• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    SKIN
    SKIN --- ---
    jako je pravda ze hodne z anglickych hippies jsou deti z midle class rodin, co se nemusi o penizky moc starat...ale zas takovy drama jako to vidi fidel to taky neni...
    a souhlasim s ni, ze nekomu voni bohemka a nekomu hippies a nekomu vecne zketovany francouzsky technoheads...


    FEEX: letos mas sanci...bude boom festival v portugalu :)
    N_I
    N_I --- ---
    to zni dost ultras...:)))....ufff
    prijde mi jen divny ze jsi jich stihnul poznat tolik..devadesat procent je fakt dost...kdyz jsi hodne rychle zmizel pryc.....a navic svete div se, nekomu muze hipi ultras vonet...jako nekomu voni bohemka..:)
    FEEX
    FEEX --- ---
    :)))to bych skoro chtel zazit
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    muhehe ja zazil pred 12 lety rainbow v portugalsku a reknu vam, ze nic takovyho uz nikdy zazit nechci, nekolik tisic hipiku(aspon, te nekere zeny behaly nahe mno;)s, kery furt reikovali, rikali, ze ze mne de negativni energie a, pricemz otravili svym jidlem zadarmo asi 40 lidi, kteri meli stejne priznaky a kdyaz sem jim rikal, ze tu bude problem ve viode ci stravovani, tak na me rvali, ze vsici co sou nemocny maj negatiovni energii a malo komunikujou s vysima bytostma, pak ze je to trest za odhazovani vajglu(this kliis animals!!:) no ty pico, cele to skoncilo tim, ze sem sekal sousku na typko a pribehl naqkej hipizak, zacal ohmatavat ten nejmene rok mrtvej striom a rvat na me. "I feel that tree is still live"..pak uz sem si tam jen demosntrativne otevrel luncheon meat, vsecfhny je poslal doptrdele a hodne rychjle zmizel pryc...(krom toho tak 90 procent byly batuzkari sze zapadoevropskych rodinek, kery si neumej rozdelat ani ohen)
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    Rozhodne!
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    Zdravím, chystám se v létě do Itálie na Rainbow, nepojede někdo? kdyžtak tady http://www.mirapuri-enterprises.com/RainbowGathering/index.shtml
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    mozna budu mit 2 mista v aute, na Dragonfest ( 21.3)do Orgivy (3.3. vyjezd)...jenom smer tam. Zajemce do posty.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    SKIN: to znam trochu jinak: jak do lesa baník, tak se z lesa pičóó!!!
    SKIN
    SKIN --- ---
    BERUNA: kdo do lesa kamen, tomu z lesa bagr
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    CLOWN: Vzhledem k nejnovejsim udalostem bych byl rad, kdyby ses zastydel jeste trosku vic a prestal sem hazet ty svy zvasty o alternativnim zivote, zveda se mi z toho zaludek. Pokud mas tak zoufalej nedostatek sebereflexe, budu asi poprve v zivote muset pouzit ignore.
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    FIDEL: Tos nevedel, ze platit najem a elektriku je burzoazni prezitek? :))
    FEEX
    FEEX --- ---
    :)))
    SKIN
    SKIN --- ---
    BERUNA: oficialni prazsky shaman promluvil....

    presne tak, utajit mista komunit jinak bude v cigi a v okoli orgivy mnohem vic berun nez je ted a to uz ted jich tu je mraky...
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    clown. jo ty takle bojujes proti establishmentu a malomestackym kamosum(cp chodej do prace) aha, sem mel vedet driv....
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    CLOWN: opet dechberouci myslenka a k tomu vytribena stylistika ;) jak jen to delas?
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    mrc prc, diky vsem ze mne upominaj na me dluhy spusobene snahou se zapojit do normalniho zivota mnestaka, diky tomu mne kazdej den dobiji vic a vic me svedomi a vjetsi nenavist k penezum a vsem kterejm o penize jde. uz jen to ze jsem dostal nabytku starat se o cirkusovej stan a cestovat kolem evropy a nebo nabidka zit v pirenejich v komunite ktera se stara jen sama o sebe a nesere se do vjeci jinejch, kazdej dospiva jeden skrz drogy a druhej skrz zivot,D
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    helej nikde jinde uz jej nelze potkatz a tohle povazjju este za velmi pratelske..dle tebe by se melo zrejme mlcet nebo vyrazit na jih spanelska..tve nadseni ze snilkovstvi nesdilim...
    N_I
    N_I --- ---
    melu o tom ze se takova vec neprihodila jen clownovi,myslim... a ze se to snazi nejak resit.snad....touha nekoho na neco upozornovat je ted nejak v mode..,treba ve verejnym auditku je podle me divny tohle resit jako hon na klauny...,ikdyz clownovi kroky povazuju za nestandartni,je potreba bejt ve strehu,presto v nem vidim snilka kerych je podle me na svete potreba..thatsallfalks.
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    N_I: chachaaaaaaa....tys ale ubohy piicus;]
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    co to meles jaky "nestandartni kroky"? upozornit nekoho aby se probral je dle meho zcela standartni..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam