne lezt na mozek..ale hippies maj samo zakaz(az na orlika;)
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    B_KOMPLEX: To je nadhera, slunici se Eman a bratrankovo LTcko, hned bych vyrazil!
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    N_I: Hele my na mlejne fungujem uz sest let, ted nam zrovna na dvore stoji uz druhej mesic jeden frantik se 608 a mist okolo je dost. Je ale fakt, ze jsme vic orientovany na rainbow, technari jsou malo slunickovy a moc fetujou, jak uz tady zaznelo, pro ne spis CA v Syremi
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    WIM: jj on....sme ho ted potkali nahodou v berline na ulici zase)


    TSOH: me ne nijak pozitivne


    N_I: na to sem nedavno nekde koukal....slusny))baraky bez strech
    N_I
    N_I --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    SKIN:
    B_KOMPLEX:
    proč zrovna Marakesh šokoval ? co mě docela dostalo > město Chechaouén... to člověka uplně hodi někam na Řecké ostruvky... centrum měta je na modro... nadhera..
    a odtud jedna storka... :) v tomto městě na náměstíčku jsem byl na kafi a byla zde TV... zrovna bezel vcelku apokaliptickej film > jak se řítí k Zemi obrovskej meteorit ... v okamžiku sceny kdy se ten šutr řítí a lidé utíkají směremn do hor ... jsem byl vcelku překvapen reakcí osazenstva kavárny... většina přísedících se této scéně velice solidně smála... všemu vévodil chlápek v kápi stojící před Tv a rukou ukazoval na tu scénu ... na jeho smích asi zapomenu.... :)
    WIM
    WIM --- ---
    B_KOMPLEX: john co nam promital na dragonu futuramu a jine skopicinky?:]
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    SKIN: a nahodou sem tam potkal kluka,keryho sem znal z dragonu (johna-wim vi kerej)....kulturni sok sedi;)
    SKIN
    SKIN --- ---
    B_KOMPLEX: byl jsi v marakeshi? to byl pro me trochu kulturni sok...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam