• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
    v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
    co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
    videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

    skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
    rozbalit záhlaví
    SNEKOPES
    SNEKOPES --- ---
    B_KOMPLEX: Nedají se na takovéhle projekty naopak získat slušné dotace? Nebo v čem vidíš problém?
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    GLOBUS: ja bych si to chtel postavit tady,ale pochybuju,ze mi to povolej
    GLOBUS
    GLOBUS --- ---
    B_KOMPLEX: cywe primo tytok earthshipy na tomto miste sem chtel stavet, akurat mi rekli, ze me tyden zkouset bez naroku na honorar, taxem se jim na to vyflak...

    inac konkretne toto je spise takove dosti drahe satelitni mestecko, ale dve prima dedinky odpovidajici nazvu klubu (2 a 3 peaks) jsou nadohled...
    MUTEK
    MUTEK --- ---
    KCE: hm, nebo neake krestany..
    myslel jsem, ze vite, jak to myslim; nekteri neradi navstevy.
    KCE
    KCE --- ---
    pratelskou komunitku bych doporucil tak nejaky srazik libimseti :-*
    MUTEK
    MUTEK --- ---
    vazeni, neznate nekdo neakou pratelskou komunitku usazenou ve skotsku, at to nemam daleko? /chystam se 'osvobodit' ;-) a zkusit zivot na cestach, ale zatim se nemuzu moc hybat, jeste tu mam hodne prace/. slysel jsem o neake na severnim pobrezi ale zapomnel info a kdo mi o nich vypravel.
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    CLOWN: paradicka
    ELA
    ELA --- ---
    LEPEK: rada bych to videla...ale ja nestahuju a kamarad to nenasel
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    jo pekni, pekni
    LEPEK
    LEPEK --- ---

    tady něco málo o filmu(-trailer), co byl k vidění v rámci festivalu Jeden svět
    "Pod úrovní moře"... odehrávající se v komunitě v kalifornské poušti
    pár kilometrů od hranic s Mexikem
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    CLOWN: tak to je parádní!!
    CLOWN
    CLOWN --- ---










    CLOWN
    CLOWN --- ---
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    AZTEK: no tak to sorac ja myslel ze to nejakej admin do dvou hodin vodpali dohajzlu
    AZTEK
    AZTEK --- ---
    JENDAVB: to seš na omylu, letak tady bys mohl smazat, je uplne OT.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    DRUDRIGER2: cim vic spamu tim lip :-]]
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    a nebo se tak nadchnul to akcii(mozna jeho prvni) ze ma pocit ze spasi svet a tim padem spameju kde se da a ma pristup
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    ten ma nejenom zaspamovanej nyx, ale je placeni za kazdeho clovicka kteri se z nyxu proklikne na stranky ti akce, to zname
    SKIN
    SKIN --- ---
    jendavb zaspamoval pulku nyxu...


    JENDAVB: sorry za pomoc? cim jsi mi pomohl a proc se mi omlouvas?
    KCE
    KCE --- ---
    jestli on jendavb nedela toho, no, promontéra!? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam