• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
    v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
    co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
    videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

    skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
    rozbalit záhlaví
    KCE
    KCE --- ---
    BLOW: merci beaucoup, v tolik infa jsem ani nedoufal;)
    BLOW
    BLOW --- ---
    KCE: Čau asi myslíš továrnu, je to kousek tak 10-20km od Perpignan směrem na špáňo u moře. Měla to být továrna na dynamit, Nobel tam měl vilu a později koncentrační tábor kde je pravda netušim. Každopádně naposledy to tam žilo ještě tak před 3 roky dnes tam vystavěli kemp nebo co a všechny vyhnali, tak bhužel víc nevim
    KCE
    KCE --- ---
    FIDEL: nemyslis nahodou toulouges? to by odpovidalo, kousek od perpignan..;)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    BANANABOY: nekde v bretani
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    B_KOMPLEX: a vis kde to eee ?? ;)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    epsylonn maj ted pronajatou halu a stojej uvnitr dokola s busama a zijou tam,chjo,uplne sen toto:)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    fabrika i tohoto jmena byvala u toulose, stavali tam lidi z konglomeiry a vubec kdekdo, ale to je tak osm let zpet, ted nevim
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    něco takovího je v badaloně u barci...
    KCE
    KCE --- ---
    zdar, nedavno mi jeden typek, sme se nahodou dali do reci, vypravel o miste snad nedaleko perpignan (fr), rikaj tomu prej fabrique, ze je to velka fabrika, neco je osquattovany, kolem sou placy kde kempi lidi v karach, obcas naky party.. nevite o tom nekdo neco vic?;)
    AKINOA
    AKINOA --- ---
    TSOH: tak to je fakt povedeny:))
    TSOH
    TSOH --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    ORLIK: zdravim > tak jakpak se vede na statku takhle kolem vanoc ?
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    polibtek?D
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    AZTEK: :))z toho by se mohla stat takova pekna tradice,jako paleni carodejnic:)
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    já bych palil celo rocně , a do sta let jsme bez politiky
    AZTEK
    AZTEK --- ---
    B_KOMPLEX: jsem pro. každej rok by se pálil jinej politik :)
    LESH
    LESH --- ---
    klaun jako klaun ;)
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    to by se ujmulo a vůbec bych se nedivil kdyby chtěl někdo upálit mně..
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    bychom tu mohli udelat obdobu."burning paroubek" by se to treba mohlo menovat :)
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    area 51?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam