• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
    v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
    co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
    videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

    skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
    rozbalit záhlaví
    SKIN
    SKIN --- ---
    jendavb zaspamoval pulku nyxu...


    JENDAVB: sorry za pomoc? cim jsi mi pomohl a proc se mi omlouvas?
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    JENDAVB: tak nam jeste vysvetli,co ma delat letak na akci v tomhle auditku?nebo veris tomu,ze kdyz zaspamujes celej nyx,tak prijde vic lidi?stejne vsichni mrknou do letaku a kdo ma chut jit na ten mejdan,tak to veme na vedomi uz v auditku k tomu urcenym
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SKIN: no na ikone a ani v infu to napsany nemas tak sorry za pomoc
    SKIN
    SKIN --- ---
    JENDAVB: tam jsme delali party kdyz te jeste maminka nepoustela ven ;)

    no offense
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SKIN: jj bejvala textylka docela peknej prostor
    SKIN
    SKIN --- ---
    takze v tovarni hale je to?
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    BOBULE: je tam napsana adresa v levim rohu i odkaz na mapu na googlu
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    Tak rodina je uz v Avalonu v Elfi valley, prvni dojmy dobry, jen zapomela fotak, takze to bude jen slovem.
    Kdo by jste chtel navstivit mlejn, tak na jarni rovnodennost tu mame velkou akci, vsichni jsou zvani!
    http://pantaex.freetekno.cz/morana.jpg
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    na strankach http://projekt-dvp.s.cz sme dali seznam veci co je tendlo rok udelat, pak nas projekt se zahradou a nekolik dalsich veci
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    TSOH: Nazdarek, ja sem zabloudil po dvou mesicich, ani nevim proc jsem na tak dlouho na tohle auditko zanevrel, mozna proto, ze sem furt leze clown :)) Dneska jsem si ale vzpomnel, protoze jsem akorat pred chvili vypravil rodinu do Toskanska, elfi valley, tak pak hodim report s jakou se vratili, furt nam to nekdo predhazuje jaka je to epesni komunita, misto snu atd. Kazdopadne uz se blizi jarni slunovrat, coz je nejvetsi mlejnskej svatek, letos navic vychazi na vikend, takze to bude velkolepe, jsi srdecne zvan! Naskenuju pozvaku a hodim to sem
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    KCE: zeptej se ID Luka (moje zena) ta tam nekolik let jezdila ale myslim ze uz je to zruseny
    SKIN
    SKIN --- ---
    BOBULE: no jenze tady okoli Orgivy to nikdy nebylo lehky, mistni te musi poznat a vedet ze je na tebe spolehnuti aby ti praci dali. Btw IT? Tady je to velmi rural.

    vice o wwoofingu je na wwoof.org
    MILANOS
    MILANOS --- ---
    woofing? mohl bych vědět co to je?
    SKIN
    SKIN --- ---
    jaky jazyky umite?
    SKIN
    SKIN --- ---
    popravde, je to tu s praci dost bidny... mozna bych se vam mohl zeptat na nejakej woofing

    DRUDRIGER2: i dobre 'usazeni' zednici tu ted nemaji skoro praci (mistr zednik, tu ted jde makat i treba za 6€/hodinu)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    jsem zednik?
    SKIN
    SKIN --- ---
    BOBULE: co umis?
    SKIN
    SKIN --- ---
    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    SKIN
    SKIN --- ---
    GLOBUS: to se ale dostavas do diskuze co je komercni a co ne. To je hodne tenky led. To ze nekam platis vstup jeste neznamena, ze je to komercni akce. Obzvlaste tehdy, kdyz je ta akce udelana bez sponzoru a je tam zakazano cokoli prodavat.

    nicmene tady mam mensi info ohledne Dragon Festivalu letos.

    Dear sound systems and party people

    Work has started, planting 1800 trees, on the Dragon festival site by the local authority, see pictures. Better find an alternative site for our spring equinox celebrations, maybe the hot springs in Santa Fe could be a possibility.

    From Cigarrones.org


    Vazeni sound systemy a party lide.
    V miste, kde se pravidelne konal Dragon festival nyni probiha vysadba stromu. Ma jich byt lokalnim zastupitelstvem vysazeno az 1800, viz obrazky. Bylo by lepe najit alternativni misto pro oslavu jarni rovnodenosti, termalni prameny v Santa Fe jsou jedna z moznosti.

    Od Cigarrones.org
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam